Jei jūs esate ten

Priemiesčio gatvelėj loja šunys,

Priemiesčio gatvelėj smarkiai lyja…

Medžiai nebežino, kur viršūnės,

Medžiai kaip vaikai patamsio bijo.

*

Tu lyg pamestas žaisliukas stovi

Prie tvoros, kurią tamsa pakišo,

Apleista lyg vieniša šventovė,

Į kurią joks dievas nebegrįžo…

*

O kažkur tebegeria degtinę,

Paskutinį prakeiksmą tau skiria

Tas, kuriam buvai tu pirmutinė,

Tas, kurio namai šįvakar mirę…

***

Jei jūs esate ten, tai jūs dainuojate šią mūsų jaunystės dainą (įdomu tai, kad žiniatinklis rodo – tik aš tą tekstą cituoju)…

Kaip pavasaris taip staiga atsitraukia, būtina prisiminti, kad mes esame laimingi.

Dabar nebegeriame degtinės, geriame gerą vyną, nes mes esame laimingi.

Dabar ne taip dažnai susitinkame, todėl lieka daugiau laiko pagalvoti, kokie mes esame laimingi.

Dabar jau daug darbų padaryta, todėl lepinuosi, galvoju apie anūkėlių gimtadienius ir apie tai, kokie mes dabar esame laimingi…

Vijosi vėjas – nepasivijo

Bėgančios tiesiai man į rankas.

Toks tas likimas – viską randąs –

Vakaro gijomis mudu apvijo…

*

Kol kas tik tiek jauniausiai anūkėlei Emelie (jai netrukus – penkeri!) šiandien parašiau, nes kūriau naują pasaką Mildutei – apie kovą (mėnesį ir kovą…).

Rytoj gal mūzos dar ką nors padiktuos.

Labanakt.

Atsakymai

Burgis, 2015-03-21 21:58:46

Vis tiek…

Sokolovas, 2015-03-21 22:58:10

Šįvakar būsiu pragmatikas.

Kai atsitraukė pavasaris, ir žvarbus vėjas daužosi į langus, džiaugiuosi, kad vakar nepatingėjau apsipirkti “ir rytdienai”.

Džiugu, kad nereikia niekur eiti per tokį orą. Galima ilsėtis, skaityti,…snausti, ir toliau laukt pavasario…

Temidė, 2015-03-21 23:16:58

Atsitraukė pavasaris, kaip ir pretendentai į KTUG direktoriaus vietą:

http://www.delfi.lt/article.php?id=67500562

Sokolovas, 2015-03-22 00:22:59

Direktore taps Vilija Dabrišienė. Kitokių variantų tiesiog negali būti.

Beje, V. Dabrišienė parašė itin gerą matematikos uždavinyną…

ready, 2015-03-22 01:31:52

Dėl uždavinyno taps direktore? Simpatijos pažįstamai?

Temidė, 2015-03-22 07:36:22

Vienintelė kandidatė, kurios nepalaikau, yra V. Dabrišienė. Susidariau apie ją nuomonę tada, kai atsitiktinai (viešajame transporte) išgirdau jos ir bendradarbės pokalbį.

Temidė, 2015-03-22 09:27:01

Sokolovai: Itin geras matematikos uždavinynas? Tai turbūt ten daug visokių trigonometrinių lygčių su kabliukais..?

Lietuvos aukštajame moksle labiausiai nemėgstu atvejų, kai matematikos dėstytojas apsigina socialinių mokslų disertaciją ir vistiek universitete dėsto matematiką arba net ima vadovaut fizinių mokslų fakultetui. Tai kodėl jis neapsigynė matematikos ar informatikos krypties disertacijos? Visi žinom atsakymą….

Temidė, 2015-03-22 09:33:18

Įrašas dėstytojo tinklaraštyje:

“Gerbiami studentai, kol kas nesugebu įkelti skaidrių. Ieškau pagalbos. Laukite ir būkite kantrūs….”

Wow! Kadangi šis 2011 m. įrašas yra paskutinis tame tinklaraštyje, įtariu, jog pagalbos rasti nepavyko…

Sokolovas, 2015-03-22 10:40:41

PAŽINIMO VYKSMO RAIDOS KLAUSIMU. APIE MOKSLO IR TIKĖJIMO SIMBIOZĘ

Senovės laikai. Ir…”plokščia Žemė”. Tai…”paseno”? Ne, tikrai nesiruošiu neigti nūdien gerai žinomos Žemės formos. Bet kalbėsiu apie pažinimo vyksmo raidą.

Ar gyvuoja Mistika? Anaiptol….Apskritai, ar yra “mistikos absoliutas”? Manau, jog būta tik NEPAŽINTŲ REIŠKINIŲ.

Tikėjimas prieš “žinojimą”. Ne, tai nėra joks vulgarus prieštaravimas, neva pašauktas ugnimi bei kardu sunaikinti “alternatyvą”. Tai- nuostabi SIMBIOZĖ. Ir nuostabių pavyzdžių begalė…

Paparčio žiedas. Tai tik paprotys? Ar tikrai papartis nežydi? O gal mes tiesiog dar neradome jo žydinčio? Gal dar nesugebėjome rasti Kelio, kuriame sugebama ne tik “rasti” ( pragmatizmo nekantrumas), bet ir ieškoti (romantizmo veržlumas).

Pragmatikas- cinikas tars- “mokslas įrodė, jog to nebūna”. Bet….Ar ties tuo nesama ribotumo? Juk mokslas tėra abstrakcija, negalinti įrodyti visiškai nieko. Įrodo, ar bent jau mano tai padarę,- ŽMONĖS, įtikėję , jog “užvaldė mokslą”.

Bet, sakykite, ar tikrai tiek “gero” mums nūdien daro “mokslas”, kad jo vardu mes skubame paneigti TIKĖJIMĄ ? Tegu ir pagonišką, bet….nepripažįstantį “mirties datos”.

Ar tikrai mokslą ( neva) užvaldę žmonės, už pinigus išrandantys mums “naujausių technologijų”, verti to, kad, remdamiesi jų už pinigus pirktu autoritetu, atstumtume TIKĖJIMU GRĮSTAS VERTYBES?

Ir…Kas yra tos “mokslo biznierių” vis “tobulinamos” “naujausios technologijos”? Tai tokie “objektai”, kurie kol kas mums “kepa pyragus”, tačiau ilgainiui už mus ir valgyt pradės. Tai dirbtinis intelektas, slepiantis didžiulį destrukcinį veiksnį- mes savo gerąja valia leidžiame “mokslo biznieriams” kurti sau VARŽOVUS po “pagalbininkų” priedanga….

O štai nuostabaus Gamtos reiškinio,- kamuolinio žaibo,-paslaptis neįminta iki šiol. Nes…Tai neva “niekam neįdomu”. Ir už tai nemoka pinigų….

Mokslas, pinigai, ir “pasaulio galiūnai”….Destruktyvi simbiozė. Jau išrastos pasiklausymo, sekimo, stebėjimo priemonės. Mes jų nematome, apie jas negalvojame. Tikime, jog jos “padeda tarnyboms”. Tačiau čia slypi priešingų polių “anti-simbiozė”. Aišku, kad padeda. Bet kartu ir atpratina dirbti protu bei VADOVAUTIS ANALITINE DEDUKCIJA.

Legendinis Šerlokas Holmsas, turėjęs, be abejo, daugybę tikroviškų prototipų, dirbo kur kas moraliau bei…patikimiau.

Bet tai dar ne viskas. “Mokslas”, iš pradžių “Paparčio Žiedą” mitu išvadinęs, o vėliau padovanojęs mums mus naikinančių “technologijų”, nosies tiesumu eina link to, kad “protingasis elitas” įgys galimybių FIKSUOTI ŽMONIŲ MINTIS, ir tai per atstumą. Tai sunkiai įsivaizduojama, apie tai nenutuokiama, apie tai TYLIMA. Tačiau tokie darbai, per “biolaukų” tyrinėjimą, JAU VYKSTA !

Žmonių minčių, ir tai per atstumą, fiksavimas….Būtent tai, o ne “branduolinis karas”,

taps Apokalipsės preliudu . Nes …žmonijos gyvavimas savo ankstesniąja forma taps neįmanomas, ir geriausiu atveju prilygs egzistavimui “zombių pavidalu”. Daugelis mėgindavo sulaikyt kvėpavimą….O pamėginkite sulaikyt ilgesniam laikui GALVOJIMO VYKSMĄ ! Ir bus ganėtinai aišku….

Aišku,- MOKSLAS, JEI JIS YRA VALDOMAS NE PINIGŲ, O MORALĖS PRINCIPŲ,- netaps naikinimo ginklu. Juk daro ne “mokslas”, daro žmonės. Ir tereikia, kad jie išties Žmonėmis liktų.

Teigiamoji TIKĖJIMO IR ŽINOJIMO simbiozė yra įkūnyta toje erdvėje, kuri kupina istorinių Žmonijos lūkesčių bei slapčiausių svajų…

Paparčio Žiedas. Žinome,- dar niekas nerado jo. Bet tikime,- “o štai ši vidurvasario naktis kitokia bus…”. Tiesiog….yra JIS ir JI. Juk ir Naktis dviem vardais pavadinta….

ŽINOME, , kad Žemė yra apvali. Štai nukrito nuo palangės gaublys. Įskilo. Tai niekis, bet mes nenorime, kad tai nutiktų Planetai. TIKIME, jog nenutiks…

Ne, niekas neneigia ŽINOJIMO, esą Žemė yra apvali ir todėl bekraštė. Tačiau…Kai JIS ir JI , pirmąjį kartą suradę SAU tą Paparčio Žiedą, pasižada kartu keliauti NORS IR Į PASAULIO KRAŠTĄ, – tą akimirką jiedu TIKI, jog Pasaulio Kraštas, tegu tik jiems skirtas, yra! Ir kalbama ne apie rengimąsi tolimai kelionei, kuomet Žemė atkartotų seniai ir nuobodžiai pažįstamą gaublį, o apie pasiryžimą , jei tik reikės, šį Kraštą patiems susirasti….

tik moteris, 2015-03-22 10:48:37

kaip džiugu ,kad mano aplinkoj nėra sokolovų,išprotėčiau,matyt jo aplinka taip ir padarė,todėl dabar kalbasi su savim,bet tai koks siaubas būtų tokį mokytoją turėt…

Vilija, 2015-03-22 12:32:27

Sokolovui. Ačiū už uždavinyno įvertinimą. Man tai tikrai svarbu.Deja, klaidų ten nemažai, nepavyko jų išvengti. Jūsų knygas naudoju iki šiol.

Temidei. Skambus vardas, deja ne Jūsų. Kažką nepaprastai įsimintino pasakiau viešajame transporte, mat nevažinėju juo jau 15 metų. Bet Jūs vis dar prisimenat. Tikrai stebėtina.

Norėčiau paklausti – ar edukologijos disertacija absoliutus blogis, ar ji blogis tik matematikos mokytojams?

Ir dar: jei Dabrišienei ne vieta universitete, gal jai seniai laikas grįžti ten kur jos vieta – į gimnaziją.

Nežinau kas Jūs toks, bet, matyt, kažkada labai Jus nuskriaudžiau. Nuoširdžiai atsiprašau.

Iš šalies, 2015-03-22 13:14:42

Vilijai: Jei tapsite direktore, kurį punktą iš gimnazijos taisyklių išbrauksite, ar “nerūkyti, negerti ir nevartoti narkotikų” ar “prasižengę mokiniai nebaudžiami, jie savo noru palieka gimnaziją”?

Temidė, 2015-03-22 14:12:12

Vilijai: Tikrai nesinaudojate viešuoju transportu? Traukiniais taip pat?

Tiesa sakant, sutinku su buvusio LMT pirmininko nuomone. Absoliutus blogis yra ne tik edukologijos disertacijos, bet ir pati edukologija – dirbtinai sukurtas “mokslas”.

Mačiau Jus vienintelį kartą gyvenime, bendrauti neteko. Jūs negalėjote manęs nuskriausti, nes mūsų klasės skirtingos. Aš turiu teisę išsakyti nuomonę apie Jus, kaip kandidatę į KTUG direktoriaus vietą.

Klausimas. Kaip suprantu, einate docentės pareigas vienoje iš KTU matematikos katedrų. Gal galite įvardinti vieną, Jūsų nuomone, reikšmingiausią savo mokslinę publikaciją matematikos srityje?

Temidė, 2015-03-22 14:16:15

Dar vienas klausimas Vilijai: Šį savaitgalį turite daug mokinių, kurie pas Jus mokosi matematikos? Beje, ar turite įsigijusi individualios veiklos leidimą korepetitoriaus paslaugoms teikti?

ready, 2015-03-22 14:23:37

Temide, tikrai tik kartą buvote sutikus Dabrišienę?

qwerty, 2015-03-22 14:28:46

Geri Temidės klausimai dėl edukologijos ir matematikos publikacijų.Vilija turėtų duoti į juos tokius pat gerus atsakymus

qwerty, 2015-03-22 14:29:24

Turėjau galvojau edukologijos fufeliškumo

Vilija, 2015-03-22 14:35:55

Miela Temide. Mokinių turiu. Ir verslo liudijimą turiu. Mano gyvenimą, publikacijas matau atidžiai stebite. Laiko tam turite. Viską apie mane žinote. Užeikite, pasišnekėsime. Publikacijas ir verslo liudijimą parodysiu. Arbata pavaišinsiu. Bet dabar labai užsiėmus. Dirbu matote.

qwerty, 2015-03-22 14:41:15

Vilija, neatsakėte nei į vieną klausimą. Tarkime, dėl publikacijų, tai 20 sekundžių darbas nuorodoms

Vilija, 2015-03-22 15:39:14

Mielieji,

dabar rašau tikrai jau paskutinį kartą. Nes tikrai esu užsiėmusi.

Ko Jūs prisvilote su tom publikacijom? Mano publikacijų sąrašas viešai prieinamas KTU duomenų bazėse. Aišku, matematikos jose nedaug. Bet. Matematinės publikacijos tikrai nereikalingos norint siekti gimnazijos direktoriaus posto. Dirbdama matematikos katedroje nesijaučiu sėdinti savo rogėse. Todėl ir noriu grįžti į mokyklą. Ir kaip besibaigtų rinkimai, darbą universitete rengiuosi palikti. Katedroje visi jau apie tai žino. Tarp kitko, kas atspės kiek šiuo metu matematikos katedrose dirba žmonių apsigynusių iš matematikos?

Kodėl nesigyniau matematikos srityje? Todėl kad norėjau būti mokytoja ir po universiteto baigimo iš karto pradėjau dirbti mokykloje.Tik po 15 metų vėl pradėjau mokytis: iš pradžių magistrantūroje, po to doktorantūroje. Labai norėjau mokytis, o matematikos laipsnio siekti buvo vėlu.

Apie edukologijos mokslą klausimo nebuvo. Buvo atsakymas.

Apie moksleivių taisykles. Manau kad gimnazijos savivaldos organams teks jas apsvarstyti. Man atrodo jose neturi likti vietos interpretacijoms.

Temidė, 2015-03-22 15:39:47

qwerty: Manau, kad atsakymas yra labai daug pasakantis. Tiek apie asmenines, tiek apie profesines savybes.

Vilijai: Jūsų publikacijas galiu lengvai patikrinti per aleph.library.lt – mums susitikti nebūtina. Tik svarstau – kurios iš tų publikacijų Jums užtikrina docentės poziciją Matematinio modeliavimo katedroje? Ką esate sumodeliavusi? Beje, aleph.library.lt duomenimis, naujausia publikacija įregistruota 2012 metais.

Taip ir būna – kol vieni pluša prie mokslinių tyrimų, kiti – korepetitoriauja.

Temidė, 2015-03-22 15:43:29

Vilija, sinchroniškai parašėm komentarus. Jūsų atsakymas tenkina. Ačiū, kad paliekate universitetą.

Sokolovas, 2015-03-22 15:58:04

Gerb. Vilijai. Gaila, kad paliekate katedrą. KAS DĖSTYS RYTOJ? Ateina jaunimėlis, kuris nemokės bei nenorės dėstyti. Gal vis dėlto įmanoma suderinti vadovavimą KTUG su dėstymu universitete? Esu tikras, kad Jus išrinks KTUG direktore.

Temidei: Dėstant studentams, svarbu ne “publikacijos”, o dalyko išmanymas bei gebėjimas jį išdėstyti. Nėra nieko klaikiau už “mokslinį publicistą”, kuris auditorijoje nesugeba teisingai suformuluoti apibrėžimo ar savybių. Niekad nepamiršiu vieno studento konspekte matyto nonsenso-“įvykiu vadiname tam tikrą faktą” ( LŽŪU).

Vilius, 2015-03-22 17:43:48

Vertinti dėstymą pagal publikacijų skaičių gali tik tas, kas yra labai toli ir nuo mokslo, ir nuo dėstymo.

Dėstau matematiką, rodos, neblogai, nes labai daug laiko skiriu rengdamasis, peržiūrėdamas, keisdamas, tobulindamas dėstomas temas.

Jeigu skirčiau tam laiko dvigubai, trigubai mažiau, galėčiau turėti dvigubai ilgesnį publikacijų sąrašą. Labai įdomu, kaip tas sąrašas padėtų man auditorijoje…

Temidė, 2015-03-22 18:01:37

Sokolovai: ką Jūs išmanot apie šiuolaikinį universitetą? Apie universitetų vertinimą, reitingavimus ir pan.? Apibrėžimai nebūna teisingi ar klaidingi. Svarbu, kad jie tinkamai integruotųsi į dalyko turinį. Pavyzdžiui: kai Jūs apibrėžiate natūraliuosius skaičius? Nulį priskiriat natūraliesiems, ar ne?

Temidė, 2015-03-22 18:05:22

Sokolovai, nepataikaukit Vilijai. Nepriims Jūsų į pavaduotojus… Apie jaunimėlį prašyčiau pagarbiau kalbėt. Nes stenantys seniai prie lentos su geltonais konspektais tikrai ne kaip atrodo. Mačiau tokių daug! Kas Jums suteikė teisę vertint – gerai jaunimėlis dėsto, ar blogai?

Sokolovas, 2015-03-22 18:27:15

“GRIAUK, GRIAUK, BROLELI GRIAUK…”

Taip galėčiau atsakyti į Temidės klausimus. Nes…Na, iš tikrųjų man nėra suteikta nei teisė, nei galimybė “vertinti”, kaip “jaunimėlis” dėsto, tiksliau- griauna viską, kas buvo prigiję per dešimtmečius. Taigi, aišku, jog negalėsiu trukdyt jums griauti toliau. Jei būtų mano valia, tai leisčiau dėstyti tik tiems, kas bent patys dėstomąjį kursą išlaikytų dešimtukui…Bet, ko nėra, to nėra…

Nespręskit pagal save, Temide! Net jei man ir pasiūlytų, neičiau į jokį “postą”. Ir “pataikauti” mes, “senoji gvardija”, nesame pratę. Mes- ne jūs…

Tad niekad nepataikauju. Man ir taip labai gerai.

Dėl natūraliųjų skaičių. Ne “aš”, o “klasika” nulio, aišku, natūraliųjų skaičių aibei nepriskiria. Bet jūs ir čia sugriaut ketinate, ar ne?

Dar dėl “teisių”. Jums irgi jų nedavė, bet jūs pasiimate jas patys! Tik žinokite, kad nėra nieko juokingesnio už neapsiplunksnavusį jaunuolį, patį save laikantį “super-protingu”…

qwerty, 2015-03-22 18:40:29

Komentatoriai Temidė ir Sokolovas tarsi ir oponuoja vienas kitam, tačiau yra vienodi. Abu paraštiniai. Marginalai. Pirmasis bando smulkiai kandžiotis iš už kampo dėl esą neišpirkto verslo liudijimo ar kažkokių labai baisių žodžių, Vilijos pasakytų traukinyje, kuriuos jis slapta nuklausė, o antrojo pasakojamos “tikros” istorijos apie ateivių skerdimo fermas JAV beigi panašios sąmokslo teorijos, kalba pačios už save ir viską pasako (ir ne pilnatis lyg tais dar…) Kas gi per vidurį? Kur tas sveikas protas? Gal Vilija? Kad irgi ne. Atėjo. Pabandė kalbėtis. Bet nevykusiai, neatvirai, kompleksuotai, esą labai užimta…

Temidė, 2015-03-22 19:18:13

Sokolovai, angliškai skaitot? Čia apie natūralius skaičius:

http://mathworld.wolfram.com/NaturalNumber.html

Bourbaki vardas Jums ką nors sako? Teko skaityt?

Trakimas, 2015-03-22 20:31:15

LaBai neiprasta ir idomu,ka as tce skaitau:)As net nusuprantu labai giliai ,kas tce vyksta.

Temidė, 2015-03-22 21:14:01

Viliui: čia niekas (bent jau aš tai tikrai) nevertina dėstymo pagal publikacijų skaičių. Bet dėstytojus (bent jau docentus ir profesorius) pagal publikacijas reikia vertinti būtinai.

Publikacijos auditorijoje Jums gal ir nepadėtų, nes būtų jos tikriausiai apie Farey trupmenas, pirminius skaičius aritmetinėse progresijose, aritmetinių funkcijų reikšmių pasiskirstymus ir t.t. O kodėl nepakeitus tyrimų tematikos taip, kad jų rezultatus būtų galima integruoti į studijas?

P. S. Neramu kur dingo Burgis, kad leidžia mums šitiek komentuot. Kad tik nebūtų susirgęs…

Burgis, 2015-03-22 21:25:42

Temidei: liko dvi dienos… Bet Jūs mane jau sužavėjote!

Atsakymas, 2015-03-22 21:41:51

Man neduoda ramybės klausimas: o tai, kad Vilija yra Narkevičių aplinkos žmogus, niekam nerūpi? Ir kad ji, skirtingai nei kiti kandidatai (jei spręsime iš pasisakymų susitikime su bendruomene), buvo geriau informuota apie gimnazijos reikalus? Prie kavutės ar ko stipresnio apsišvietė?

Sokolovas, 2015-03-22 21:56:58

Atsakymui:

O tai blogai, kad Pretendentė yra gerai informuota apie įstaigą, kuriai vadovaus?

Jokiu būdu pašaliečiai neturi ateiti vadovauti KTUG. Nes jie KTUG paverstų eiline mokyklėle.

Tik Vilija Dabrišienė ! O Narkevičius, kiek man žinoma, yra ilgametis KTUG Mokytojas, rengė vaikus olimpiadoms, ugdydavo kūrybinį KTUG potencialą…

Atsakymas, 2015-03-22 22:01:17

Sokolovui: o gal Jūs rinkite vadovus savo mokyklai, gerai? Ir dar: tai, kad pretendentė yra gerai informuota – gerai. Negerai, kad kiti pretendentai blogai informuoti. Ir ar tai vien pretendentų problema, ar tiesiog kažkas kažko kažkur kažkam nepasakė, nutylėjo?

Sokolovas, 2015-03-22 22:10:30

Atsakymui

Delikačiai priminsiu Jums, jog nei Jūs, nei aš, nei kiti čia nieko nerenkame. Tiesiog reiškiu savo nuomonę. KTUG yra puiki mokykla, ir jos ateitimi domisi ne tik jos bendruomenė ar kiti pretendentai.

Reikšdamas savo nuomonę, reiškiu ir nusistebėjimą, dėl ko kai kurių kitų mokymo įstaigų pedagogai ne tik staiga “pasirinko taikinį”, bet ir pretenzingai pageidauja kažkokios ypatingos “informacinės globos”.

qwerty, 2015-03-22 22:18:06

Iki nepradėjau skaityti šio tinklapio net nežinojau, kur randasi ta gimnazija. Pamačius nuotraukas prisiminiau buvusį KPI bendrabutį Studentų g. Teko eiti pro šalį.Kiek parestauruotą pastatą-dėžutę su pigiu plastiku, stogeliu bei lyg ir kolonomis, lyg ir dvejais vandens nutekamaisiais vamzdžiais įrėmintu įėjimu (Atsiprašau už kolonų aprašymą, nes Gimnazija, tai ne pastatas, o jos dvasia).Bet ne apie tai.Tiesiog perskaitęs komentatoriaus Atsakymas paskutinį postą,pretendentės į direktorienes Vilijos netalentingą bandymą čia kalbėti, buvusio direktoriaus įsižeidusį bumbėjimą, etc., supratau kad jau neįdomu, neromantiškai viskas gaunasi. Eilinė intriga, su pažintimis, blatais, interesais…Kaip ir tas pusę metų (pusę metų!!!) trunkantis naujo mokyklos direktoriaus rinkimas…

Sokolovas, 2015-03-22 22:25:13

Komentuotojui “qwerty”

Nežinau, kam tiek pagiežos. Jeigu kaunietis nežino KTU Gimnazijos, reiškia jis niekuo nesidomintis kaunietis.

Gimnazija nuostabi, ji tokia vienintelė ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.

Beje, KTUG baigė ir mano dukra. Tad apie KTUG nutuokiu ne iš nuogirdų, kaip sakoma…

Jonas, 2015-03-22 22:40:33

Neprirašysiu A4 formato lapo kaip kai kas čia daro, bet mane labai “biesija” kai pradeda aiškinti, kad kaunietis nežino KTUG tai jis nieko nesidomi.

Teko šioje gimnazijoje net būti porą kartų, teko bendraut su moksleiviais ir pan., atvirai sakant dabar jau puse LT žino šią gimnaziją, dėka žiniasklaidos 🙂 Bet man kur labiau būtų gėda jeigu kaunietis nežinotų istorinių Kauno vietų, Žalgirio ar kas valdo savivaldybėje. Čia jau būtų išsilavinimo spragos… KTUG tik pastatas, vienas iš 53 Kauno mokyklų, ji yra išskirtinė tik tiems, kurie joje dirba, mokosi, mokėsi, bei jų artimai aplinkai… Būkim biedni, bet teisingi 🙂

Rasa, 2015-03-22 22:48:14

Qwerti 🙂 O kas tau yra ypatinga gyvenime? 🙂 Gimnazija tik gimnazija, medžiai tik stabarai, žmonės marginalai, pretendentė netalentinga… 🙂 Net Einšteiną prisiminiau. Ir jo posakį, kuris man labai patinka: “Gyvenimą gali nugyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nėra stebuklingo, arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga.” O kas tau, mokančiam tokių gražių margų žodžių intelektualui, įdomu, gražu ir stebuklinga?

qwerty, 2015-03-22 22:59:45

Kas man įdomu, gražu ir stebuklinga? Kartais atrodo, kad kai kas yra. Kad ir šis tinklapis, tinklaraštininko emocijos, mintys, kai kurie komentatorės Rasos, Adefagijos ar Sokolovo pasakymai…

Rasa, 2015-03-22 23:08:30

Qwerčiui: na, tada dar pusė bėdos su tavim 🙂 Prajuokinai šiek tiek. Ačiū, gal mes tikrai visi trys labai panašūs- aš, Adefagija ir Sokolovas… 🙂 Aš pagalvosiu apie tai. 🙂 Reikės rimtai su savimi pasikalbėti ko gero… 🙂

shalikas, 2015-03-23 05:54:41

Nesusilaikysiu neįsiterpęs.

Jonai: esate teisus, nėra nieko gėdingo nežinoti, kur yra (ar kad yra) tokia KTU Gimnazija.

Bet jeigu sakot, kad šiandien yra labai svarbu žinoti Žalgirį – tai liūdna, nes čia va kaip tik ta liūdna Kauno pusė.

Tiesiog tuščia heraldika svarbiau už turinį, praeitis svarbiau už ateitį. O tai va paskui dėl to kenčia tik dabartis.

Nieko asmeniško.

Rasa, 2015-03-23 08:40:09

Labas shalike 🙂 Seniai matytas ir girdėtas 🙂 Man patiko tavo požiūris tame nesename straipsnyje 🙂

Burgis, 2015-03-23 18:55:45

Lituanistei: ne į šią temą parašėte komentarą. Šiukšlėms paskyriau kitą temą. Ten galite perrašyti.

Julius, 2015-03-23 19:17:58

Oho,

Temide turbut tenka labai anksti keltis rytais. Kaip kitaip rast laiko sukaupti sitiek neapykantos?

Stebėtoja, 2015-03-23 19:34:42

Oi gera B.Burgio mintis!!.:) Norintiems pasibarti-šiukšliadėžė.:) Visuose padoriuose namuose, tai yra.:)

Negalime teršti bet kur.:) Bus vieta-atlėksime, “pateršime” ar “pasibarsime” ir šeimininkas “išveš”.:)

Dabar tokios vietos nėra ir blaškomės …:)