Kaunas gyvas!

Lapkritis. Šeštadienis. Kauno valstybinio muzikinio teatro salė pilnutėlė.

Po spektaklio sūnus ir marti mudu pakviečia į restoraną senamiestyje. Automobilius tenka pastatyti tolokai, nes pačiame centre nėra vietų.

Nėra vietų ir keliuose restoranuose…

Ten, kur įsikūrėme, jauku, maistas geras, pianinu „Красный октябрь“ puikiai geras melodijas skambina pianistas.

Supratau, kad vakarinio (naktinio) Kauno buvau senokai nematęs. Gal reikia optimistiškiau žiūrėti į mūsų buitį, visuomenę, miesto perspektyvas? O gal tai tik rodo, kad visuomenė linkusi pramogauti, o ne dirbti, mokytis, studijuoti? Jūs pasakykite…

Atsakymai

Burgis, 2012-11-12 10:38:00

Ar tai aktualu?…

Iš arčiau, 2012-11-12 11:20:27

Kaunas V, VI vakarais tikrai pasidarė gyvas miestas. Ir darbo dienomis, ypač kai buvo šilta senamiestyje sunkiai vietų galėdavai rasti 🙂

Vieną kartą teko Žalgirio rungtynes išvykoje stebėti mieste, penktadienio vakare buvo, kiekviename bare/restorane. kur stovėjo televizoriai nebuvo laisvų vietų…. Po to ta visa minia pasklido į gatves.

Net vilniečiai atvažiavę sako, nors Kaune senamiestis žymiai mažesnis, bet pagal užimtumą ir žmonių kiekį paskutinių metu net sostinę lenkia.

Pastatys eglute, paleis Kalėdų miestelyje, dar daugiau žmonių sugūžės. Smagu 🙂

Birutė, 2012-11-12 21:36:19

Iš tikro reikia sveikinti, koks miestas bebūtų….svarbiausia, kad jame vyksta kažkas įdomaus, kas plečia žmonių akiratį, neleidžia nuobodžiauti.

ajaxiss, 2012-11-14 10:59:12

Smagu kad Kaunas aplenkė Vilnių pagal senamiesčio užimtumą.

Viltė, 2012-11-14 11:02:40

Per vieną seminarą, kaip gerą komunikacijos ir marketingo pavyzdį, paminėjo Kauno senamiestį ir jo atgaivinimą. Pasirodo visi senamiesčio verslininkai susitarė ir kažkurią dieną pasirinko tam, kad “išeitų i gatves”. Kirpėja pasistatė kėdę gatvėje ir kirpo praeivius, pardavėjai išsinešė stalus į gatves ir pan, ir va taip ėmė ir atgaivino senamiestį.

Nežinau, kiek tiksli informacija buvo seminare, bet pati atsigavusio miesto idėja man labai patinka.