Išradimai – vienas po kito…

***

Išradau naują būdą palaikyti šios svetainės gyvybę: parašau ir paprašau, kad jūs rašytumėte. Pažiūrėkite, pažiūrėkite, kiek jūs prirašėte! Ačiū, ačiū!

O aš per tą laiką spėjau šį tą parašyti dviejose savo feisbuko zonose…

*

Kitas išradimas.

Kai apima neviltis ir siutas dėl to, kas dabar vyksta mūsų politikoje, valdžioje, fanatizme ir neišprusime, aš nukreipiu dėmesį į sritis, kurios kelia pasigėrėjimą: stebiu, kokie įspūdingi statiniai kyla sostinėje (ne nemokšos juos stato!), kiek prabangių automobilių gatvėse (juk ne visi už vogtus pinigus?), kiek įvairiausių firmų ir firmelių verslo centruose (juk visi kažkaip sau algą užsidirba!).

*

O jei pasitaiko galimybė įsitikinti, ką su manimi gali padaryti gydytojai, kokią įrangą jie turi ir perpranta, kaip jie spėja išsinagrinėti šimtus naujų vaistų, tai optimizmo prisisiurbiu ilgam…

*

Gaila, gaila, kad tik gerokai iš toliau ir gerokai rečiau galiu pamatyti, kokie genijai studijuoja universitetuose… Bet užteko to, kad turėjau progą paskaityti ir aptarti šešiolikamečio Justino, iš Paryžiaus tarptautinio bakalaureato klasės darbą apie „Brexit“ analizę, taikant lošimų teoriją. Širdis atsigavo!

*

Tai va, svarbu mums retkarčiais ką nors išrasti. Pavyzdžiui, kokį nors naują būdą subalansuoti savo fizines ir dvasines jėgas, pesimizmą ir optimizmą.

Atsakymai

Rostanas, 2018-09-19 21:41:13

Yra toks pasakymas: kai atslūgs pinigų potvynis, tada pasirodys kas plaukiojo nuogas.

Dalius, 2018-09-20 14:57:56

A tai kuriame dangoraižio aukšte buvote, Bronislovai? Ar tik ne pirmame…?;)

Burgis, 2018-09-20 15:33:05

Daliui: žinoma pirmame, kam lipti aukščiau… 🙂

Juozas P., 2018-09-21 09:52:49

Stiklinių šilt namų eroje – vis tik Nasvyčių LIETUVA neprilygstama.

Iš naujųjų statybų architektūriškai – Bizonų slėnyje TELE2 baltas geometriškai toks “teisingas”

skaitytojas, 2018-09-21 10:06:45

Nasvyčių Lietuva kiek apgadinta rekonstruojant-prarado pirmykštį grynumą. Na bet vis geriau,negu nugriovimas,kaip buvo pasielgta su VAI pastatu Giraitės g. Manau,dabartinei Vilniaus valdžiai suvokti pastatų kultūrinę vertę yra galimai per sunku.