Kodėl užmokėjai, kodėl užmokėjai, kodėl užmokėjai?

Žmonės dabar jau žino beveik visą (pabrėžiu – beveik! toli gražu ne visą…) mano istoriją, susidūrus su egzotiška gimnaziste ir jos tėvais. Vis tik labiausiai daugeliui neaišku, kodėl mes (mano advokatas) užmokėjome 30 000 litų tiems, kurie turėjo būti kaltinamieji, o ne kaltintojai.

*

Aš jums paaiškinsiu…

*

Parašiau žmonėms, nežinantiems, kas yra fizinis skausmas. Ir nelinkiu sužinoti…

Atsakymai

Burgis, 2015-05-08 10:17:24

Kai skauda…

Rūta, 2015-05-08 10:35:40

Įspūdinga. Tas įrašas, kur Jūs su tėvais kalbat, tai kaip tik – ne kaltina Jus, o gina. Aiškiai parodot principus, aiškiai parodot, kad “Kauną jie gali valdyt, o manęs ne”. Jūsų nepažįstu, esu ne iš Vilniaus, bet apšalau. Tikiuos viskas bus gerai.

Rūta, 2015-05-08 10:36:12

oj, ne prie to įrašo komentaras 🙂

Aušra, 2015-05-08 10:47:17

Gerb. Bronislovai.

Linkiu Jums stiprybės ir sveikatos. Lenkiu galvą prieš jūsų principingumą ir ištikimybę savo idėjoms.

Labai noriu tikėti, kad Jūsų nepervažiuos mūsų supuvusios teisėsaugos buldozeris. Tačiau…

Em, 2015-05-08 12:07:47

Pasiklausiau pirmo ir trecio iraso, tai kiek klausiau, neradau prie ko prikibti. Viska teisingai sakete, ir labai patiko tos istorijos, apie kitus, kurie bande patekti i gimnazija. O 4 metai kalejimo yra neteisybe, ta mergaite pazeide teises gimnazijos, ji buvo ne savo teritorijoje, todel manau kaip tik jos tevus reikejo bausti uz tokias nesamones. Linkiu tai seimai likti izoliuotai is visuomenes, kad zinotu savo vieta kita karta.

Mindaugas, 2015-05-08 12:12:55

Perklausęs įrašus aš iš tikrųjų išklausiau paskaitą apie visuomenės vertybes, principus ir tikėjimą savo tikslais ir siekiais.

Visa kas buvo gerbiamo Direktoriaus pasakyta buvo pateikti pavyzdžiai kokios yra taisyklės save gerbiančioje ir principingoje visuomėje į kurią taikosi jauni, į KTU Gimnaziją įstoję, žmonės. Šitoje visuomenėje buriasi žmonės, kurie turi savigarbą ir suvokia savo veiksmų pasekmes ir priima atsakomybę. Tie, kurie taikosi į šią vertybių visuomenę ir galvoja, kad pavyks joje gyventi nesilaikant pamatinių principų kitų akyse atrodo mažų mažiausiai keistai. Kai tokie žmonės nesupranta, kad jiems nebus vietos šioje visuomenėje be savigarbos ir kitų pagarbos, jie parodo neturintys pakankamai savigarbos ir protinių sugebėjimų suvokti realios situacijos. To pasekmės paprastai būna labai rimtos. Tai ir bandė paaiškinti gerbiamas Direktorius, bandydamas padėti merginai padaryti tinkamą gyvenimo sprendimą, dėl kurio ji save vėliau gerbtų ir ją gerbtų kiti.

Žinant teisininkų sugebėjimus išimti iš konteksto ir interpretuoti įvairius teiginius ir sakinius diapazone nuo juodo iki balto yra daug nežinomybės kaip gali pasisukti procesas ir kad dėl tos nežinomybės procesas gali užtrukti varginamai ilgai. Todėl suprantu gerbiamo Direktoriaus norą sustabdyti šią istoriją jai neįsisiūbavus, kai suprato, kad susidūrė su chamiškai besielgiančiais žmonėmis, nesuprantančiais kas yra savigarba, principai ir visuomenės vertybės, kuriems tinka bet kokios priemonės tikslui pasiekti. Tuo labiau, kad dabartinė švietimo ir teisinė sistema nepalaiko principingų siekių sukurti vertybių visuomenę.

ex, 2015-05-08 13:30:58

Gimnazistė užsirūko ir išlieka Gimnazijoje, o direktorius padengia jos viso gyvenimo išlaidas cigaretėms ir pasitraukia iš posto. Dabar direktoriui gresia kalėjimas.

Neleiskite šiai istorijai tapti Jūsų palikimu. Prisiminkite kalno teoremą – už nugaros Jums stovi kalnas.

sonata, 2015-05-08 14:16:44

Paleidau įrašus per kolonolės, nes mano viešnia, buvusio gimnazisto močiutė, jau garbaus amžiaus su visais jo privalumais ir trūkumais. Kaimo moteriškė tepasakė “Nėr teisybės ant svieto”. O gal visgi yra?

Iš šalies, 2015-05-08 14:26:04

ex: Ši istorija patvirtino, kad cigaretė Paulinos (ar visos jos šeimos) elgesyje – tik aisbergo viršūnė. Ar daug kas galėtų su diktofonu eiti pas direktorių, o padarius įrašą, kvailai kikenti?

skridau pro sali, 2015-05-08 15:03:07

Yra kitoj religijoje toks terminas atma ha, maždaug. Ir verstume ‘sielos zudikas’, maždaug. Jis apibūdina žmogu, kuris, po daugybės tobulėjimo gyvenimu, pasielgia su savo siela taip, kad grįžta į daikto būseną, į pirminį etapą. Net ne kiaule ar hiena atgimsta, per gerai butu. Tai va, panašu, kad turime atma ha šeimyninį pavyzdį. Uzjauskime. O jūs, Burgi, neabejoju, galėsite pasirinkti, kuo būti:) Stiprekit, sėkmės. PS. Atsiprasau už nelietuviskuma, ypač raidyno, nemoku telefonu kitaip.

Algirdas, 2015-05-08 16:02:21

Mano subjektyvia nuomone prokuroras tik dėl jam vienam žinomų asmeninių priežasčių buvo suinteresuotas nenutraukti bylos. Labai tikėtini du scenarijai – prokurorą ir “nukentėjusiuosius” sieja kažkokie ryšiai arba prokuroras siekia papildomo skambaus įrašo savo, kaip prokuroro, darbo istorijoje.

Išklausius garso įrašus tapo aišku, jog apeliacinis ar AT nutrauks bylą, nes kaltinimams nėra svaraus pagrindo. Deja, to kaina – ilgas procesas ir to pasekoje sugadinti nervai bei sveikata.

Apskritai, man asmeniškai ši istorija rodo, jog Lietuva serga – yra identiteto, vertybių kryžkelėje. Baršausko ciniška apatija, SMM ciniška apatija, prokuroro ciniškas užsispyrimas, žiniasklaidos apatija istorijai (nekalbant apie eilinius “google translate” tipo straipsnelius). Visuomeninių organizacijų apatija. Nors imk ir pats drožk prie ŠM.

Stiprybės Jums, gerb. Burgi. Esate senosios kartos atstovas su vertybėmis, gyvenantis tarp naujosios kartos atstovų be jokių vertybių.

Ex gimnaziste, 2015-05-08 16:11:26

As irgi kazkada turejau kolega, kuria atleidus is kompanijos, pagalvojau kad is sito zmogaus ismokau kaip nereikia dirbt. Labai naudinga patirtis. Visoj sitoj aptarinejamoj istorijoj reikia pasakyti aciu merginai ir tevams, kad parode kokiems nereikia buti gimnazistams ir siaip zmonems. Gyvas pavyzdys geriau uz bet kokius moralus.

Stiprybes Direktoriau.

Sokolovas, 2015-05-08 16:16:46

TAI KAS ATEITY NORĖS BŪTI MOKYTOJAI?…

Teisiamas ne tik Burgis. Teisiamos Vertybės, jo puoselėtos ketvirtį amžiaus!

Kas norės būt mokytojas šalyje, kur teisia už dorą, sąžiningą darbą? Už ištikimybę Vertybėms? Kas norės? Didesnio pasityčiojimo iš Švietimo dar nebuvo!

Rokas, 2015-05-08 16:49:19

Nepažįstu Jūsų, KTU gimnazijoje nesimokiau, bet visiškai palaikau. O įrašai (išklausiau visus) tik patvirtino tai, kas man buvo akivaizdu dar prieš juos paviešinant – moksleivės gimdytojai yra asmenys, kuriems negalioja jokios visuomenės normos, moralinės vertybės ar duoto žodžio tęsėjimas. Tokie kaip jie nuolat ieško, kaip apeiti įstatymą, kaip būti gudresniam už kitus ir daro nepataisomą žalą mūsų valstybei.

Pagarba Jums už žmogiškumą ir principingumą. Labiausiai ko Lietuvai trūksta – tai tokie žmonės, kaip Jūs. Sveikatos ir stiprybės!

mokytoja Laima, 2015-05-08 16:57:03

LK 12, 39–48 „IŠ KIEKVIENO, KURIAM DAUG DUOTA, BUS DAUG PAREIKALAUTA“

Sveikatos, stiprybės Jums.

Galvoju, kodėl leiždžiama viešai tyčiotis, kam tai ?

Kada bus teisiamas kitas direktorius?

Kas iš tikrųjų vyksta švietimo srityje?

Atsakymo nežinau.

Domas, 2015-05-08 17:54:00

Neisivaizduoju, kas ten per jos tevai, jei uz gimnazijos taisykliu pazeidima kazkokia malalietka ne nubaudziama, o kaip tik atvirksciai, viskas suverciama ant direktoriaus.

Stiprybes jums, zinokite, kad absoliuti dauguma zmoniu jus palaiko (stai komentarai, pagal daugiausiai surinktu pritarianciu balsu http://www.lrytas.lt/?id=14310633421429731478&view=6&order=2), o kita dalis tiesiog ziniasklaidos pripudrintomis galvomis, net jusu garso irasu nesiklause.

Fa, 2015-05-08 18:06:54

Paradoksas, bet Jūsų sumokėti pinigai dabar gali būti leidžiami kaltintojų išlaidoms apmokėti.

Burgis, 2015-05-08 18:46:13

Būtina pridurti vieną svarbią pastabą:

jūs jau girdite irašus, bet dar nematote skundų, kryptingai surašytų, kad atrodytų baisu baisu. (matėte, kaip ką tik LR TV pateikė įrašo fragmentą?). Kai mano advokatai sprendė dėl taikos, jie turėjo skundus, bet ne įrašus. Tuo metu įrašų gauti jie dar negalėjo. Ir aš negalėjau! Normalu, kad ir jie tuo metu situacija vertino labiau kritiškai. Bet svarbiausia – jie vertino ir mano sveikatos buklę (tai turėtų daryti bet kuris mąstantis zmogus) ir reikalavo laikyti tai aukščiau visko. Apie tai jau esu rašęs, nekartosiu.

***

O dabar mane LR apkaltino, kad tai aš paviešinau įrašus, paskelbiau gimnazistės vardą! Aš neturiu ir niekada neturėjau tų įrašų! Aš nežinau, kieno ten portalas (svetainė), kur tie įrašai paviešinti. O posėdis, kuriame išklausėme įrašus, buvo viešas, visi girdėjo gimnazistės vardą!

*

Ar toje teisėsaugoje bent vienas yra ragavęs matematikos?!

Irmantas, 2015-05-08 19:09:07

Kalbant apie p. B. Burgio pokalbį (monologą) su Paulinos tėvais, dar kartą įsitikinau, kad nėra jokios prasmės perlus žarstyti kiaulėms prieš akis – vis vien kiaulės nėra fiziškai pajėgios būtybės, kad suprastų, suvoktų, kad tai – PERLAI. Kiaulių mažos akutės ir ausytės tiesiog siunčia jų smegenims signalą, kad tai tik apskriti š–o gabaliukai, kuriuos tiesiog reikia sunaikinti, t.y. suėsti. Baisu tai, kad tokių kiaulių, nors ir žmogaus kūne, Lietuvoje yra labai daug, o ir jų skaičius didėja. Bėda dar ir ta, kad tokios kiaulės augina į save panašius paršelius (čia aš jau apie p. B. Burgio pokalbį su gimnaziste), kurie tik mato apskritus š–o gabaliukus, o ne žarstomus perlus. Tokie paršeliai dar yra per „jauni“, kad suvoktų galimą, įmanomą ar suteiktą galimybę tuos perlus tiesiog suėsti ir pašalinti iš savo organizmo. Nuoširdūs fluidai skrieja Jums iš Žemaitijos.

savas, 2015-05-08 20:06:23

maladiec!!!laikykis

Saulius, 2015-05-08 21:14:02

Bus tų pinigų. Labiausiai gaila Jūsų sveikatos. Nepamirškit savęs. Susideginęs ant aukuro – nebūtinai padarysite daugiau, nei būdamas aktyvus ir įgalus.

Jūsų vertybės – yra įskiepytos tiems tūkstančiams žmonių, kuriems padarėte savo gerą įtaką. Jūsų anūkai – tai tiesioginės jūsų atžalos, o ex’ai, jūsų studentai – tai kaip skiepai medžiuose, kurie jau toliau auga savarankiškai, augina vaisius. Pas ką “Burgio” šakelė mažesnė, pas ką – visas kamienas, bet praktiškai visi turi kažką. Aš irgi jaučiu, nors jau 20 metų kaip nebesimokau gimnazijoje.

Ne veltui stengėtės ir stengiatės – ne veltui. Kažkur, kažkada – suklydot, kažkur galima buvo kitaip, geriau padaryti, bet visi mes žmonės. Neklystančių nėra, svarbu nepiktnaudžiauti klaidomis. Vat ir dabar mokat už tai, kad pasielgėt teisingai bei garbingai – tačiau pakliuvot į jums paspęstą pasalą. Kai žmogus visada stengiasi elgtis garbingai – nesunku juk jo elgesį prognozuoti ir įvilioti jį į pasalą. Galbūt čia kažkoks surežisuotas keršto planas? Kuris buvo planuojamas ilgai (pats minėjot kiek NE atsakėt įvairiems įtakingiems žmonėms), o tie, “kurių vardo minėti negalima” – tik pasipainiojo vietoje ir laiku.

Liūdna, kad teisėsaugos mašina rodo savo visą rūstybę ten, kur nereikėtų. Džiugu, kad ši rezonansinė byla, būtent tą keičia per žmonių (ne beviltiškių kiaulių, kurios net nesupranta apie ką kalbat) samonę.

Sėkmės!

Simona, 2015-05-08 21:53:19

Ar aš suprantu teisingai? Net nesbejoju, kad praktiškai yra skirtumas kas sumokėjo, tik teoriškai ne … Ir Jums nieko nereikia aiškinti. Arba supranti ir tiki, arba ne.

Buvusi gimnazistė, 2015-05-08 22:38:23

Gerb. Direktoriau, laikykitės! Saugokite savo sveikatą, ji dabar svarbiausia. Neabejotinai, tai pati geriausia Jūsų kalba, paklausėm net kelis kartus su vyru (beje, irgi buvusiu gimnazistu).

Gyvenimas grindžiamas ne žodžiu-noriu, o žodziu- reikia. Po 20 metų vėl naujai man skamba Jūsų žodžiai, džiaugiuosi, kad tvirtą Jūsų balsą galiu girdėti.

Stiprybės Jums!

snukiu į purvą ;), 2015-05-09 01:48:56

Puikus ėjimas. Su kiaulėmis , tik kiaulių metodais galima komunikuoti .Iš šalies žiūrint šioje istorijoje yra nežinomųjų . Įdomu būtų paskaityti kaltinamajį aktą prokuroro. Nesu teisininkas , bet įdomiai gaunasi. Pasirašote taikos sutartį ar susitarimą , bet byla nenutraukiama. Prokuroras surašė kaltimajį aktą , byla pirmoje instancijoje. Gal kas nors matricoje paviešino kaltinamajį aktą ? Būtų įdomu pasiskaityti prokuroro motyvus. Ir ateityje , teismo nutartį gal kas paviešins matricoje.

Išties juokingi Lryto kaltinimai jums dėl paviešinimo ir mušimasis į krutinę , kad mes nenurodome nepilnametės vardo .Kas kreipsis į youtube dėl paviešinimo ir koks motyvas ? Ką paviešino ? Kas paviešino ? Kokiu tikslu ?

Svarbiausia ir juokingiausia per teismo posėdį apie tai niekas nekalbės.

Mano nuomone , pokalbius paviešino tie asmenys kurie juos ir padarė ( įrašė ) . Linkėjimai tiems asmenims , nes jie skaito jūsų BLOGĄ kiekvieną dieną po kelis kartus……. :):) 🙂

p.s Įdėkite savo bloge nuorodą , jei Paulinos tėvai pasiviešins pirmos instancijos nutartį su pavardėmis.

Rūta, 2015-05-09 14:31:43

Nuo pat pradžių seku šią istoriją. Niekada su Jumis gyvai neteko susidurti, bet esu susidūrusi su KTUG absolventais. Nuo tada ir skaitau Jūsų tinklaraštį, nes apie jokį kitą Direktorių – Mokytoją nesu girdėjusi tiek gražių žodžių, kaip apie Jus. O tai pasako labai daug 🙂

Nuo pat pradžių nesupratau šios istorijos, o dabar net “sąmokslo teorija” kvepia… Niekaip nesuprantu, kaip ta mergaitė, padėjusi ant sutarties savo parašą ir puikiai žinojusi pasekmes (neįmanoma, kad būtų nežinojusi), taip ėmė iš niekur nieko ir užtraukė dūmą Vilniaus centre, matant auklėtojai. Iš galvos ta mintis neišeina, kad gal specialiai. Mergaitė juk turėjo žinoti, kad už tai teks palikti gimnaziją, kad bus pokalbis su Direktoriumi, kad yra tos kelios dešimtys kitų pričiuptų, ir kad jie paliko gimnaziją. Ir tada, matote, ji pareiškia, kad nenori. Ir jos tėvai nenori. Padaromi trys įrašai, atsiranda byla. Man protu nesuvokiama, kodėl tėvai ir mergaitė, užuot tyliai ramiai palikę gimnaziją, išėję į kitą gerą gimnaziją (Burgis teisus, gerų gimnazijų Kaune dar bent kelios), su įrašymo priemonėmis ateina į direktoriaus kabinetą pokalbiams ir pradeda šį karą. Gal prisigalvoju, bet neapleidžia mintis, kad ši istorija galėjo būti ir provokacija. Kad už tos cigaretės ir šeimos gali kyšoti kažkieno kito ausys. Kažkieno, kam nepatogi principinga Burgio pozicija, kritika į švietimo sistemos daržą ir t.t. O jei ne, tai dievaži, nesuprantu tos šeimos elgesio… Juk nuo pat pradžių buvo aišku, kad laikantis “noriu” viršenybės prieš “reikia” pasekmės bus būtent tokios. Ir vis tiek buvo kryptingai einama šia linkme. Nesuvokiu.

Įrašus klausiausi ketvirtadienio vakare. Man tai buvo puikios paskaitos apie atsakomybę, teises, pareigas ir žodžio laikymąsi. Čia kažkas tai jau parašė, bet įrašams pasibaigus ir aš pritrūkau žodžių išreikšti pagarbai Jums. Dar kokias 10 minučių sėdėjau visiškoje tyloje ir galvojau (tiesa, ne pirmąkart taip jau), kad būčiau norėjusi turėti tokį Direktorių. Teisingai pasakėte. Visuomenės akyse šią bylą Jūs jau laimėjote (neskaitant skandalų ieškančių žurnalistų). Už tai sumokėjote didžiulę kainą, deja neadekvačią. Aš norėčiau tikėti, kad bylos baigties nelems Pravieniškių teisės principai, o Jums šiandien linkiu Sveikatos!

Burgis, 2015-05-09 15:50:15

Rūtai: ačiū Jums, ačiū visiems, kurie suprato! Labai norėčiau dar pagyventi tiek, kad pamatyčiau realius pokyčius švietime ir visuomenėje…

Ina, 2015-05-09 17:35:03

Tie įrašai – tikra šventė sielai. Gerai Rūta parašė, kad neadekvačia kaina.

Mano sūnus mokėsi 5-iose mokyklose, įskaitant papildomo lavinimo. Per visą šios absurdiškos istorijos laiką begalę kartų bandžiau įsivaizduoti, kas turėtų atsitikti, kad prisiversčiau/išdrįsčiau paimti iš bet kurios mokyklos direktoriaus kad ir 100 litų. Nesėkmingai. Ką jaučia, paimantis 30000, prašantis/reikalaujantis 100000?

Šokiruoja tėvų paaiškinimas kažkuriame interviu, kad mergaitė labai norėjo, daug dirbo. Suprask,- B. B. visai nenorėjo ir nedirbo… Ciniška x 100.

Gerbiamas Direktoriau, Jūs DIDINGAS. Žaviuosi, lenkiuosi, dėkoju. Stiprybės, sveikatos, kuo daugiau šviesos Jūsų gyvenime

snukiu į purvą :), 2015-05-09 22:06:33

Tėvai ir Paulina iki ausų purve senai. Dabar po įrašo teskesi prokuroras ir l.rytas į “srutas”.

Kiek žinau yra toks seksualinis iškr ypimas ” auksinis lietus”

Čia kažkas panašaus. Nu nori jie tu fekaliju,teisingai lai ima. Man asmeniškai buvo pramoga paklausyti tų įrašų ir pasijuokti iš Pravieniškių pareigūno. Bet

Lietuva maža, Paulinu ( vardas gražus, bet retas ir įsimintinas) nėra daug. 🙂 🙂 :).

Normalioje aplinkoje ji nepritaps. Belieka ratas žmonių, kurie kaip jos gimdytojai. 🙂 Gyvenime jų mažuma. Na nebent Rusijoje šiuo metu tokio tipo žmonių daugiau.

P.s

Direktoriau, as jūsų nepažįstu, bet su panašiais “fekaliju ” mėgėjais tampiausi 4 metus. Iš pradžių sunku ir daug nervų kainuoja, finale laimėjau.

Atsakingai rinkite advokatų išlaidas. Vistiek jūs teisus ir laimėsite. Stiprybės ir sveikatos. Jūs teisus ir dabar teisingu keliu einate įdedamas nuorodą į YouTub kurioje kažkas ( aš kažkodėl galvoju kad patys “fekaliju” megejai ). Užskaitau 10 balų. Sėkmės. Nepalike tautos be jumoro. Laukiu prokuroro kaltinamojo akto ir teismo sprendimo su argumentais. Jai kas nors ikels į socialinius tinklus, įmeskite nuorodą.

Sėkmės ir sveikatos.

.

Redas, 2015-05-09 23:43:39

Gerbiamas Bronislovai, didžiulė pagarba, jokiu būdu nepasiduokite, nepalūžkite! Kovokite, jūsų kova yra labai svarbi, Ir nepergyvenkite dėl laikinų sunkumų ar pralaimėjimų. Jūs laimėsite, aš tikiu! O tie pinigai – tai menkniekis. Paskelbkite savo sąskaitą ir nespėsite mirktelėti, kaip turėsite paaukotus pinigus.

Sokolovas, 2015-05-10 11:28:55

NEIDEALIZUOKIME “BALTŲJŲ GULBIŲ”

“snukiu į purvą”:

Aš irgi palaikau gerb. Burgį. Jau seniai rašiau, kad į tuos “įrašus”, kurie ( traukiant iš konteksto) buvo talpinami žiniasklaidoje, nevalia kreipt dėmesio. Tačiau daugelis “praregėjo” tik dabar, perklausę originalus.

Todėl dabar ir nekomentavau. Savo poziciją dėl šios bylos pateikiau daug kartų…

Tačiau…Jūs rašote: “Normalioje aplinkoje ji nepritaps. Belieka ratas žmonių, kurie kaip jos gimdytojai. 🙂 Gyvenime jų mažuma…”

Ar Jums niekas nesakė, kad Jūs per daug idealizuojate žmones, pateikiate geidžiamą kaip tikrąjį? Daug yra tokių žmonių, labai daug…O abejingųjų dar daugiau.

Tuo tarpu net didžiausi priešai nėra tokie pavojingi, kaip ta abejingųjų masė. Jei ne abejingųjų stručių gausybė, tai nebūtų nei “Pravieniškių teisės”, nei šios gėdingos bylos…

Tad neidealizuokite baltųjų gulbių, kurioms reikia viską sukramtyt, kad jos patikėtų bei praregėtų…

snukiu į purvą :), 2015-05-10 22:38:17

Sokolavas

Abejingų daug ? Bet nėra taip blogai. Pažiūrėkite kiek kartų peržiūrėti įrašai YouTube. Pokalbio įrašas , be video medžiagos. Pabandykite pasiekti tokį lankomumą , tokia kita tema apie vertybes . Kalba eina apie žodžio laikymąsi ir atsakomybę už savo veiksmus. Ne kokie nuogi ” bunkes ” papai ar lėkšti juokeliai. Pabandykite paanalizuoti kokia visuomenės dalis juos žiūrėjo. 🙂 🙂

Man čia atsakymas.

Dėl idealizavimo. Mano aplinkoje , su kuria aš bendrauju didesnė dalis žmonių palaikytų B.Burgi. Juk žmonės artimiau tarp savęs bendrauja su panašias vertybes ispazystanciais. Zulikai su zulikais, sąžiningi su sąžiningais.:)

Gyvenime teko visokių žmonių pažinti. Nėra taip blogai. 🙂

Burgis, 2015-05-11 19:15:16

Redai: iš visos širdies dėkoju! Pinigai – niekis! Tai Judo grašiai (simboliška 30 -30 000). Judas pasikorė…

*

Ot, jei man grąžintų sveikatą…

qwerty, 2015-05-11 21:12:49

Sveikatą…Tačiau byla baltais siūlais siūta. Fūfelinė.Tai buvo akivaizdu ir lengvai suvokiama nuo pat pradžių. Kuomet žinai, ką padarei, o ko ne. Kuomet jautiesi teisus. Tada, kodėl jaudintis? Juo labiau iki sveikatos praradimo. Kas tai? Silpnumas? Išgąstis ? Bailumas? O kur pasitikėjimas. Sveikas humoras. Sarkazmas. Atjauta klystantiems. Ar ne tokiu keliu reikėjo eiti? Dar ne vėlu.

Burgis, 2015-05-11 21:22:02

qwerty: ar Jūs iš tiesų žinote, kas stojo prieš mane? Ar Jūs esate toks naivus, kad tikite, jog viena paprasta šeima per dieną gali „paleisti į darbą“ keturių valstybės institucijų komisijas? Iš tiesų, ko jaudintis, jei tokioje situacijoje tau jau diagnozuota insulto grėsmė? Iš tiesų, kur tas mano sveikas humoras, kai žymus advokatas užmoka 30 000 litų už tokią smulkmeną? Ech, žmogau, žmogau, nesupranti tu gyvenimo… Aš jau rašiau apie savo tremtį į Sibirą. Papasakok mano istoriją, pavyzdžiui, Kanadoje ar Australijoje – užjuoks kaip neišradingą melagį. Bet aš žinau – čia Lietuva. Pasižiūrėkite į žmonių, buvusių su manimi prieš pusmetį, aplink mane reakciją ir suprasite – čia Lietuva…

qwerty, 2015-05-11 21:32:02

Gal ir ne viską gyvenime suprantu, tačiau jau beveik tiek, kiek man skirta. Žinote, tikiu, jog viena paprasta šeima per dieną gali „paleisti į darbą“ keturių valstybės institucijų komisijas. Net visas aštuonias. Ką ten tikiu, savo akimis tai regėjęs. Aišku, tų institucijų interesai arba aplinkybės turi sutapti. Bet būna, jog sutampa. Ir dažnai. O institucijos visuomet skundus tiria. Į kiek institucijų skundų parašai, tiek ir tiria. Jos tam ir sukurtos, kad tirtų. Ko stebėtis? 30000 yra menkniekis už bylos nutrauykimą, jei asmens terorizavimas būtų buvęs.Advokatas neįsigilino.O kokia ta reakcija buvo prieš pusmetį? Įdomu. Pavyzdžiui aš, net jūsų nepažinodamas, išgirdęs šią istoriją prieš pusmetį viską supratau akimirksiu- absurdas. Netiesa.Beviltiškas kaltinimas, kuris neišlaiko jokios logikos.

qwerty, 2015-05-11 21:33:59

Esmė tame, kad esate stiprus žmogus. Galingo intelekto. Savidisciplinos. Tokios kliūtys jums turi būti vieni niekai. Na, bent jau ne tragedija iki sveikatos praradimo. Tik tai ir norėjau pasakyti.

Burgis, 2015-05-11 21:54:43

qwerty: Jūs man esate labai įdomus žmogus, aš jau rašiau… Norėčiau susipažinti realybėje. Bet jei Jūs žinotumėte visą mano gyvenimą, jei Jūs žinotumėte, kaip aš gyvenu, pavyzdžiui, pastarąsias dvi savaites (byla čia visai nesvarbi!), jei Jūs žinotumėte, kaip aš išgyvenau praėjusią naktį ir šią dieną, Jums turėtų daug kas paaiškėti ir be žodžių…

qwerty, 2015-05-11 22:01:43

Tinklaraštininke, nieko gero iš manęs nėra.Neverta susipažinti realybėje. Čia aš be apsimestinio kuklumo sakau. Eilinis nevykėlis. Bet, ačiū) Visai pamiršau, kad sergate. Pradėjau ginčytis, prieštarauti diskutuoti. Daugiau taip nedarysiu. Atsiprašau.

Burgis, 2015-05-11 22:08:51

qwerty: ačiū! Jūs esate geras žmogus, o tai – svarbiausia!

qwerty, 2015-05-11 22:12:49

Vaikai,o dabar visi kartu pašaukime mūsų Rasą, kad ateitų ir širdelę tinklaraštininkui pamalonintų savo čiurlenimu, kaip ji kad moka, prieš miegą…- Rasa! Rasą, Rasa!…ateik greičiau)))

qwerty, 2015-05-11 22:14:37

Neperskaičiau paskutinio tinklaraštininko komentaro, o tai nebūčiau apie jo širdelę rašinėjes, kur Rasą šaukiau, nes dabar labai jau geras žmogus esu, net per daug))))))))))))

Rasa, 2015-05-12 10:01:25

Labas rytas, Qwerty 😉 Aš šiuo metu mažiau čiurlenu, o daugiau šėlioju (ne bloga prasme :)))) Man A-TOS-TO-GOS! Kelias dienas 🙂

Tu mielas. Kartais… Turbūt 🙂

Alma, 2015-05-13 13:16:20

Kai grįš pagarba mokytojui ir mokslui, tada ir gėdingi veiksmai ras savo vietą.

O Jums, direktoriau, linkiu sveikatos ir nepalūžti… Visa širdimi palaikau asmenybes!