Gyvybės langelis mano studentams

Šiandien mane keli studentai pagyrė už paskaitą! Kaip seniai to nebuvo… Ačiū!

Šiandien keturias minutes pavėlavau į atidėtas pratybas (nepalankus šviesoforų grafikas, lėtai dirba klinikų registratūra…). Reikia kompensuoti.

Rašykite čia, prašykite čia, klauskite čia – aš dirbsiu.

Pastebėkite pagrindiniame lange voko piktogramą – galima man pasiųsti ką nors el. paštu (skenuotę, nuotrauką ir pan.)

Atsakymai

sonata, 2010-02-25 22:49:23

atsiprašau, aš, kaip taisyklė – ne į tema – siutas suėmė dėl Sistemos, kuri šiek tiek liečia ir mane – “lėtai dirba klinikų registratūra”. Daugeliu atvejų žmogus nualinamas barjeruose, kurių iš viso neturi jaustis – registracijos, talonai, gyvos eilės. Ir ne dirbančios ten moteriškės, nors ir turinčios didesnį ar mažesnį arogancijos laipsnį, kaltos. Sistema. Jums pavyko iš sistemos “išplėšti” KTUG. Dažnai tai prisimenu, kai ima svirti rankos, kariaujant su Sistema.

Povilas, 2010-02-26 09:32:30

Sonatai: Sistema reikalinga ten, kur dirba pusgalviai (grubokai!?): kitaip jie nežinotų, ką ir kada daryti. Mokykla – irgi šiokia tokia sistemos dalelė, gerai, kad šiai dalelei vadovauja protingas žmogus (komplimentas Burgiui!). Man direktorė darbe dažniau trukdo nei padeda, nes ji yra vykdytoja, kūrybos (bent pasipriešinimo niekams) pas ją rasti neįmanoma (mano nuomone). Juk geras teisėjas aikštelėje nepastebimas. Prisimenu : važiavau po bjaurios operacijos į Santariškes konsultacijai 8-tai val ryte, priėmė 14.30 val. – daugiau ten nebenoriu važiuoti, nors sustikau su protingais ir gerais žmonėmis – tokia sistema.