Sveikinimai profesoriui Algimantui Jonui Aksomaičiui

Šiandien mes džiugiai švęsime Profesoriaus 75 metų jubiliejų. Įdomu! Maždaug prieš 40 metų mūsų akademinė grupė išrinko šį dėstytoją geriausiu visų penkerių metų dėstytoju. Bet tada jis buvo jaunas ir geras, o dabar – protingas ir grėsmingas mokslo galia. Viešai galiu palinkėti – gyvenkite taip, kaip gyvenote, gyvenate. Visų Jus mėgstančių džiaugsmui.

Ačiū Jums, kad buvau Jūsų studentas, kad esu Jūsų bendradarbis!

*

Ir jūs, šios svetainės lankytojai, kurie pažįstate Profesorių, galite čia rašyti sveikinimus, linkėjimus, priekaištus…

P.S.: supratau, kad nebedaug kas gali mane suprasti… Atsiprašau. Nusikopijavau savo klausimus ir jūsų komentarus, gal turėsiu progos aptarti tai su Gerb. Profesoriumi. Kodėl aš manau, kad jūs atėmėte iš jo nemažą malonumą?

Atsakymai

Laisvas, 2011-02-24 22:57:54

Rasai: O kaip ką jūs keičiate vyrus? 😀

Rasa, 2011-02-24 23:39:15

Laisvam: nieko sau klausimas :)))) Aš nekeičiu vyrų, nes neturiu ką keisti- anei vienutėlio nei nuosavo nei svetimo 🙂 ir tuo kol kas džiaugiuosi 🙂 O ko čia parūpo, ar užsimanėte į eilę užsirašyti ? :)))))))

Kažkada čia protingi vyrai kalbėjo, kad vyrai viską (ir gerus dalykus ir blogus) daro dėl moterų, tai aš taip pagalvojau pagalvojau ir dar pagalvojau- kam man tokia atsakomybė… 🙂 Kam man tiems vyrams gyvenimus gadint, tegul sau gyvena laimingai, manimi nesugadinti… 🙂

Regina A-Z, 2011-02-24 23:58:05

Gerb. Aksomaitis prieš daaaaaaug metų SkM4/1 dėstė keletą paskaitų (pavadavo išvažiavusį kolegą). Bet net ir per tas kelias valandas paliko įspūdį visam gyvenimui – tikimybių teorija nušvito kitomis spalvomis (gaila, grįžo išvykusysis).

Ačiū gerb. Profesoriui, kad teko laimė pažinti Jus. Nuoširdžiai sveikinu Jus su jubiliejumi ir linkiu Jums ilgų ir laimingų gyvenimo metų!

Laisvas, 2011-02-25 00:53:55

Rasai: DDD… Prajuokinot… Ačiū…

Burgis, 2011-02-27 18:17:35

Renginys baigėsi… Taip, jo dvasia visai netiko prie to, ką buvau parašęs. Išgirdau daug to paties, ką buvau girdėjęs 70-mečio renginyje. Tada buvau renginio vedėjas, ir solenizantas mano darbo nesupeikė. Kažin, kai būtų buvę dabar?

*

Iš to, ką pats jubiliatas pasakė apie save, savo tėvus, senelę (93 metų senelė iš JAV Algimantui parvežė spiningą; pasienio kontrolė Maskvoje norėjo tą daiktą atimti; senelė pasirėmė spiningu ir sako: „Tik paimkite, ir aš nugriūsiu!“ Nepaėmė…) galiu spręsti, kad mano įrašas būtų tikęs…

Bet apie tai – kitose temose.

Lina Aksomaityte, 2012-08-01 22:11:12

As didziuojuos savo TEVU.Skaudziai isgyvenu jo mirti,kad nebuvau salia kai tai ivyko.