Jie jau negali be medalių…

Š.m. liepos 20-29 dienomis Hanojuje, Vietname vykusioje 46-ojoje tarptautinėje chemijos olimpiadoje (IChO, International Chemistry Olympiad) Lietuvos komanda pasirodė šauniai – visi mokiniai pelnė apdovanojimus.

Violeta Stojalnikova (Vilniaus licėjus, mokytoja Rasa Žemaitaitienė), Matas Grigaliūnas (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Birutė Maciulevičienė) ir Elena Gelžinytė (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Birutė Maciulevičienė) iškovojo sidabro medalius, o Dovydas Drakšas (Klaipėdos licėjus, mokytoja Rima Grabauskienė) parsiveža bronzos medalį.

(www.olimpiados.lt)

***

Taip, tai tas pats Matas, dėl kurio šioje svetainėje jau diskutavome… Ir tai ta Elena, kuri teisingai pasirinko tarp rolės mūsų moksleivių spektaklyje, suvaidintame Prancūzijoje (mokytoja Diana Suodienė), ir chemijos.

***

Trumpai pasidžiaugęs, sumažinęs ankstesnė temos niūrumą, pasilieku sau temą apie tai, kas ką gali vertinti ir kaip mes tuos vertinimus turime priimti…

Ačiū, Elena, Matai, ačiū Mokytoja Birute Maciulevičiene!

Atsakymai

Burgis, 2014-07-30 08:50:05

Pasimėgaukime… 🙂

Ema, 2014-07-30 21:20:58

Džiugios žinios. Sveikinu visus: nugalėtojus, jų mokytojus (Mokytoja Birutė NUOSTABI!), tėvus.

Dažniausiai išskirtiniai rezultatai pasiekiami, kai sklandžiai veikia 3 grandys: mokinys, mokytojas, šeima.

Na, o mano palinkėjimas Elenai, Matui, Violetai ir Dovydui: norėkit pasiekti kuo daugiau, ,,taikykit” kuo toliau; jūs tai galit, jau įrodėt; palankaus jums vėjo!

chemikas Rimas, 2014-07-30 22:49:29

puiku,nuostabu.

Absoliučiai fantastiška būtų jei gerbiamas B.B. pasakytų AČIŪ ne tik KTUG moksleiviams ir jų mokytojams.

Burgis, 2014-07-30 22:59:52

Chemikui: aišku, aš sakau ačiū visiems, kurie ugdo tokius vaikus. Bet čia konkretizuoju, nes kitaip sąrašas būtų ilgas, panašus į ankstesnes padėkas „partijai ir vyriausybei“…

chemikas Rimas, 2014-07-31 12:16:17

Fantastiška!