Iš arčiau…

ciobreliai *

Mūsų jauniausia anūkėlė nuo pirmųjų savo metų labai mėgsta viską tyrinėti iš arti: slieką, sraigę, žuvytę, gėlytę… Matyt, iš senelio paveldėjo tą savybę. 🙂

Em

Vakar beveik visą dieną praleidome su savo draugu Edvinu, kuris jau seniai gyvena JAV, bet dažnokai atvyksta į Kauną ir jau ne pirmą kartą užsuka pas mus į namus. Puikus sekmadienis! Viską aptarėme, po kauliuką išnarstėme… Dėl trijų dalykų aš su Edvinu nesutariu, aš sakau: 1) nereikia lankyti ligonių palatose, kol jie patys to nepageidauja; 2) nereikia iš visų jėgų stengtis prailginti savo gyvenimo, nors jis tampa našta ir tau, ir tavo artimiems žmonėms; 3) nereikia jokių autobiografinių knygų, nereikia stengtis viską apie save papasakoti žiniatinklyje, enciklopedijose; jei kas nors prašo, verčia, tai reikia daryti saikingai, o jei kas nors aprašydamas iškraipo, tyčia nutyli, sumenkina – nereikia kreipti jokio dėmesio.

*levandos

Šįryt geram žmogui, kuris vakar man atsiuntė beveik puslapio laišką, atsakiau beveik pusantro puslapio rašiniu. Todėl, kad man patinka tas žmogus. Todėl, kad kartais į viską reikia pažvelgti iš arčiau, o tada – ištrinti…

*

Beveik visi mano amžiaus žmonės jau turi įpročių, kurie tą „iš arčiau“, „atidžiau“, „smulkiau“ pernelyg akcentuoja, todėl mes jaunesniuosius, greičiau gyvenančius, dažnokai erziname. Mano patarimas – įpročius realizuokime vienumoje. Na, išskyrus tuos atvejus, kai už tai mokama. Pavyzdžiui, mano besaikis kalbėjimas man labai praverčia 4-5 valandų seminaruose. Kitam tai būtų darbas, vargas, o man – atgaiva, pramoga.

*

O dabar – gana. Atidžiau, iš arčiau pažvelgiau į savo dieną, į mūsų gėles ir gana. Ačiū tiems, kurie perskaitė.

Atsakymai

Burgis, 2015-06-22 13:12:34

Atsiprašau, jei jūsų komentarai nepasiekia šios svetainės. Tai ne dėl to, kad aš juos trinu, o dėl to, kad svetainė vis dar „remontuojama“… Prašyčiau kantrybės.

Burgis, 2015-06-22 16:19:50

Na, dabar pabandykite parašyti komentarą, turėtų mane pasiekti…

Rasa, 2015-06-22 16:54:39

Na, prieš išbėgdama, bandau parašyt ir aš apie tas jūsų gėles. Ne savais žodžiais, bet aš nemoku taip gražiai 😉

MELSVAM virpėjime

išgeso snaigės.

Dabar – apsvaigęs

aš nuo žydėjimo.

Kiekvieną lapą,

taurelę gilią,

saulė pripylė

spalvų ir kvapo.

Bet nei lelijos,

nei mirtų kekės,

gražiai nusvirę,

nebus kaip jos akys:

nei tokios mėlynos,

nei tokios tyros.

Mekas, Jonas.

Burgis, 2015-06-22 19:45:29

Gerbiamieji, jei jūsų komentarai nepatenka į svetainę, parašykite man el. paštu (spragtelėję vokelį titulinio puslapio kairėje). Ačiū!

Temidė, 2015-06-22 20:11:47

Daug mano komentarų dingo iš svetainės. Turbūt dėl techninių nesklandumų.

Sima, 2015-06-22 21:25:14

Mano irgi dingo nekaltas komentaras knygų temoj…

Burgis, 2015-06-22 21:31:10

Simai: prašyčiau pakartoti…