Keistųjų talentų laikai

Gatvės muzikos dienos dar kartą patvirtino – mūsų šalyje yra labai daug talentų! Keistų talentų…

***

Dabar tiesiog būtina dainuoti savo kūrybos dainas! Kaip gerai, kad neturiu nei balso nei klausos! Kitaip visas su visuotine savo kūryba eičiau į sceną. Arba į gatvę… Tiesiogine ir perkeltine prasme.

*

Operos dainininkai dainuoja natas, o bardai dainuoja žodžius. Visi žino, kokie banalūs yra operų ir operečių žodžiai. Gėris, kai kas nors arijas traukia man nesuprantama kalba! Kitaip įspūdis kartais sumažinamas…  Bet bardai, gatvės dainininkai turėtų dainuoti žodžius. Kokius žodžius, nejuokinkite! Taigi negali vidurdienį miesto viduryje traukti sau apie intymią meilę, graudenti ilgesiu, apraudoti neviltį ir t.t. ir pan. Tai būtų tas pats, kaip gerti šampaną prie pusryčių kiaušinienės… Bet jūs girdėjote – jie apie kažką vis tik dainuoja. „Šviečia naktį, šviečia dieną Elektrėnų žiburiai…“. Netaupome mes nei elektros, nei jausmų, nei žodžių…

*

Galvoju apie poeziją, kuri galėtų padėti tiems dainorėliams… Kitą kartą parašysiu to galvojimo rezultatą. Kol kas – konspektas.

*

Eilėraščio vertė yra iš trijų šaltinių:

Būna tobulų kūrinių, ištryškusių iš vieno šaltinio. Dviejų šaltinių srovė yra palaima. Šedevrai gimsta iš visų trijų.

Atsakymai

Burgis, 2012-05-20 21:55:44

Kam tai rūpi…

algis, 2012-05-21 09:56:35

Cituojamas Veidas:

Antroje vietoje – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) Kaune, trečioje – Mykolo Romerio universitetas sostinėje, ketvirtoje – Kauno technologijos universitetas (KTU), penktoje – Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

Jūsų nuomonė, kodėl KTU 4 ?

Burgis, 2012-05-21 10:01:17

Algiui: štai aš laukiu studentų. KTU studentų. Aš žinau, kokie jie. Reitingai to neįvertina!

juokinga, 2012-05-21 12:34:22

Aš tai pasiūlyčiau kartu į tą reitingą įtraukti dar ir kokį Harvardą arba Cambridge. Tiesiog palyginimui, pažiūrėt kokie jų šansai. Nemanau, kad dideli, vilktųsi kažkur uodegoj.