Jie visada ateis į ateitį!

Dalyvauti pirmajame „Mažųjų mokslo lyderių turnyre“ (www.ktug.lt) jau užsiregistravo 96 dalyviai: 15 penktųjų klasių, 35 šeštųjų klasių ir 46 septintųjų klasių moksleiviai.

*

Tarkime, kai kurie iš jų nenorėjo, bet tėvai labai norėjo… Tarkime, kai kurie iš jų ateis tik todėl, kad ateis jų klasės draugai, kiemo draugai… Tarkime, kai kurie dar patys gerai nesupranta, ko ateis…

Ir vis tik – pasigėrėkime, kad žmonių smalsumas neblėsta, kad noras rungtyniauti gyvas. Tai ir yra mūsų viltis, kad jei ne tu, tai jis arba ji išras naujus vaistus ir naujas mašinas, sukurs naujas kompiuterių programas ir atras naujus cheminius elementus, sukurs naujų dainų ir naujų meno kūrinių.

Ačiū, jūs išgirdote mane: „Visur dalyvauk!“ Šiais olimpiniais metais jūs pripažįstate olimpinį principą: gal nepavyks laimėti, bet dalyvauti būtina!

*

Kaip mokėdami, mes pasistengsime gražiai sutikti jus, pradžiuginti jus, sudominti jus. O atlygins jums gyvenimas, nė neabejokite! Jau po savaitės tu pasimėgaudamas galėsi sakyti: „Aš dalyvavau pirmajame MMLT!“

Atsakymai

Burgis, 2012-01-29 09:49:58

Pagirkite juos!…

Žydrūnas, 2012-01-29 10:21:02

šaunuoliai!

sonata, 2012-01-29 17:29:14

Viena MMLT dalyvė šiuo metu su baime seka orų prognozes – kitą šeštadienį sniegas ir šaltis, o iki MMLT – 150 km. Raminu, kad Lomonosovas iš gerokai toliau ėjo.:)