Klaipėdoje gimnazistai rūko ir geria…

*

Susirūpino teisėsauga, švietimo darbuotojai, žiniasklaida… Tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė Klaipėdos devintokų rūko ir vartoja alkoholinius gėrimus.

*

Kaune – kitaip. Paklauskite Adžgauskų, rektoriaus Petro Baršausko, prokuroro Osvaldo Stadaliaus, dabartinių KTU gimnazijos vadovų. Pamanyk – rūko! Taigi taisykles reikia pakeisti, ne gimnazistus.

*

Vilniuje – visai kitaip. Jau rašiau, kad pernai prie „Akropolio“ vaikų žaidimų aikštelės pulkelis paauglių iškilmingai traukė elektronines cigaretes. Aš stebėjau ir nieko nesakiau! Tegu juos seimūnai ir vyriausybė, mano teismų maratono nepastebėjusieji, auklėja.

Žmonės su mažais vaikai ėjo pro šalį ir nieko nesakė…

Atsakymai

petras, 2017-03-06 08:09:43

Tyrimas, tai čia apklausa ar paslapčia kažkas stebėjo ką devintokai veikia ?:D

…, 2017-03-06 12:13:19

Niekam ne paslaptis, jog pvz. LSMU klinikose, centriniuose rūmuose yra rūkoma. Gi patys medikai plėšia dūmą. Parūko, o pasku eina paskaitos pravest apie plaučių navikinius susirgimus. Moteriškės iš branduolinės medicinos skyriaus su moksliniais laipsnais, kad “rūksta”, tai “rūksta”. Tai jei suaugę tokį pavyzdį rodo ligoninėje, ką kalbėt apie vaikus.

skaitytojas, 2017-03-07 15:28:53

B.Burgiui: ar Jūs pritariate tokiam Lietuvos karo akademijos vadovybės sprendimui?

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prisipazines-apie-mokyklos-laiku-klaida-kariunas-neteko-visko.d?id=73950296

Aš nepritariu,nes ta klaida,kurią prisipažino padaręs kariūnas, buvo padaryta dar mokantis mokykloje,o ne Akademijoje.

Burgis, 2017-03-07 17:00:21

skaitytojui: visišką kvailystę padarė akademijos vadovybė! (Jei pašalino dėl tos priežasties…). Nubaudė už sąžiningumą! Šmeižikai, melagiai, dviveidžiai apsidžiaugė…

Random, 2017-03-09 14:56:43

Šiaip juokingai skamba tokie dalykai kaip kažkoks paeksperimentavimas mokykloje ir sąžiningas prisipažinimas vertinami kaip nepatikimumas ir negalėjimas susipažinti su tam tikra informacija. Tai tie, kurie neprisipažins (pažeisdami sąžiningumą ir taisykles) – tie matyt geriau saugos slaptą informaciją ir laikysis visų taisyklių. Kažkoks oksimoronas 🙂 Be to, jie patys amfetaminus kariams duoda, kad spec. situacijose jie būtų žvalūs ir energingi, tai kaip čia dabar gaunasi? Kai žmonės patys bando stimuliantų – blogai, bet kai kariuomenė parūpina – gerai?

Apskritai, JAV jau legalizuojamas šitas augalas 🙂 Bet va kas įdomiausia, kodėl tada to pačio nedaro žmonėms gėrusiems/ragavusiems alkoholio, kas yra daug baisesnis ir didesnę žalą darantis narkotikas? Tas pats galioja ir rūkantiems. Atsakymas nėra sudėtingas. Gi nepjausi šakos, ant kurios pats sėdi 😀

petras, 2017-03-10 07:54:59

Random, tai todėl ir neprileido prie slaptos info, nes žmogus išsidavė, kad rūkė, tai gal išduos ir info. Jei nori dirbt su slapta info, negali nieko prisipažint ir nieko atskleist 😀