Jūs atvykote – ir šventė įvyko!

Sunkiausia buvo laukti… Laukti visada sunku. Gerai B. Obamai – jį šeštą valandą pažadino ir pasakė apie paskirtą Nobelio premiją. Jei būtų žinojęs, kad yra nominuotas ir iki pat vakaro niekas nebūtų sakęs, kam paskirta premija, gal būtų pavargęs belaukdamas?

***

Trečią valandą jau žinojome, kad džiaugsmas mus aplankė, nes aplankė pulkas mielų žmonių. Jau žinojau, kad turėsiu tokią nuotrauką: klasėje, prie lentos su “Amilinos” generaliniu direktoriumi Mindaugu Gedvilu. Tik gerame fone gerai atrodau, ką padarysi…

Ąžuoliuko sodinti susirinko nelabai daug, bet labai gerų žmonių. Aš vėl gerai atrodžiau, nes įsitaisiau šalia generalinio direktoriaus – šį kartą šalia Aido Kavaliausko.

Turiu silpnybę uniformuotų žmonių pučiamųjų orkestrams, bet kaip tik dėl to nemėgstu, kai jie groja laidotuvėse. Šį kartą jie nieko nelaidojo: koncertavo ir pagrojo himną.

Giedodamas himną jau žinojau: esu būryje žmonių, kurių gėrio vidurkis toli pranksta vidutinį pasaulinį tokio būrio žmonių gėrį (čia parašiau formulę, supratote?). Tai pajutau ne tik aš. Pavyzdžiui, Ugnė ir Simonas Ubartai net į sceną užlipo, kad geriau suprastų ką kalba Ministras Gintaras Steponavičius. Pabrėžiu – jie patys užlipo, niekas jų nevertė.

Atsiprašau Gerb. Ministro, jei jis pajuto nepagarbą dėl tokio mūsų elgesio, bet atrodo, kad mes abu įžvelgėme vienas kitame ir šio to gero.

KTU Senato pirmininkui, buvusiam rektoriui prof. Ramučiui Bansevičiui bandžiau grąžinti seną skolą (100 Lt), bet jis geras žmogus, nepaėmė… Valiutos kursas gi pakitęs.

Gėlių buvo daug ir jos gražiai derėjo prie dovanojančiųjų jas. Dėl vietos stokos pateikiu tik vieną įrodymą – savaitraščio “Dialogas” redaktorę Eleną Tervydytę.

Tikros žvaigždės Orijana Šerpytytė-Jakimauskienė ir Liutauras Ulevičius dovanojo mums tikrą žvaigždę 000225 Cepheus.

Scenos meistrai Goda Piktytė, Dainius Bervingis, Vygintas Venclovas parengė puikų moksleivių koncertą, o Maestro Dainius Bervingis ir pats pradžiugino šokiu.

Aš jums jau sakiau (žr. kitą temą) – mes turime visko…

… mums tik reikia palaukti sidabrinio jubiliejaus.

Atsakymai

dd, 2009-10-16 15:43:24

smagu, kad susirinko buvę, esami ir būsimi gimnazistai. jie visi žino, kodėl susirinko, niekas jų neatvarė ir tai parodo gimnazijos stiprybę. daugelis universitetų dabar švenčia 80-90 metų jubiliejus, bet ten susirenka arba laimingi valdžią užgrobusieji, arba eiliniai darbuotojai “dėl įdomumo”… Šis 20 metų jubiliejus tikrai gražesnis ir prasmingesnis.