Jaukumas ir grožis

sw_rumai_s

*

sw_sodyba_smm

*

Pažiūrėkite į šiuos du labai švediškus statinius (nuotraukos Andreas Eriksson). Abu gražūs, tiesa? O kuris jaukesnis? Kuriame norėtumėte gyventi? O kuriame labiau norėtumėte švęsti, pavyzdžiui, Naujuosius metus?

*

Et, namai man nėra labai svarbūs… Žmonės svarbesni. Šiuo šventiniu laikotarpiu stebiu juos ir galvoju: šitie gražūs, bet su tais jaukiau. Anie gražūs sau, o šitie gražūs man. Šitie su manimi, o anie – toli toli savo grožyje…

*

Bus daug renginių, daug įvairiausių šventinių TV programų. Tik labai nedaug renginių, kur norėčiau būti… Nes jei jie sau, rodo save, gėrisi savimi, tai kodėl aš ten turėčiau būti? Tam, kad jie galėtų pasakyti, kiek daug atėjo į juos pasižiūrėti, jų paklausyti?

*

O pas mus atėjo trys poros mūsų draugų, su kuriais mes kartu jau daugybę metų, atsinešė muzikos instrumentų ir surengė sau ir mudviem tokią šventę, tokią šventę! Ne, jie nėra profesionalūs muzikantai, bet jaukumu pranoksta visus profesionalus.

*

O užvakar mus aplankė vienas, tik vienas žmogus, bet kaip jauku buvo su juo!

*

Taigi ir jūs šioms šventėms tinkamai pasirinkite grožį ir jaukumą. Rūpestingai rinkitės – nesigailėsite.

Atsakymai

Sokolovas, 2016-12-22 14:09:17

Sveikinu gerb. Burgį su galutine pergale !

Dalia, 2016-12-22 14:20:06

Sveikiname! Pagaliau…

Random, 2016-12-22 14:42:59

Pagaliau!­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Paulius, 2016-12-22 15:07:58

Su galutine pergale, p. Burgi ! Štai čia puslapio pabaiga – užverskite jį ir pamirškite. Mes jo nepamiršime, tai pamoka visiems mums. Ačiū už ją !

Gražių artėjančių švenčių, ramybės Jums. Daug gražių idėjų, svajonių bei daug sveikatos jų įgyvendinimui ateinančiais metais !

Mingė Laurinaitis Grande, 2016-12-23 22:55:14

Jūs esate, visada buvote ir būsite. Mūsų akyse tikras patriotas.