Kartais reikia ir apie save paskaityti…

„Dialogas“, savaitraštis mokykloms:

***

AK

Lapkritis 15, 2012 17:45

Burgis kaip visada šaunuolis. Na o Jurkevičius, kaip visada, buvo aptakus, slidus, kaip taukais pateptas kamuoliukas…

Atsakyti

Mokytojas

Lapkritis 15, 2012 22:05

Pritariu B.Burgiui. Gerbiamieji, dažniau apsilankykime burgis.lt – ir tapsim drąsesni gyvenime apskritai. Šalin pasipūtėlius ir kvailius “autoritetus” iš savo širdies!

Atsakyti

Mokytoja

Lapkritis 15, 2012 23:24

Straipsnio pavadinimas – tikra tiesa ir tikras faktas!

Atsakyti

nesuklyskit

Lapkritis 15, 2012 23:44

Oi oi nesuklyskit dėl Burgio… Jis dar slidesnis už licėjaus direktorių, daug kartų slidesnis. DEMAGOGAS (rašau, nes jį pažįstu)

Atsakyti

Burgis

Lapkritis 16, 2012 07:51

Nesuklyskite, oi, oi, nesuklyskite! 🙂

Atsakyti

Lapkritis 16, 2012 09:07

Mokytojui (dėl siūlymo lankytis….)

Kiek galima valgyti medų? Atsibosta ir saldus medus apkarsta.

Atsakyti

rikis mikis

Lapkritis 16, 2012 14:45

Burgio demagogija yra išvystyta ir veikia be priekaištų.

Jurgevičius dar tik stažuojasi šioje srityje.

Rinkimės Jurkevičių. Geriau jau mažiau patyręs, nei demagogas su antpečiais ir nekintančia nuomone.

Atsakyti

Gražu

Lapkritis 16, 2012 14:59

Žiūrėkit, kaip ponas Burgis užsiuto. Nori būti geriausiu, labai nori, į kraują garbės troškulys jau įaugęs, su kede suaugęs….. Todėl ir pyksta, nes nori būti geriausias, cha cha….

O šiaip jie man visi seno kirpimo pižonai, pasidabinę gražiais žiponais.

Atsakyti

Žodžio laisvė

Lapkritis 16, 2012 16:46

Mįslė:

…arogancija, pasipūtėliškas užsispyrimas, pranašumo prieš kitus švietimo sistemos dalyvius demonstravimas, bet kokių patarimų, pastabų ignoravimas ir siekis nieko iš to, ką jis sugalvojo, sukūrė, nekeisti…

Atspėkite, vaikai, apie ką čia? 🙂

Atsakyti

.

Lapkritis 16, 2012 16:56

Žodžio laisvei: apie Burgį, ką gi daugiau. Teko pažinti – ir pasibaisėjau: po mielo, šilto, naivaus senelio kauke slypi klastūnas,savimyla, melagis, grasintojas, neleidžiantis niekam nė vienu žodžiu prasitarti apie tikrąjį mokyklos veidą – ne, ne, viskas jo gimnazijoje tik geriausia, puikiausia, pažangiausia. Kartoju: siaubas! Dar didesnis siaubas, kai šitas senelis važinėja po Lietuvą su “tipo” seminarais ir visus moko gyventi.

Atsakyti

xxl

Lapkritis 16, 2012 17:41

Laikraštis naujas – iškasenos tos pačios.

Baigim su ta archeologija vieną kartą. Negi nieko naujo nėra. Burgis, Miliauskas,Jurkevičius, nuoseklus ministerijos tarnas senelis Aleksandravičius… Dar kažkoks… Jau pykina.

Atsakyti

eks

Lapkritis 16, 2012 18:19

Pritariu xxl. Nusibodo tie patys žmonės, ta pati jų demagogija, tas melas ir kilogramas “pudros” ant savos mokyklos veido. Jei jau kalbate apie direktorių savivalę, tai paklauskite Burgio, kaip jis elgiasi su tais mokiniais ir tais mokytojais ar klasių vadovais, kurie drįsta neįvertinti B.B.darbo “puikiai”, kurie drįsta pasakyti, kad kurio nors dalyko mokymas KTUg nėra superinis. Užtektų dabar čia paminėti kad ir prieš kelis metus baigusį joniuką ar marytę, kurie atskleidė B.B. “paslaptį”, Burgis iš po žemių juos iškastų ir priverstų aiškintis. Patikėkit – patirta (užteko tik vaiko vardo!)! Siūlote dažniau užsukti į Burgio puslapį? O aš siūlau jį išbraukti iš “Dialogo” reklamuojamųjų, kad netyčia į ten “neįsiliptumėte”. Gal norite, kad jis paskelbtų jūsų IP visai Lietuvai, kaip kad buvo vienam mokytojui, parašiusiam, kad KTUg moksleiviai būriais eina pas korepetitorius, o gal norite ko nors paklausti ir išgirsti, kad “palikite mus ramybėje”? Arba norite būti “suskaičiuoti”, nes B.B. seka net nebylius savo puslapio skaitytojus? Kam jam to, paklausite. Nežinau. Tiesiog liga komplikavosi.

Argi normalus, įstatymų nepažeidžiantis direktorius leistų savo gimnazijoje klestėti patyčių kultūrai – įsiklausykit tik: ” Metų Gaidžių nominacijos”! O direktorius savo puslapyje dėkojo mokiniui, iškoliojusiam pasipiktinusius DELFI skaitytojus (mokinukas nepamiršo palikti savo identiteto ženklo – vardo, idant B.B. nesupainiotų, kam reikia dėkoti.

Atsakyti

Siaubas!!!

Lapkritis 16, 2012 19:41

Tamsta mielas “eks”, kad ši žmogysta (burgis) serga sunkia ir jau neišgydoma liga – įtariau jau ir anksčiau iš jo pasisakymų laikraštyje ir ypač iš jo paties tinklaraščio įrašų, kurie beveik visi panašūs iki kažkokius seno pirdulio pezėjimus ir komentatorių . Bet kad jo paranoja jau pasiekė tokį lygį- negalėjau nė sapne sapnuoti.

Tam veikėjui reikalinga reklama. Ją duoda jam tas laikraštis. Kokia nauda jam daryti ligonį nuolat būti matomą? Štai kur klausimas….

Atsakyti

A

Lapkritis 16, 2012 20:51

Garsusis Burgis ir kalėjimo leksika? Žemas startas, mielasis. Burgis postringauja apie demokratiją, žmogaus nuomonę, bet girdi tik save. Pasidomėkit, kokioj demokratijos oazėj gyvena šios gimnazijos mokytojai, kai tas veikėjas girdi salėj tik savo balsą ir savo nuomonę ir mato savo “šviesų” veidą ir aštrų protą.

Dialogui reikėtų priminti: normaliame pasaulyje joks spaudos organas neišnaudoja ligotų žmonių.

Kad Burgis pasinėręs į technologines vingrybes tyrinėja kas lankosi ir kuo domisi jo tinklaraštyje – tikra tiesa. Čia kažkas apie tai jau rašė.

Kai tik kokie šuniukai suloja apie kitokią nuomonę kažkur kitur – tuoj pat metamas sunkusis desantas idant būtų amortizuotas smūgis Vadui.

Kad kaupia jam įtartinų prisijungimų IP – tai irgi faktas, nes pagal sukauptą informaciją jis gesina kitokią nuomonę ir tariamus priešus.

Eks 100 proc. teisus.

Atsakyti

Morka

Lapkritis 16, 2012 21:20

Iš savo patirties galiu teigti, kad mokyklų vadovų savivalė jau pasiekė tokias aukštumas, kurioms apibūdinti tiktų tokia frazė – “tinklinė savivalė”. Tai nebe naujas reiškinys; labai gaila, kad apie tai niekas garsiai nekalba, nesvarsto, ir iš viso nesiimama nieko daryti – tarsi to ir nebūtų. Situacija visai nenormali mokyklose: mokyklų vadovai jaučiasi absoliučiai teisūs ir nebaudžiami. Galima būtų pasakoti tikras istorijas, tačiau čia ne vieta.

PASIŪLYMAS: įkurkite bent pasitikėjimo liniją (telefonu, elektroniniu būdu) pamatysite kiek (daug ar mažai) ir kokių (teigiamų ar neigiamų) žinučių sulauksime ir iš ko galima bus daryti tam tikras išvadas.

Atsakyti

Hes-burger

Lapkritis 16, 2012 21:27

Tikri vyrai apie tai galvoja visą dieną. -:)

Atsakyti

Siūlymas tarp kitko

Lapkritis 16, 2012 22:42

ET vietoj aš tuos burgius ir kitus senus pirdalius nurašyčiau į istorijos savartyną ir negadinčiausi reputacijos.

Kas tiesa tai tiesa burgio reklama laikraįtyje jau kirto per paties laikraščio vertę, nes kas jį žino ir pažįsta, jau seniai iš to promoušino tiesiog kikena.

Kitų nežinau ir nepažįstu. Tiesa, Aleksandravičių prisimenu iš kelių konferencijų, kuriose jis dievino ir bučiniais apdalino ŠMM mises ir dievino jų protą ir pagalbą. Dziedukas taip pat.

Atsakyti

To eks

Lapkritis 17, 2012 09:41

Jeigu tai tiesa, tai daugiau nei baisu, k1 to =mogaus paranoja gali pridaryti Gimnazijai.

Atsakyti

mokytoja

Lapkritis 17, 2012 11:50

O argi tai ne tiesa, kad būtent mokyklų vadovai ignoruoja Darbo įstatymus? Švietimo įstatyme išbrauktas metodinis darbas – jo tiesiog nėra, o dabar pakelkite rankas tie mokytojai, kurie esate priversti dirbti mokyklos ar net miesto metodiniuose susivienijimuose. Oho, rankų miškas! Kitas klausimėlis – kiek valandų privalo dirbti mokytojas išvežęs vaikus į kelias dienas trunkantį konkursą / olimpiadą, tiksliau – kas atsako už vaikus vakarais, naktį etc? Nagi, direktoriai – kurie iš jūsų mokate mokytojams už darbą visą parą? O budėjimas mokykloje – ar tikrai jis apmokamas? O renginių organizavimas? O projektai? O bandomųjų egzaminų mokykloje rengimas ir vertinimas? Visa tai direktorių ir jų pavaduotojų liepiami dirba mokytojai, ir dirba NEMOKAMAI.

Atsakyti

Irena

Lapkritis 17, 2012 13:14

Gerb. redaktore, reiktų ištrinti tuos bjaurius komentarus apie poną B.B.? Neabejoju, kad rašo vienas ant jo supykęs žmogus. Čia ne Delfi.

Atsakymai

Burgis, 2012-11-17 13:24:34

Įvertinkite. Juos įvertinkite, ne mane!

(Buvau parašęs kitaip, radau vieną įvertį ir nesupratau – minusas man ar jiems?)

Random, 2012-11-17 14:05:34

“Visi įžymūs žmonės turi daug priešų”

Jūratė, 2012-11-17 15:39:39

Žemas lygis, piktų (-o), nelaimingų (-o), be pašaukimo žmonių komentarai. Kritika turi būti, ji turi būti konstruktyvi, leidžinti tobulėti, be destrukcijos, be agresijos, be tulžies.

Šie žmonės dažniausiai turi sveikatos sutrikimų, susijusių su kepeninis.

Ar verta tokias šiukšles čia kelti, juk aiški komentatorių pozicija, griovimo daugiau nei statymo???

Ir kas svarbiausia tokie dirba mokykloje, padlaižauja direktoriui, renka ir skleidžia pletkus, nori būti geri mokytojai, o nešioja akmenį, o ne širdį, yra purvini ir dvokiantys, bijantys keistis ir augti, be jokio tikrumo ir patys pasimetę tame ir nelaimingi, tiesiog gaila jų, už tokius labiausiai reikia melstis.

Burgis, 2012-11-17 15:59:24

Jūratei: ačiū už gerus žodžius, bet aš turiu paaiškinti, kodėl tai čia paskelbiau…

*

Mes kiekvienas žinome, kiek esame netobuli. Žinau ir aš! Kai kas nors taikliai pastebi tą netobulumą, viešai apie jį kalba, man nesmagu, nes suprantu, kad ir kiti supranta – kritikas teisus.

*

Tačiau kai mane štai taip pradeda dėti į šuns dienas, aš kvatoju! Man tai – didelė pramoga! Nes tie vargšai žmonės praranda saiką ir nebesupranta, kad toks niekšas, netikėlis, sukčius, bukagalvis, pagyrūnas, etc., etc., kokį jie aprašo, tiesiog nė dienos neišgyventų. Neišgyventų tarp normalių žmonių ir tiek!

*

Taigi čia mano bandymas atverti jiems – tiems, tokiems – akis. Jau esu čia rašęs, kaip mane mokykloje mokė rašyti recenzijas: pirmiausia reikia pagirti, paskui gali sumalti į miltus, bet baigdamas vis tiek turi suteikti viltį… Kas dabar tai prisimena?

ET, 2012-11-17 19:33:08

Aš tiek apkalbų apie jus girdėjau, kad neturiu jokios abejonės: jūs puikus žmogus,- sakė O. Vaildas.

Saulius, 2012-11-17 19:54:31

Nei juos peiksiu, nei jus girsiu. gal nevertėjo čia dėti. tokių dalykų ir delfy galima rasti, o čia man labiau patinka skaityti kitokius jūsų atradimus, pastebėjimus ir pamąstymus.

Burgis, 2012-11-18 07:36:42

Sauliui: reikėjo įdėti, reikėjo… Kai jūs čia imate mane barti, auklėti, tai juk nemanote, kad elgiatės kaip „delfininkai“? O ar bent prisimatuojate, koks skirtumas?

Kita priežastis – žmonės naudoja sunkiąją artileriją anonimiškai, norėdami užgauti, norėdami kuo skaudžiau įžeisti. Kodėl jie taip daro? Kai aš sakau – pacientai, jūs vėl purkštaujate… Bet jei tai normalūs žmonės, tai kodėl jie tokie? Tai visiems mums reikia suprasti!

Saulius, 2012-11-18 14:44:05

Jei prisimatuočiau, tai rasčiau ir skirtumų, ir panašumų. Bet ar verta matuotis? nes kad pusė „ligų“ esti nuo lyginimo/lyginimosi tai jau fakts 🙂

Nežinau kodėl jie tai daro, ar kodėl jie tokie…

Matilda, 2012-11-18 18:07:03

Viskas dėl pavydo- juk nacionalinis lietuvių patiekalas- valgyti vienas kitą. Be to, iš komentarų atsiskleidžia ir mokytojų ( komentatorių) mentalitetas. Apskritai, ,,Dialogo” komentarų geriau neskaityti- atrodo, kad nebeliko normalių mokytojų. Visi pikti, tulžingi, galintys perkąsti gerklę. Todėl ir nelaimingi.

petras, 2012-11-19 09:03:11

Matilda, iš kur jūs tą lietuvišką pavydumo bruožą ištraukėt ? jei esat pavydi taip ir rašykit, kitų tautiečių neprikaišiokit, nes dauguma yra normalūs nepavydūs žmonės ir tikrai nesidžiaugia kai kaimyno tvartas dega 😛

LinaL, 2012-11-19 09:41:45

Bet kaip patogu bet kokią kritiką nurašyti pavydui 😉