Įkurtuvės

Atidesnis šios svetainės skaitytojas pasakys: kažkur tą ar labai panašią nuotrauką jau mačiau:

Taip, tą panašiai atrodančią kompanują galėjote matyti bent du kartus: per mūsų dukros Vaivos vestuves Stokholme prieš porą metų, per B.B. 60-metį Vilniuje gruodžio mėnesį ir… per užvakar Vilniuje vykusias įkurtuves mūsų Dovilės ir Elijaus naujame name. Tiesa, šeimininkų namuose nebuvo (!) – buvo išvykę į Kauną “pirkti” Laurutės… O šie aštuoni gerai leido laiką kap naujakuriai… Žinoma, buvo mistiškai prietaringas jausmas, kad mes taip galime ką nors sugadinti likimo tėkmėje, bet juk mes visi linkėjome tik gėrio…

Todėl kitą dieną Laurutė gimė lengvai, gimė graži, graži! Nes tie draugai – tikri draugai.

Dar kartą pasikartokime: draugų neturi būti daug, reikia tik gerų draugų.

Atsakymai

Rasa, 2010-03-08 22:34:50

Okupantai… Užėmė svetimus namus… :)))

O draugų tai nemažai ten pas Jus ir visi labai gražūs, tikiu, kad ir puikūs 🙂

Draugai- gėris.

Jau čia kažkada rašiau apie šį vieną gražiausių parašymų apie draugus, bet gal dar kas nors norės paskaityti, kaip sako James Kavanaugh:

http://minciu-pasaulis.net/index.php?text=9

Jūs tokių draugų turit. Ir tokių tikrai nebūna daug.

Plinijus, 2010-03-09 13:58:04

Kaip užklystantis į šią “dvasinės atgaivos oazę”, pasakysiu:taip,panašią nuotrauką jau mačiau.Žiūrėdamas į šią nuotrauką, matau daugiau, nei šiuos žmones ( šioje asmeniškai pažįstu tik p.Albiną ir p.Bronislovą ); matau Jų dvasią, kultūrą, garbę, orumą…Man ji labai primena tą šūsnį senų, pageltusių, juodai-baltų su švelniai rudu atspalviu “smetoniškų” nuotraukų; bet būtinai su vidiniu spindesiu. Ir džiaugsmas tikrai yra ne minia.

laisvas, 2010-03-10 08:28:58

Plinijau… p.Burgis tik zmogus. 🙂

Burgis, 2010-03-10 09:51:57

Plinijui: ačiū, bet… skaitykite “laisvą” – nespėsite pagirti, būtinai kas nors “grąžins pusiausvyrą”. Žiniatinklyje visada tūno tie, kurie jokiu būdu neleis ko nors girti daugiau, negu JIE leidžia! Gal tai ir gerai: 1) visada yra tūnančių bei rašančių; 2) veikia balansuojantis neigiamasis ryšys; 3) sužinojęs apie save ką nors gero, turi progą sužinoti ir … kad esi TIK žmogus. O jau buvai bepradedąs galvoti, kad esi NET Žmogus.

Plinijus, 2010-03-10 19:46:21

p.Burgi, per Jūsų nuotraukos “prizmę” aš mačiau anuos, paprastus, pasikartosiu, vidumi spindinčius.Priimkite tai. O ar esi TIK ar NET žmogus, kai gyvenimas ir daužo, ir glosto, kažkiek galima susivokti

Žydrūnas, 2010-03-11 16:42:06

Man priminė kas?kur?kada? žaidėjų komandą iš kart tos peteliškės 🙂 gražu