Knygos

Knygos… Čia rašykime apie knygas, kurias perskaitėme, pavartėme, parašėme. Pasakyta: negalima skaityti gerų knygų! Reikia skaityti tik labai geras knygas, nes visų gerų knygų per visą gyvenimą neperskaitysime.

Taigi dabar apie tas, kurias parašėme. Matyt, todėl parašėme, kad manėme tokių gerų nesant…

  1. Niekam tikusi matematikos mokymosi knyga. Rašiau trejus metus, iš tavęs prašau tik 22 litų. Visa matematika – nuo 7 klasės iki universiteto II kurso pabaigos! Principai. Pagrindai. Klasika. Visi uždaviniai (apie pusė tūkstančio!) išspręsti. Desertas. Šypsenos. Mistika. Labai tinka kaip dovana!

  2. Let’s Go! Knyga ir CD. Anglų kalbos mokymosi priemonė, kurią iki šiol įvertino tik tie, kurie iš tiesų nori išmokti, kurie mėgsta mokytis prie kompiuterio, kurie nori ne tik paskaityti, bet ir paklausyti. Paklausyti, kaip skaito tikras britas Garry Willis ir tikras amerikietis Jason Gavan! 16 litų už komplektą – simbolinė kaina. Tik todėl, kad tiražas baigiasi, o įrašinėti CD – nėra laiko…

  3. Matematikos formulių rinkinys. Moksleiviams ir studentams. Jau šeštoji laida! Už 3 litus tikrai nieko geresnio negausi!

  4. Parankinis kompiuterijos žinynas. Įrišome spirale, kad būtų patogiau pasidėti prie kompiuterio, atvertus kaip tik tą puslapį, kurio tau reikia. Skaitytojai mūsų idėjos nesuprato, todėl dabar bent 15 litų vertą spalvotą leidinį išparduodame po 8 litus. Tiesa, nedaug ir liko…

  5. Greitkelis į gimnaziją 2. Knyga stojantiems į KTU gimnaziją, bet šį leidinį už 10 litų neapsiriks nusipirkęs kiekvienas mokytojas ir kiekvienas aštuntokas ar devintokas. Gera dovana vaikui…

Vos po kelias ar keliolika knygų pas mus ir kai kuriuose Lietuvos knygynuose dar liko:

  1. Attractive English. Labai storas ir keistas vadovėlis… Parduota apie 2000 egz.

  2. Interneteka. Originalus mūsų pavadinimas ir turinys. Parduota apie 2000 egz.

  3. Rinktiniai patarimai. Kompiuterija. Paseno, bet ne viskas… Parduota per 4000 egz.

  4. Teminis anglų-lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas. Parduodamas su tuo pačiu CD, kaip ir Let’s Go! Už originalią žodyno programą tuometinis studentas Mykolas Juraitis gavo Lietuvos Mokslų akademijos premiją.

  5. Kompiuterija. Mokymosi knyga. Keliolika paskutinių kažkada labai populiaraus vadovėlio egzempliorių. Dabar jau tik 10 litų už storą ir dar labai naudingą knygą!

Elitinės (vardinės) knygos

1. Minėk maldoj manąsias nuodėmes, o nimfa! Pasaulio (vokiečių, lietuvių, rusų, anglų, švedų ir kt.) poezijos ir meno šedevrai. Išleista 50 egz.

2. Nepamirštamosios pasakos. Trisdešimt perpasakotų pasakų (H.K. Anderseno, V. Haufo, Š. Pero, lietuvių, švedų, rusų ir kt.) ir apie 100 įvairių gyvūnų nuotraukų su paaiškinimais apie tuos gyvūnus. Išleista 60 egz.

Deja, čia paminėtų knygų parduoti jums jau nebegalime. Nebeturime…

Gal kas nors ryšis kurias nors išleisti? Mes sutinkame!

B.B.