Jubiliejiniai metai

Šiemet – ketvirtis amžiaus nuo KTU gimnazijos įkūrimo. Ketvirtis amžiaus! Negaliu patikėti, kad tada buvau panašaus amžiaus, kokio dabar yra pirmųjų laidų gimnazistai…

Jubiliejų reikia pažymėti. Ar reikia? Rinkau gimnaziją baigusiųjų el. pašto adresus ir stebėjausi – kaip po visą pasaulį pasklido mūsų gimnazistai!

Kreipiausi laišku į tuos, kurie buvo 1-17 laidų abiturientai. Jau sulaukiau reakcijos! Noriu dar! Skelbiu čia tą savo laišką…

*****

Mielieji ir gerbiamieji!

*

Jūs – mūsų likimas. Jūs – mano likimas. Todėl ir norėtume šiemet išleisti specialią „Metų knygą“ su ženklu „25“ ant viršelio ir su dideliu skyriumi „Likimai“ viduje. Norime, kad tame skyriuje visi galėtume paskaityti apie įdomiausius ankstyvųjų KTUG laidų gimnazistų likimus. Siūlyčiau vienam žmogui (jo šeimai) skirti vieną puslapį, kuriame galėtų būti 1-2 nuotraukos (pageidautina spalvotos), pagrindiniai duomenys, įspūdžiai, keistenybės, patarimai, patyrimai ir kt. Jūs – tokie skirtingi! Todėl ir tie puslapiai, mes manome, būtų skirtingi ir tuo įdomūs.

*

Sutiksite? Atsiųsite? Lauksime iki kovo pirmos dienos! O gal padėsite mums „pasiekti“ tuos, kurių el.p. adresų mes neturime, o jūs turite? Gal pasiūlysite tuos, kurių likimai išties labai įdomūs?

*

Panašu, kad į knygą visi netilpsite…

Pasirinksime geriausias pateiktis! Bet tikrai visas, visas perskaitysime, stropiai peržiūrėsime ir viešai paskelbsime jubiliejinės šventės dieną (data dar nepasirinkta).

*

Mes dar planuojame išleisti muzikinį CD.

Alumni klubas planuoja surengti jubiliejinį bėgimą.

Aš dar siūlyčiau surengti vieną tokį „flashmobą“…

O gal jūs galite ką nors pasiūlyti?

*

Gimnazija iki šiol nėra labai turtinga…

Gal jūs norite finansiškai prisidėti jubiliejaus proga? Mums gerai žinomas jūsų dosnumas, jis visada sušildo mūsų širdis.

Štai rekvizitai:

*

Įstaiga — VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija

Įstaigos kodas — 190994836

Adresas — Studentų g. 65, LT 51369 Kaunas

Bankas — AB bankas „Danske Bank“

Banko kodas — 74000

Banko sąskaitos Nr.— LT80 7400 0121 2332 3810

Mokėjimo paskirtyje nurodykite, jog tai parama gimnazijos veiklai.

Lėšos gali būti įvairia valiuta.

*

Kas čia tokio – ketvirtis amžiaus? (Tuoj su savo išrinktąja būsiu išgyvenęs 40 metų! – B.B.) Nesureikšminame… Bet jūs turite, privalote patikėti – jūs esate labai reikšmingi mūsų gyvenime!

Būkite ir laimingi!

Atsakymai

Burgis, 2014-01-13 11:13:15

Tik saviems!

daiva, 2014-01-13 21:37:25

Ir nesaviems gražu ir šilta.

Regina A., 2014-01-13 22:46:12

Nuostabu!

Tik įsivaizduoju, kaip sunku bus atrinkti „pačiausius“. Juk į knygą tikrai visi netilps. Tegul neįsižeidžia tie, kurie netilps…

Pasiūlymas: kad neliktų nepaminėtas atsiuntęs ir „netilpęs“, laikytis panašaus principo, kaip serijoje „Kas yra kas Lietuvoje“ – apie kiekvieną nors trumpai, bet konstruktyviai