Ką veikti Naujųjų metų naktį?

Su Kalėdomis viskas aišku – šventė bus! Bus labai graži, labai jauki šventė, nes suvažiuos visa „išplėstinė“ šeima. Džiūgausime, žaisime, valgysime…

*

O po to? Vaikai ir anūkėliai išsivažinės, liksime mudu du. Pavargę po Kalėdų, bet vis tik pasirengę švęsti ir Naujuosius. Kur? Kaip? Su kuo? Ką jūs pasiūlytumėte žmonėms, kuriems jau 60+ ? Kurie jau bus tą mėnesį atšventę tris gimtadienius ir Kalėdas? Kaip padaryti, kad niekas mums neužkliūtų ir niekam mes neužkliūtume? Kaip padaryti, kad būtų ir pramoga, ir poilsis?

*

Už vertingų idėjų autorius pakelsiu taurę!

Atsakymai

RascalLT, 2011-11-29 12:48:58

Na pirmiausia sugalvokit – švęsti tai reiškia džiaugtis vienam kitu, ar pasidalinti švente su kokiais bičiuliais, kuriems gali būti, o gali dar ir nebūti 60+ 🙂

O mano idėja atėjo iš dabartinių pokalbių su kolegomis – Ispanai lemtingų laikrodžio dūžių metu turi (dėl laimės, žinoma) spėti suvalgyti 12 vynuogių. Sako, jų net nusipirkti bus galima lygiai po 12 vnt. Tad pasidairykit tarpušvenčiu į kitas kultūras, ir pasidarykit teminį vakarą, kad ir su tom pačiom vynuogėm.

petras, 2011-11-29 13:10:54

siūlau nesureikšmint naujųjų metų nakties ir elgtis įprastai.

aišku galima pvz. skambant vidurnakčiui ir vėliau, pasivažinėti viešuoju transportu po miestą. manau turėtų palikt įspūdį 🙂

o šiaip tai gal visai įdomu būtų apsilankyt televizijos bokšte arba su parasparniu paskraidyt tarp fejerverkų. taip pat gal visai įdomu būtų nuvykt į svečią šalį ir pasidžiaugt su kitais žmonėm, pažiūrėt kaip kiti švenčia tokias dienas.

Arvydas, 2011-11-29 13:36:51

Naujųjų Metų naktį būtų galima rašyti iškilmingas priesaikas bei pasižadėjimus sekantiems metams! Arba pasiaiškinumus dėl neįgyvendintų praėjusių metų projektų.. 🙂

Na, o mėgstantiems aštresnius pojūčius – būtų galima deginti “Snoro” banko obligacijų sertifikatus! 😉

Kalbant rimtai – tai geras metas su artimiausiais žmonėmis aptarti svarbiausius praėjusių metų įvykius, pasidalyti būsimų metų viltimis bei lūkesčiais. Ramus ir jaukus vakaras, geras vynas bei gardi vakarienė! Iškeisti tai į triukšmingą kompaniją arba pasisėdėjimą kokiame nors žiburėlyje? Aš – pas!

sonata, 2011-11-29 19:39:20

Ar man gerokai 40+ ar bus dar daugiau (tikiuosi) – visą laiką norėsiu Naujųjų prie jūros. Gal vakare koks klasikos koncertas Klaipėdoj, paskui geras viešbutis su vaizdu į žiemišką jūrą ir truputukas briuto… net seilė tįsta:)

Regina, 2011-11-29 22:14:41

Pritariu Sonatai: Naujieji metai, naktis, jūra – nepakartojama, dieviška ir labai simboliška: matai prieš akis tą jūros didybę, rūstybę, nepermaldaujamumą ir suvoki Laiką, būties trapumą, tada labai gera paimti mylimą žmogų už rankos, prisiglausti, išgerti kartu vyno taurę (ar šampano, jei mėgstate).

Marius, 2011-11-29 22:39:32

Teatras arba filharmonija, kalbant apie Kauną. Programa prasideda ankstokai, po jos lieka laiko užsukti į mėgstamą vietą vyno taurei. Ir paskutinįsyk šiemet pasivaikščioti, pvz., Laisvės alėja. Artėjant Naujiesiems, mieste atmosfera būna ypatinga. Po to, į jaukiuosius namus. Ir pramoga, ir poilsis 🙂 Galima ir su draugų pora. Taip planuoju, gal tiks ir Jums 🙂

Mykolas OK, 2011-11-30 14:18:44

Galima gruodžio 31 d. išvykti prie jūros, ežero ar netgi į pelkes. Pažįstu žmonių, kurie taip daro. Ir nesuprantu jų. Tą patį galima padaryti bet kurią kitą dieną. Naujųjų vertė ta, kad visi švenčiame kartu – vienu metu. Nebūtina būti minioje, bet tą bendrumą norisi pajusti. Gražus Naujųjų elementas yra spalvotų signalinių raketų raižomas dangus. To niekada neatstos milijonus kainuojantys valdiški fejerverkai. Žaliakalnis visada būdavo puiki vieta stebėti šiam reginiui. Gal ant kalno yra kokių nors restoranų su vaizdu į Kauno centrą? Manau, kad vidurnaktis tokiame restorane turėtų palikti kitokį įspūdį, negu šiaip apsilankymas restorane.

*

Graži tradicija gyvenant užsienyje švęsti Naujuosius pagal savo laiko juostą. „Dabar švenčiame jūsų naujuosius, po valandos – jūsų.“ Iš tolo girdimi ir matomi fejerverkai apjungia tautiečius, išsibarsčiusius svetimame mieste.

Veronika, 2011-12-02 01:24:26

Prisimenu vaikystę (prieš 50 metų). Kaime, toliau nuo namų (dėl saugumo)sukraudavo laužą ir jį uždegdavo prieš vidurnaktį. Sykį tėtis (A.A.) sukrovė lauželį ant seno rato, o jį pritaisė ant ilgos karties ir įsmeigė (turbūt) į sniegą. Prie laužo eidavome visi, net maži vaikai. Sakydavo “Einam sudeginti senųjų metų”.

Norėčiau tuos prisiminimus šiemet atgaivinti…Tikra ugnis, ne fejerverkai turėtų sušildyti ARTIMŲJŲ širdis…

Rytis., 2011-12-13 15:54:55

Deja , aš nepamenu vaikystės prieš 50 – metų ,nes man dabar 14. Nors ir dažnai kyla klausimas ką veikt per naujuosius.

● Žiūrėti televiziją ? – NE ( nieko neišmoksi ,o tik žiūrėsi į Smoriginą ,kaip jis staiposi ant scenas su savo draugeliu Šapru ir jo IKRAIS ”

● Kalbinti merginas ? – NE ( 100% ne, niekas nenorės su tavimi bendraut jei naujuosius šventi su tėvais. “TAIP NEKIETAI”

● Sprogdinti petardas ? – NE ( Gal ir išeitis 10min. ,o kas po to ? Nu aišku jei nori nusitraukt pirštą , tai PRAŠOM.

● Varvinti akis prie “kompo” ? – NE ( čia galėtų būti išsigelbėjimas ilgesniam laikui.. pvž .: Klausyti muzikos ,žaisti kortom ir t.t. Bet kokia iš to nauda. Ar taip ar taip tave tėvai nuvys nuo kompiuterio ir susigadinsi sau vakarą.

● Taigi mano pasiūlymas būtų : žaisti stalo žaidimus ( monopoli, alias, jenga, Guess who ?, kriss kross.. ir t.t. ).

● Na jei tai nepadėjo tada teks IMPROVIZUOTI. Kaip sako lotynai “improviso” Atliekant veiksmą nepasiruošus iš anksto.

DĖMESIO : Jei tai nepadėjo kvieskite B.Burgį “profą” sulošti kortų partiją internetu.

P.S. Gal žinot koks yra pats pavojingiausias šachmatų ėjimas, tai pat atnešantis laimėjimą jums.

( pageidaučiau nurodyti langelius ).

Rytis., 2011-12-13 15:59:50

Rytis., 2011-12-13 16:01:09

Pamiršsau pridurti : Gal kokį vainiką į baseiną paleiskite su žvake viduje.

Leta, 2015-12-27 12:17:18

Siūlyčiau pasirinkti ramų ir šventišką Naujųjų sutikimą Druskininklų viešbutye “Medūna”. Esmė – išvykti iš namų, patirti kažką nauja. Ir nepamiršti sutinkant Naujuosius ir pakėlus šampano taures pasakyti vienas kitam “Aš Tave myliu”… Sulaukti 60-ties ir būti drauge – didelė dovana.