Kas valdo švietimą?

“Švietimui skirtas prioritetinis dėmesys. 2008 metais valstybė švietimui skyrė 18,9 proc. nacionalinio biudžeto lėšų – antras pagal dydį asignavimas 2008 metais.”

Tai ištrauka iš nueinančios kartos politinio dokumento. Bet vis tik vos ne penktadalis biudžeto -švietimui, o apie naują ministrą kalbama labiau nei atsainiai. Visi postai labai svarbūs, o švietimo ministro – taip sau…

Siūlomas jaunas, enrgingas, bet jau patyręs politikas, bet ar tai ne žingsnis jam žemyn? Ar jis tikrai rizikuos sugadinti savo politiko karjerą nepopuliariais sprendimais?

Laukiu su nerimu… O gal nei to ministro reikia, nei tos ministerijos? Šauksmas tyruose.

Atsakymai

matematikos mokytoja, 2008-10-31 11:31:02

Aš irgi pastebėjau, kad dėl švietimo ministro portfelio niekas nesipeša. Matyt, nepelninga ir politiškai pražūtinga vietelė. Vienintelis kandidatas. Gal ir gerai, kad jaunas ir liberalių pažiūrų žmogus. Tik kaip jam seksis?

Mantas, 2008-10-31 11:38:22

Padėkit jam – seksis geriau 🙂

Lukas, 2008-10-31 12:24:01

Jau vien tik prisiminus kiek studentai įvairiais būdais kovoja dėl nemokamo mokslo nera nieko keisto kad švietimo ministro darbas yra šiek tiek komplikuotas..

ieva, 2008-10-31 16:59:18

O gal ir gerai, kad pakolkas nėra aiškių pretendentų.

Iš arti pamačius visą virtuvę, džiaugiuosi, kad į šią vietą neatsiranda tranzuojančių galvų.

Jau nebepakeliu šitos imitacijos darbui, dvigubų standartų

ir matymo tik savo kiemo problemų.

Kadangi nors netiesiogiai susijusi su ministrų kaita, darbe buvo kapų tyla po to, kai pasakiau, koks skirtumas kas ateis, svarbu dirbantis. Su tokiu ir dirbti lengviau, konkrečiau, rezultatai aiškesni.

Ir išvis, jei informacija bus suteikta, pateikta, nustatytos aiškios kryptys, kurių laikosi visi (tame tarpe politikai), vakarai laisvi nuo priverstinio domėjimosi politika, daug svarbiau būtų švarios grindys virtuvėje ir vakarai su vaikais.