Ir šiandien versies per galvą?

Vardan ko vienaip ar kitaip verčiamasi per galvą?

Paklausė komentatorius vitalis.

*

Apie visus nepasakysiu, bet aš žinau, kodėl gyvenu greitai, aukštai, dažnokai verčiuosi per galvą, dažnokai kopiu, šliaužiu, kabinuosi… Todėl, kad man patinka taip gyventi! Todėl, kad aš tik taip visomis savo ląstelėmis jaučiu gyvenimą. Ir todėl niekada nesiskundžiu gyvenimu…

*

Kiti gyveno, gyvena kitaip… Žiūrėkite, kokios minios pensininkų skundžiasi, verkia, kad jų mažos pensijos. Mano pensija nėra maža. Aš nesiskundžiu.

*

Bet ne pinigai, ne sotus, ne prabangus gyvenimas svarbiausia (nors svarbu…). Svarbiausia, kaip sakė poetas, jausti karštą vėją plaukuose. Svarbiausia pačiam sau atsakyti – kitaip negalėčiau. Kitaip būtų nuobodu, pilka, seklu, lėkšta…

*

Pabandyk paspausti greičio pedalą. Šiandien. Atsargiai, bet paspausk. Padaryk daugiau nei vakar. Pagyvenk įvairiau. Plačiau. Nė kiek neabejoju, kad tau patiks…

Atsakymai

Andrius, 2015-10-09 10:27:42

Kiekvienas gyvena savo gyvenimą.

Galima iš aukšto žiūrėti į besiskundžiančius pensininkus. Bet gal ir jie iš aukšto žiūri į oponentus.

Ir tikrai tas, kuris gyvena be nuobodulio, pilkumos, seklumos ir ankštumo, kažkieno kito akyse yra tik pilta pelytė, lėtapėdė sraigė…

Pvz., koks nors budistų vienuolis. Nemanau, kad jis gyvena lėkdamas strimgalviais. O gyvenimo pilnatvę jaučia. Ir kur kas realiai, nei mes visi.

Burgis, 2015-10-09 10:31:31

Andriui: žinoma, kiekvienas gali pasirinkti! Bet kodėl pasirinkus skųstis, kaltinti kitus, valstybę?! Budistų vienuoliai nesiskundžia, todėl man jų gyvenimas visai nekliūva…

Andrius, 2015-10-09 10:49:44

Ar egzistuoja žmogus, kuris niekad niekam dėl nieko nepasiskundė?

Ai, negerai dažnai skųstis? O kiek yra dažnai? Kartą per dieną ar kartą per savaitę…

Pažiūrėkite į Užkalnį. Keikia visus nevyniodamas į vatą. Jis irgi už greitą, spalvingą, brangų ir prabangų gyvenimą. Bet kuris yra geresnis? Tas, kuris keikia, kad kyla kainos? Ar tas, kuris keikia keikiančiuosius?

Aitvaras, 2015-10-09 10:56:04

Toks gyvenimas ne man…

Aitvaras, 2015-10-09 10:58:14

P.S. Man atrodo jūsų svetainės laikrodis atsilieka. Parašiau komentarą 10:59, o rašo, kad 10:56. Mano laikrodis tai tikrai tiksliai rodo!

Burgis, 2015-10-09 10:59:00

Andriui: teisingas komentaras!

Aš manau, kad turi būti geras balansas tarp to, kiek dažnai žmogus skundžiasi ir dėl ko jis skundžiasi.

Jei skundai motyvuoti – aš pritariu.

Jei žmogus skundžiasi ne taip dažnai, kad prarastų gyvenimo džiaugsmą, – aš pritariu.

Rasa, 2015-10-09 21:45:05

Poetas karštą vėją plaukuose jausti žadėjo nuo laukimo, ne nuo lėkimo 🙂

Burgis, 2015-10-10 08:09:41

Toks likimas – lėkimas – laukimas…

Kas iškęs, kas pratęs?

Niekada nestovėjau parimęs,

Niekada nebuvau be tavęs.

vitalis, 2015-10-11 00:33:20

“Minios besiskundžiančių pensinikų” nepasirinko tokio paniekinamo ir žeminančio likimo sulaukus senatvės.

Tai valstybė, t.y. mes, toliaruodami tokias patyčias, nusprendėme, kad reikia taip pasityčioti iš savo šalies senjorų.

Burgis, 2015-10-11 08:34:56

vitaliui: kaip nepasirinko? Paskaitykite piktus komentarus „delfyje“ ir pamatysite, kiek juose gramatinių klaidų! (Ir Jūsų dviejuose sakiniuose dvi klaidos…) O juk visi ėjome į tokias pačias mokyklas.

Aš juk nevogiau, nesukčiavau, kad mano pensija būtų didesnė, o tik dirbau, dirbau, dirbau…

vitalis, 2015-10-11 09:53:43

Aš ir pats pastebėjau tas klaidas, bet nėra galimybės tinklaraštyje ištaisyti. Aš moku rašyti ir labai nesikremtu, kad rašydamas nepatogioje padėtyje įvėliau keletą klaidų. Gal aš tuo metu vairavau, ar šokau su parašiutu iš lėktuvo. Negalima taip imti ir išvesti tokias neprasmingas paraleles.

Žmogus nėra vien darbui sukurtas padaras. Arklys gali vien dirbti, dirbti ir dirbti, ir matyt, taip jam yra skirta pagal jo prigimtį. O žmogus juk turi ir kitokių poreikių, kurių jis nepajėgia patenkinti kai jo pečius užgula neadekvati materialinių rūpesčių našta. Ką tuomet daryti ir kaip teisingai pasirinkti?

Burgis, 2015-10-11 10:04:44

vitaliui: arklys dirba todėl, kad yra verčiamas, o žmogus turi dirbti todėl, kad jam patinka dirbti.

*

Taip, žmogus (ir aš…) turi įvairiausių poreikių, bet juos lengvai patenkina, jei noriai dirba ir užsidirba. Aš juk esu pabuvojęs 23-jose pasaulio šalyse. Kai kuriose net ilgesnį laiką pagyvenęs… Sočiai (per sočiai…) valgau, nueinu į kiną, į teatrą, bendrauju su draugais, maudausi, deginuosi…

*

Ne, aš nežinau, kas yra „neadekvati materialinių rūpesčių našta“… Tai, matyt, mano trūkumas. Bet už tai aš žinau, kas yra neadekvati sveikatos problemų našta. Ir išmokau panešti…

*

Jums pagyrimas – šį kartą parašėte gražiai, be klaidų!

Rasa, 2015-10-11 10:16:18

Burgiui: taip, Jūs puikiai susidėstėt savo gyvenimą. Jūs puikiai pasirinkot puikią žmoną, kuri netrenkė jūsų “per bortą”, pasakiusi, kad jai trūksta dėmesio, kai dirbot tris darbus, o ji turėjo ir dirbti ir rūpintis vaikais, kad jei išaugtų tokiais puikiais. Jūsų gyvenimas puikus. Bet vis vien, mano nuomone, nėra teisinga galvoti, kad kiti vien tinginiai ir “lodoriai”, jei jų senatvė nėra tokia aprūpinta.

Mano mamos pensija- 190 eurų. Didelę dalį ji turi išleisti vaistams. Kai atvažiuoja parduotuvė, ji stengiasi išleisti ne daugiau nei 15-20 eurų savaitei. Ar jis buvo tinginė? Ne, ji rašo be klaidų ir dar knygų parašo. Sau. Nuo penkiolikos metų ją tėvai privertė mesti mokslus, nes ji buvo vyriausia ir privalėjo megzti megztinius rankomis, kad tėvai parduotų ir prisidurtų šeimos pajamoms. Jie su tėčiu visą gyvenimą dirbo kaip arkliai- kenksmingomis sąlygomis darbuose, kartais trimis pamainomis, vėliau papildomai. Savaitgaliais padėjo giminėms kaime, padėjo jiems statytis namus, savo sode ir t.t. Bandė kurti savo verslą. Kaime sodino šimtus metrų vien svogūnų ir veždavo į turgų, kad prisidurtų namuko statybai. Padėjo mums, vaikams, gyvenimo pradžioje, nusipirkti butus. Daug tokių žmonių. Puikių ir darbščių. Todėl negalima sakyti, kad visi pensininkai buvo dykaduoniai bemoksliai tinginiai.

Ir mano pensija bus maža. Kodėl? Nes mano stažas nėra labai didelis. Nes aš norėjau auginti savo mažiukus vaikus pati. Tai siaubinga nuodėmė? Nes aš nenoriu paskirti viso savo gyvenimo tam, kad užsidirbčiau pinigų. Nes aš noriu megzti ne pardavimui, o vaikams ir anūkiukams. Nes aš noriu siuvinėti ne pardavimui, o savo malonumui. Nes aš noriu kepti pyragus ne pardavimui, o draugams. Nes aš noriu, kaip užvakar, padėti kažkam neskaičiuojant, kiek aš būčiau uždirbus už tokią darbo dieną. Nes tai, ką galėčiau pasitaupyti, aš išleidžiu pirkdama mamai vitaminų, žoliapjovę, siurbliuką, kad nereikėtų vandens iš šulinio semt ir pan. Išleidžiu sesei, kuri buvo bedarbė vienu metu. Išleidžiu tam, kad vaikai galėtų mokytis, nes laikau tai savo svarbiausia pareiga- suteikti galimybę vaikams mokytis, jei jie to nori. Todėl visiškai nuoširdžiai suvokiu, kad mano senatvė bus ubagiška. Nes aš nemoku ir nenoriu gyventi vien SAU ir tik savo komforto užsitikrinimui. Žinoma, svarsčiau apie tai, kad gal reikėtų dar dalį etato prisidėti, bet tada prisidėtų dar nemažai tų darbo dienų po 10val. ir aš visai negalėsiu padėti mamai. Ir taip jau šiemet net sulčių nėra kada išspaust ir visi obuoliai nukris ir supus.

Todėl išties džiaugiuosi, kad jūsų toks puikus gyvenimas ir puiki aprūpinta senatvė, bet visi būti Burgiais negali. Kad ir kaip besistengtų gyvenime. Ir negalima į juos žiūrėti su panieka, nes mes nenuėjome gyvenimo su jų klumpėmis, jų galimybėmis, jų kailyje.

Burgis, 2015-10-11 11:21:24

Ne į temą:

*

Gal negeras aš tau buvau,

Gal pravirkdžiau tave?

Gal aš tau per mažai sakiau

Kaip aš myliu tave?

*

Bet vis vien aš tave myliu,

Šitą dainą vien tau skiriu

Ir norėčiau tave regėt,

Ir mylėt, ir mylėt!…

***

Tvarkau jaunystės nuotraukas… 🙂

Rasa, 2015-10-11 11:39:24

Burgiui: šaunuolis 🙂 O aš vis neprisiruošiu, bet vis vien prisiruošiu kada nors, noriu pasidaryti nuotraukų knygą. Šiais laikais tokių fantastiškai puikių galimybių yra! Anūkiukei gimtadieniui užsakiau, metukų nuotraukas dukra sudės. Ir sau noriu pasidaryt knygą-albumą. Šitam puslapy:

https://www.zoombook.lt/fotoknygos/

vitalis, 2015-10-11 20:14:40

Burgiui: pažiūrėkite savo komentarą 10:04. Manau suklydote sakydamas, kad arklys dirba verčiamas, o žmogui patinka dirbti. Gal nesupratau jumoro?

Manau, kad mėgiamą darbą dirba, tik labai maža dalis žmonių, o arklys sukurtas sunkiam darbui ir neturi kito pasirinkimo.

Irena, 2015-10-11 20:37:53

ir jei reikėtų eiti į žvalgybą-aš pasirinkčiau Rasą, o ne Jus, Burgi.Kažką kažkur jau perlenkėt, o kur ir pati dar nesuvokiu, bet….pasirinkčiau Rasą.Nepykit ir neįsižeiskit.

Rasa, jūs- be galo turtinga.Manau tai ir pati suprantat.Ačiū Jums už taikomus mato vienetus gyvenime…

Rasa, 2015-10-11 21:01:49

vitaliui: visi gimę būti laisvais. Ir arkliai tame tarpe:

https://www.youtube.com/watch?v=MURVkUwg5rY

Tai žmonės nusprendė už juos, kaip nusprendžia už daug ką šioje žemėje. Dažnai neteisingai nusprendžia.

O mažai žmonių dirba mėgiamą darbą ne todėl, kad jie priversti tai daryti ir begalė darbų yra blogi, o todėl, kad jų požiūris į darbą yra neteisingas 🙂 Ir į gyvenimą. Jie nemoka savęs motyvuoti. Jie nemoka įprasminti savo darbų. O matom mes prasmę savo darbuose ar ne, tai mūsų, ne kažkieno kito reikalas.

Rasa, 2015-10-11 21:20:38

Irenai: ačiū, bet… viskas gerai ir su tuo ponu Burgiu 🙂 Tiesiog jis puikus, stiprus, kryptingai siekiantis savo tikslų žmogus. Žmogus, kuris keliauja į tikslus tiesiu tikru keliu, nenukrypdamas “į lankas” 🙂 Tai vyriškas autoritetingas žmogus. Manau, norint kažko pasiekti gyvenime, tas kryptingumas- puikus dalykas. Daugeliui žmonių iš jo reikėtų mokytis ir mokytis 🙂

O aš tiesiog kitokia. Visokių yra, visokių reikia. Nereikia lyginti žmonių. Aš retai kažko siekiu kryptingai, aš nesu ta, kuri laikosi išminties: “nemesk kelio dėl takelio” 🙂 Man keliaujant tuo svarbiu keliu per gyvenimą ir į vieną šoną norisi pasukt pagrybaut, į kitą pauogaut, dar norisi paeit atgal prisiminus, kad kokį akmenėlį gražų pamiršau apžiūrėt 🙂 O kartais norisi pasėdėt vietoje ir pasiklausyti paukštukų…

Bet juk vyrai ir moterys skirtingi. Vyrams reikia “užkariauti”, “pasiekti”, “nugalėti”, jiems norisi garbės ir pripažinimo. Daugeliui vyrų. Turbūt taip ir turi būti, jie neturi būti labai moteriški ir švelnūs. Nes kitaip kam vieniems kitų reikėtų? 😉

vitalis, 2015-10-11 21:21:23

Rasai: tokių genijų, kaip Jūs su Burgiu yra vienetai ir dažnai sprendžiate apie aplinkinius pagal savo matą.

Bet, sutikite, dauguma žmonių nerefleksuoja taip kaip Jūs.

Aš kėliau klausimą apie vertimosi per galvas prasmę.

Kai nemąstant “daroma karjera”, vaikus siunčiant į darželius ir senelius – į senelių namus. Nes, reikia daug dirbti. Reikia pripažnimo ir garbės.

Ir retai kada išdrįstame pasakyti, kad “karalius nuogas”.

vitalis, 2015-10-11 21:28:22

Irenai: Burgis yra gimęs gimnazijos direktoriumi.

Jis neina į žvalgybą. Jo auklėtiniai eis. Taip pat jam nuolat gręsia “perlenkimo” problema, nes jis nuolat vaikšto ašmenimis.

Andrius, 2015-10-11 21:29:13

Taip, taip, taip, ir dar kartą TAIP.

Gerb. Burgis yra teisus:”Svarbiausia, , jausti karštą vėją plaukuose. Svarbiausia pačiam sau atsakyti – kitaip negalėčiau. Kitaip būtų nuobodu, pilka, seklu, lėkšta…”

Dauguma galvoja, kad “dirbti kaip arklys”, reiškia fizinį darbą iki išsekimo, -viršvalandžius, vienu, pusontro, dviem etatais ir taip toliau.

O tiesa yra tokia, jeigu dirbot kaip arklys ir vistiek prastai gyvenot, vadinasi tiesiog dirbot ne tą darbą.

R.I.P.

Burgis, 2015-10-11 21:55:49

Oho, kas čia pasidarė – tiek daug komentarų!

Atleiskite, kad ne visiems atsakysiu, bet šį tą pasakysiu…

*

Aš niekada nebuvau daugumoje ir nebūsiu. Todėl aš niekada neturėsiu tiek pasekėjų kaip Rasa. Ir mano kriminalinė istorija parodė – esu mažumoje. Bet, o dangau, kokia puiki ta mažuma, kokia puiki!

*

Visuose seminaruose sakau – aš mažiausiai trisdešimt metų nedirbau ir jums nerekomenduoju. Mes ne vergai, kad dirbtume. Tegu arkliai dirba. Mes gyvename ir mėgaujamės tuo, ką veikiame. Visą laiką mėgaujamės, todėl visą laiką ir gyvename!

*

Žinau, kad jūs neisite su manimi į žvalgybą. Bet jei eitumėte, tai turėtumėte garantiją, kad aš jūsų neišduosiu. Likimas man buvo dosnus – leido tai įrodyti. Kraujo kaina…

Rasa, 2015-10-11 21:56:42

vitaliui: žmonės labai skirtingi, vargu ar galima vienareikšmiškai sakyti, kad “nemąstant” jie daro tavo nupasakotus dalykus. Skirtingos žmonių vertybės, skirtingi gabumai, skirtingi prioritetai, skirtingi ir gyvenimai. Be to, žmonės labai skirtingu metu pasiekia brandą 😉 Arba nepasiekia visai 😀 Kažkas jau gimsta “senuku”, kaip sakoma 🙂 Kažkas ir numiršta nieko nesupratęs. Ką jis čia veikė 🙂

Nemažai kam iš žmonių labai trūksta sąmoningumo. Gal tas greitas tempas maišo? Žmonės bėga taip greit, kad jų sielos nespėja jų pasivyti… Čia indėnų išmintis, turbūt visi ją girdėję 🙂

Rasa, 2015-10-11 22:19:37

Andriui: kadangi pasakei ir “šventa”, t.y. R.I.P. tai nesiginčysiu su tavim. Tiek jau to 🙂

Nors neiškenčiu, nu truputį trigrašį įkišiu. Žinai, kartais aš dirbu kaip arklys, kartais pavargstu kaip šuva, kartais būnu užsispyrus kaip ožka, o vienas Andrius dar ir lape mane pakrikštijo. Bet… Turbūt dėl to aš ir jaučiuosi žmogumi, kad manyje tiek visko telpa 😀

Gal nori pasiūlyt man geresnį darbą nei turiu? 🙂 Juokauju, nereikia 😀

Burgiui: pokštinykas 😀 “aš niekada neturėsiu tiek pasekėjų kaip Rasa” 😀 Paskui mane tik mano šuniukas sekioja, jeigu ką 😉

vitalis, 2015-10-11 22:23:36

Burgiui: ir aš žinau tą saldų mažumos skonį.

Jį reik pelnyti, šiaip sau nepajusi ….

Po tokio gražaus Rasos filmo apie arklius turiu ieškoti kito palyginimo, kurio nerandu ir džiaugiuosiu, kad Burgiui neteko dirbti. Jis tik mėgavosi ir dalinosi savo talentais su aplinkiniais. Tai graži patirtis bylojanti apie surastą mėgiamą darbą. Bet kaip sunku jį surasti.

vitalis, 2015-10-11 22:31:40

Rasai: girdėjau tą gražią ir prasmingą indėnų išmintį.

Jus būtų galima vadinti “rašančios moters etalonu”.

vitalis, 2015-10-11 23:08:41

Andriui: ką reiškia “dirbti, kaip arkliui ir prastai gyventi”?

Irena Rasai Vitaliui, 2015-10-12 10:01:12

Žinoma, kad su Burgiu viskas gerai!Ech, kaip reikalingi tokie burgiai-kieti kaip titnagas, bet,,,,noriu paaiškinti dėl žvalgybos.ne todėl du Burgiu neičiau į žvalgybą(gal ir p.Burgis su manimi neitų), kad juo nepasitikiu.O rasa pasirinkčiau todėl, kad kartais gyvenime NEPADEDA valios stiprybė ir dvasios stiprumas, tiesiog kartais būna tokių situacijų, kad reikalingas dvasios minkštumas, gerumas ir mažo žmogeliuko , reikalaujančio pagalbos, matymas…ir kartais maži maži darbeliai(geri),padaryti be išskaičiavimo, bumerangu pas mus sugrįžta didelėmis dovanomis,net mums to nesitikint.

Ačiū, Burgiui, kad toks yra, ačiū Rasai ir Vitaliui ir…..visiems tiems, kurie suprato, ką norėjau pasakyti.Geros ir gražios Jums visiems rudeninės savaitės…(o miškais JAU ateina RUDUO!)

vitalis, 2015-10-12 11:14:23

Irenai: ačiū už šiltą žodį 🙂

Gražios ir Jums dienelės 🙂

Andrius, 2015-10-12 20:37:17

Aš gyvenimu irgi labai net nesiskundžiu. Ir pritariu gerb. Burgiui, kad gyventi reikia taip, kad nedirbtum. Arba darbas būtų kaip višta dedanti auksinius kiaušinius. Gyvenime buvau tinginys, bet užtat gabus, įžvalgus, greitai „pagaudavau kampą“. Studentaudamas mokslams laiko per daug neskyriau, nes man labiau rūpėjo mergos ir alubariai. Mokslus, kad ir vilkdamasis uodegoj, šiaip taip baigiau, tik nežinojau į kur su jais nerti. Darbą nulėmė atsitiktinumas ir geros pažintys, kurias nuolat stengiaus užmegzti. Net ir žmoną vedžiau ne iš didelės meilės, bet dėl įtakingos uošvės. To pasėkoje, šiandien turiu labai pelningą darbą, pavyzdingą šeimą, gerai sutvarkytus namus, važinėju naujomis mašinomis, turiu nekilnojamojo turto, kuris neša pajamas, akcijų ir kitokio gėrio (tame tarpe pora meilužių). O kokią gausiu pensiją, net negalvoju, nes manau, kad tai bus mizerni pinigai ir juos išdalinsiu anūkams kišenpinigiams. Rasai: į darbą tave negalėčiau priimti, nes man reikalinga tik pora darbuotojų, o ir atlyginimais per daug aš jų nelepinu. Ir plius tokiam darbe tavo lyrika visai netiktų- pas mane dirba ledinės moterys.

Rasa, 2015-10-12 22:28:57

Andriui: džiaugiuosi už tave, kad esi toks savimi ir savo gyvenimu patenkintas. Bile tik tau taip gerai 🙂 Man taip gyventi nebūtų gera. Ir pas tave dirbti neičiau (jei prieš tai šitaip save apibūdintum :). Beje, darbuose būnu įvairi. Negali būti labai “lyriška”, kai pav. vadovauji vyrukų grupei 🙂 Bet paprastumas, konkretumas ir humoro jausmas niekada nemaišė 🙂 Darbe esu gana reikli, kai dirbu kolektyve. Dabar dirbu daugiau viena, nes dirbu kitokį darbą, šiaip su žmonėmis. Ir taip man irgi patinka, daugiau laisvės veikti 🙂 O man patinka turėti laisvės veikti, taip aš pasiekiu geresnių rezultatų, nei aklai laikantis instrukcijų.

Šiaip ar taip džiaugiuosi už tave, bet geriau eičiau maximos tualetus valyt, nei būčiau tokio kaip tu meiluže ar darbuotoja 😉 Nors jei darbuotojos pas tave ledinės, tai, žinoma, ir meilužės “kaip ledas” 😀

Sėkmės gyvenant 😀 Ačiū už paatviravimus apie sėkmingo žmogaus gyvenimą 😀 Vis vien prajuokinai prieš miegą… Už tai, žinoma, atsiprašau 😉

qwerty, 2015-10-13 00:28:50

Andriau, žiuauriai gerai tu čia, DDD

vitalis, 2015-10-13 15:37:18

Andriui: būtinai paskaitykite šios dienos temą “Pabėgti į sapną…”

Būtinai.

Rasa, 2015-10-13 18:20:48

🙂 Vitaliau, o ko jam bėgti į tą sapną, jei jis, sprendžiant iš jo aprašymo, dabar (jo nuomone) gyvena taip puikiai, kaip daugelis net nesapnavo? 😀 Ir senatvėj jo sapnai bus tobulesni. Va Burgis tik žmoną sapnuoja, o šitą iškart haremas sapnuose sups senatvėj… 😀

Andrius, 2015-10-13 20:30:14

Rasa pakomentavo tinkamai, o mano padoraus komentaro Burgis nepraleido.

Burgis, 2015-10-13 20:36:20

Andriui: ar Jūsų tik toks kultūros lygis, kad visada svetimoje teritorijoje šiukšlinate? Nepatikėsiu, kad tikrai norite parodyti prasčiokišką vulgarybę, el. pašto adrese nurodydamas tikrąją pavardę…

Rasa, 2015-10-13 21:21:48

Atsiprašau, Andriau. Jei tave įžeidė mano komentarai. Aš tikrai negalvoju apie tave nieko blogo. Tik tu labai kitoks nei aš. Tik tiek. Ir man kartais juokinga dėl to 🙂

Kažkaip net sąžinė ėmė graužt. Eisiu pasisvert, gal kiek nors jau nugraužė ir svorio nukrito. Vis nors kokia nauda būtų :/

Andrius, 2015-10-13 21:27:47

Nelabai Jūsų supratau, ką aš šiukšlinu? Man atrodo, kad pats kartais nejučiom laviruojat ant intymumo ribos. O dėl el. pašto tikiuos, kad laikysitės konfidencialumo, bet pavardė ten nėra pilna.

Burgis, 2015-10-13 21:32:23

Andriui: jeigu neskirsite intymumo nuo prasčiokiškumo ar net chamiškumo, daugiau komentarų nepraleisiu.

Šiukšlinate žodžiais, kaip dar kitaip galima šiukšlinti žiniatinklio svetainėje?

O jei trukdo mano intymumas, tai ko čia ateinate?

Andrius, 2015-10-14 21:23:47

Man gal reikėtų “persikrikštyti”, nes čia painiojami keli andriai ir kiekvienas mano komentaras turi laukt patvirtinimo.

Gerai, tada Jums leidus, apie neprasčiokišką intymumą, skirtą tinklaraščio aktyvistei Rasai.

Rasa, nereikia manęs atsiprašyti, nes tu parašei teisingai- kuo spalvingesnis gyvenimas, tuo gražesni turėtų būt ir sapnai senatvėje. Bet kol kas, aš taip gyvenu, o nesapnuoju. Rašei, kad geriau tualetus valytum, bet nebūtum mano meiluže LOL).

Tačiau renkuos aš, o ne moterys. Mano gyvenime atsirado tik viena tokia, kuri atsisakė. Bet ji turėjo pateisinamą priežastį, nes jos gyvenimo istorija panaši į Celine Dion.

Todėl labai gerai pagalvok prieš purkštaudama. Tiesa, čia tau dar ne pasiūlymas, bet vistiek pagalvok.

Rasa, 2015-10-14 22:44:23

Besirenkančam Andriui 🙂 Tiesiog žavinga. Kad renkiesi. Pasirinkimas pas mus platus- ir pupyčių, ir katyčių ir modelių pilna šalis. Gražios ir puikios mūsų merginos. Ilgakojės ir išvaizdžios, jaunos ir figūringos. Rinkis tu į sveikatą kur tik nori ir ką tik nori 😀 Ir gyvenk savo sapne-ne-sapne.

Puikiai suprantu. Nes paprastai aš irgi renkuosi pati. Ir ne į lapę aš panaši, jei jau lygintume moteris su gyvūnais, kaip kai kam atrodo. Ir ne į pūkuotą katinėlį, kokia čia mane daug kas įsivaizduoja- švelnią ir romantišką. Aš panašesnė į šiurkštesnio plauko gyvūną 🙂 Esu pavargus, taigi tik nukopijuosiu ir perrašysiu tai, ką kažkada jau rašau šitam tinklalapy:

_Pamąstymas darbe, žiūrint pro langą…

Jei palygintume moterį su vilke… Su tikra stipria vilke…

Ji stipri ir laukinė, ji, panorėjusi, gali papjaut daugelį medžiotojų ir nuo jų apsiginti. Ji užuodžia juos iš tolo, jos neapgausi. Ji gali pati susirasti maisto ir pasirūpinti vilkiukais. Ji laisva. Visada laisva, net jei uždarytų ją po aštuoniais užraktais. Jos nenugalėsi, ji niekada nebus naminiu gyvūnėliu, kuris kaip katinas glaustysis aplink kojas. Bet… Kartais, labai retai kam, pavyksta ją prisijaukinti… Ne sumedžioti, ne palaužti, ne pagauti ir atimti laisvę, o prisijaukinti. Kai jai pačiai staiga kyla noras ateiti prie vieno žmogaus ir tyliai atsigulti prie jo kojų… Kai jai kyla nors ne nugalėti, šitai tai ji moka… Jai kyla noras pasiduoti… Ji nori, kad žmogus nesisavintų, nedresiruotų, o tiesiog va taip… Tiesiog priimtų ir mylėtų ją tokią… Tiesiog švelniai perbrauktų ranka per nugarą, pašiauštų plaukus, paglostytų ir priglaustų… Kai du laisvi tiesiog būna greta, nes jiems gera… Kai jie tokie skirtingi ir tokie artimi…

Nežinau, ko nori moterys…_ ”

O po to parašymo kai kas man atsiuntė šitą klipą 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=PVzljDmoPVs

Na, pasvaigom gražiai prieš miegą ir gana 🙂

vitalis, 2015-10-15 00:10:08

Nepraustaburniui Andriui: jei negerbiate savęs, tai bent jau gerbkite kitus; ypač Rasą, Burgį ir visus šio tinklaraščio skaitytojus.

Iliuzijų pasaulyje gyvensite neilgai.

Linkiu ištvermės ir drąsos atsidūrus akistatoje su realiu gyvenimu.

Atsiprašykite Rasos ir tuo pačiu visų moterų.

Artimiausiu metu venkite viešų kalbų apie moteris, nes gali pakenkti Jūsų/uošvienės karjerai.

qwerty, 2015-10-15 01:04:20

Vitali, jūs čia juokadamas rašote ar išties toks durnas?

Andrius, 2015-10-15 21:12:25

Vitalis, aš jums pasiūlysiu paskaityti mano bendravardžio straipsnį.

http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-uzkalnis-kodel-esate-ir-liksite-ubagais.d?id=69275812

Turėtumėt jame atpažint save. O jeigu pats gyvenime moterims nesat daugiau dovanojęs kaip po raudoną tulpę ir pigiausių Dzintars kvepaliukų, tai negalvokit taip nepraustaburniškai ir apie kitus vyrus.

O Rasos neturiu ko atsiprašyti, nes ji liko patenkinta :0

Ellen Claire, 2020-05-01 05:17:11

Ačiū dr. Ilekhojie, kad padėjote man. Aš buvau vedęs 4 metus ir 5-erius metus kita moteris pagrobė mano vyrą nuo vaikų ir manęs. Aš kentėjau, kol susipažinau su dr. Ilekhojie internete ir nusprendžiau pabandyti ją. Nustebinančiai, aš tik nusiųsdavau nuotrauką jai ir mano vyrui, o po 48 valandų, kaip ji man pasakė, pamačiau, kaip mano vyras ateina pas mane ir vaikai, ir tai yra Todėl aš rekomenduoju visiems, turintiems santykių problemų, susisiekti su šia galinga moterimi ir leisti savo meilužei sau. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie, tel. +2348147400259

El. Paštas [email protected] ir [email protected] Svetainė: https://gethelps.online