Kitokie… Visi kitokie!

Penki šaltiniai teka į šią temą:

  1. Ruošiuosi seminarui Garliavoje. Kaip būsiu sutiktas? Aš gi kitoks…

  2. Internautai šioje svetainėje „kandžioja“ vieni kitus ir mane. Už tai, kad kitokie…

  3. Vasarą mes keliaujame, bendraujame. Tiek daug žmonių ir visi kitokie…

  4. Valdžioje – visi skirtingi. Kaip mums juos „išmokti“?

  5. Keturi mūsų jaunesnieji šeimos nariai – visi labai skirtingi. Koks džiaugsmas! Keturi mūsų anūkėliai – visi labai skirtingi. Koks džiaugsmas!

***

Dabar truputį plačiau…

Esminis teiginys, kurį čia jau esu rašęs, – ne tik būkime tolerantiški kitokiems (čia ne apie „Žydrąją temą“, bet vis tiek tinka…), bet ir džiaukimės „faunos įvairove“!

*

  1. Aš atvyksiu į seminarą kitoks, bet ir jūs (žada būti 55 klausytojai…) būsite visi kitokie, gal visai ne tokie, kokių norėčiau. Kaip svarbu, kad sutartume kuo geriau praleisti laiką, kuo daugiau pasikeisti savo „kitokumais“, gauti kuo daugiau naudos. Aš jūsų prašau!

*

  1. Žiniatinklis sukūrė fenomeną! Moksleivis kaip lygus moko generolą. Kalinys pataria profesoriui. Vagis šoka į akis mokytojui. Visi lygūs, nėra lygesnių! Neleisime, kad būtų! Nepatinka – išeik! Vienas taškosi purvais į kairę ir dešinę, prisidengęs slapyvardžiu, kitas ryžtingai (įžūliai?) pasirašinėja tikruoju vardu ir pavarde. Mažai klausiančių, daug atsakinėjančių… Manęs klausia – kam tau to reikia? Aš sau atsakau, bet jums neatsakysiu!

*

  1. Pro juodus, geltonus, siauraakius, mažaūgius praeisi kaip pro tuščią vietą? Indijoje, Graikijoje, Turkijoje, Ispanijoje mėgausies derėdamasis su nelabai nusipraususiais? Su žydrais maudysies viename baseine? (Čia vėl „Žydrosios temos“ tęsinys: Prancūzijoje trys mūsų šeimos poros (ir aš, žinoma) gyveno žydrųjų viešbutyje, su žydrųjų svečiais žydraisiais maudėsi viename baseine…). Vasara yra geras metas pasitikrinti, kiek esi pasaulio žmogus…

*

  1. Mirė Justinas Karosas. Paskaitykite komentarus… Šiurpoka. Valdžioje visi blogi, bet gal skirtingai? Padėkime jiems identifikuoti save: vagis, karjeristas, sukčius, komunistas, plepys, … Reikia gi įvairovės!

*

  1. Ką aš daryčiau be anūkėlių?…

***

Dabar kaskart linkėsiu: geros vasaros!

Atsakymai

Burgis, 2012-06-06 10:09:10

Reitingams…

juokinga, 2012-06-06 11:31:32

Pagal jus apie Karosą turėtų rašyt gerai ar nieko?

Burgis, 2012-06-06 11:37:41

juokinga: o pagal Jus?…

juokinga, 2012-06-06 11:53:00

“Jus” ar “jus” yra susitarimo reikalas. Niekur negirdėjau, kad tas dalykas būtų kaip nors reglamentuojamas interneto komentarams. Asmeniniam laiške rašyčiau “Jus”. Valdiškuose laiškuose tai niekad nerašyčiau. O pagal specialius pageidavimus galiu rašyti ir “juS”, ir “jUs”, ir netgi “JUS” – iš viso, kaip suprantat, galimi 8 variantai.

Burgis, 2012-06-06 13:58:40

Juokinga: taigi čia ne apie raides kalbame, tiesa?…

juokinga, 2012-06-06 14:37:33

Džiaugiuos, kad supratom viena kitą.