Konstitucinė krizė

Prezidentės patarėjas Prezidentės vardu prašo Seimą atleisti VSD vadovą.

– Kokios priežastys? – klausia Seimas.

– Jis pats prašo, – atsako patarėjas.

– Neaiškink mums! Jei pats žioplas ir nežinai, pakviesk čia mums Prezidentę! – rėžia Seimas.

Konstitucinė krizė.

– Vyriausybe, prašau atšaukti Mečį Laurinkų iš Gruzijos! Per 24 valandas! – reikalauja Prezidentė.

– Pakentėsi, – atsako Vyriausybė. – Grįš mūsų ministras – žiūrėsime…

Konstitucinė krizė.

VSD vadovai, žmonės su antpečiais, duoda priesaiką Valstybei niekada ir niekam neatskleisti Valstybės paslapčių. Tokia pat priesaika susaistyti buvę ir esami šalies prezidentai. Bet Seimas sukuria komitetą, sukuria įstatymą, kad šiam komitetui visi turi sakyti teisybę, t.y. atskleisti Valstybės paslaptis. Kaip turi elgtis davusieji priesaiką? Pasitikėti, kad komiteto tyrimas (kokio tikslo kas siekia? amerikiečiai nieko nesako ir nesakys – tokia “tradicija”; jokie komitetai JAV nekuriami, kad paslaptis būtų atskleista; rezultatus Europa panaudos prieš JAV – mūsų sąjungininkę NATO?!) svarbesnis už priesaiką?

Konstitucinė krizė.

Generalinis prokuroras nieko nepadarė, kad nuo žūties būtų apsaugotas teisėjas, bet Generalinis prokuroras baudžia kitus – ne save. Kaip save bausi?

Konstitucinė krizė.

Atsakymai

Darth Vader, 2009-12-16 15:50:58

Ne konstitucinė, o valstybinė krizė. Konstitucija su savo gražia pasaka – ne prie ko.

Generalinis pedofilas, duodantis įsakymą mažai mergaitei leisti pačius sunkiausius, tik RF naudojamus, psichotropinius preparatus.

Saugumas, veikiąs gestapo metodais:saviškį, nužudė, visus žurnalistus seka, o vieną jau sudoroti nusprendė.

Politikuojantis “ambasadorius”, nesugebantis net išeiti kaip žmogus.

Bepročiai klounai valdžioje.

reikalinga revoliucija, Burgi – didelė kruvina revoliucija.

Smokas, 2009-12-16 15:52:24

… aš lemiamu momentu nestatyčiau kortos ant JAV. NATO kaip plėtėsi, taip ir susitraukti gali. Nieko nėra amžino.

Evaldas, 2009-12-16 17:51:01

Darth Vader -> su daug kuo galima sutikti, tik ne su paskutine eilute:( Revoliucijos dar niekur nieko gero nėra atnešusios, ypač mūsų regione. Šimtai, tūkstančiai aukų, ir vardan ko? Naujų tokių pačių neišsilavinusių “valstybininkų”?

Laisvas, 2009-12-16 20:28:27

Evaldui: teisingai! Revoliucijai-ne, nes nieko nepakeisi. Streikui-ne, nes nieko nepakeisi. Mitingui-ne, nes nieko nepakeisi… Gyvenimui-ne, nes nieko nepakeisi? BAIMEI, APATIJAI-NE!

Evaldas, 2009-12-16 20:49:42

Laisvam-> neteisingai:(

Dviem aspektais:

A) streikas, mitingas, o ir gyvenimas – legalu, teisėta ir net pageidaujama:) B) streikas, mitingas, gyvenimas – kraujo nereikalauja. O čia juk matom – “didelė kruvina revoliucija”

Darth Vader, 2009-12-16 20:59:51

Kitaip nepakeisi. Vieną generalinį pakeis kitas, irgi generalinis, irgi pedofilas. Teisėjų, valstybinikų klanai gali keistis vietomis, bet jie liks. Apačios nebegali, viršūnės nebenori gyventi po senovei.

Taip, būtina revoliucija. Ir būtinai kruvina. Kad Lietuva nusiplautų savo kraujyje ir taptų švaresne. Legaliai – ką pakeisi? Vieną blogį kitu, klaną A – klanu B. Juk užtektų pakarti kelis tūkstančius išsigimėlių ir kitą rytą Lietuva sutiktų nauja. Laisva. Nepriklausoma. Be šiukšlių. tačiau tam reikia vienos – paskutinės – revoliucijos ir kraujo upių.

Evaldas, 2009-12-16 22:09:12

Darth Vader -> Kažkur apie paskutinę revoliuciją jau girdėta. Ar ne:

Pasaulį seną išardysim,

Iš pačių pamatų ir tuo

Naujai pasaulį atstatysim–

Kas buvo nieks, tas bus viskuo.

Tai jau yr paskutinė

Sprendžiamoji kova…

Na, juokai juokais, bet čia tuoj kyla prisiminimai iš istorijos kurso. Kiekvienos revoliucijos vadai manė (ar bent teigė), kad tai jau yra paskutinė, teisingoji kova. O kaip rezultatai?

Be to… Na, tarkim, nupučia kas nuo žemės (tik linčo teismo nereikia) tuos tūkstančius korumpuotų, savanaudžių, piktavalių etc. valdininkų. O po dešimt metų? Ar vėl ne tas pats bus? “Kas buvo nieks, tas bus viskuo.” Iš giesmės žodžių neišmesi, juk toks ir buvo visų revoliucijų pagrindinis tikslas – pasikeisti vietomis.

V.R., 2009-12-16 22:47:14

Evaldui:

Tiksliai!..

Saula, 2009-12-16 22:48:54

Kuris prezidentas su dviračiu važiuodavo į darbą? K.Grinius? Buvo sąžinė, padorumas, kitos vertybės.

Dabar eiliniam Seimo pypt – pagrandukui (nesikeiksiu kaip dzūkė:-)) mat, tik mersą paduok, mat, aš – nacionalinė vertybė (suprask, moku gyvent).

Labai jau tas pasaulis sumaterialėjo… Po tų tūkstančių iš klano A ar B, atsiras klanai Š puolančių prie lovio…

Stanislovas, 2009-12-17 07:51:07

Revoliucijos nereikia. Na bet perversmas tikrai praverstų. Pažiūrėtumėm kas ateitų kiti 🙂 (vis kažkokia intriga). Bet perversmas pas mus juk ir taip kas 4 metai. Ir ką? Darome tuos perversmus, o naudos kaip iš ožio… Ir kur mes gyvename? Nenusiminkit.. Visada galima emigruoti :). Ten kur šilta.., arba mokesčiai mažesni.

Vistiek iš dalies pritarčiau Darth Vader. Dėl mūsų prokurorų aplaidumo luošinama mergaitė (dvi mergaitės), kitu atveju žudomi žmonės. Ir bet kuriuo atveju už aplaidumą blogiausiu atveju gresia atsistatydinimas. Kartais reikia ir kraujo…

Stanislovas, 2009-12-17 07:52:52

Blogis labiausiai džiaugiasi tada, kai gėris nieko nedaro.

Darth Vader, 2009-12-17 08:57:04

Supraskit, kad bet kuri demonstracija, kuri bent 1 žingsniu peržengs SS…atsiprašau, policijos blokpostus – bus sušaudyta. Streikas nieko neduos – profsąjungų nėra.

Reikia pagaliau įvykdyti LR Konstitucijos straipsnį – “Valdžia priklauso tautai”. Nes dabar valdžia – oligarchų ir klanų. Jokie rinkimai, streikai – niekas nenustum pedofilų klano iš prokuratūros. Vadinasi, reikia kraujo, kad klanas paskęstų savo kraujyje. Emigracija nepadės, nes jei emigruos geriausieji – liks runkeliai. Demonstracijos bus sušaudytos, streikai neduos naudos, rinkimai – tik farsas, kurį diriguoja oligarchai.

Vadinasi, legalaus būdo pakeisti esamą padėtį – nėra. Išvada – tik revoliucija. Tik kraujas, kraujo upės, teroras prieš visus oligarchus iur jų sėbrus. O po to, kitą rytą – švari Lietuva, ir vėl laisva, nepriklausoma.

P.S. Klanus galima periodiškai – prie sienos. Su teismu ar be jo…

V.R., 2009-12-17 09:30:10

Darth Vader

Ar manotės būti vedliu? Šautuvų turite?

Atsargiai su tokiais pareiškimais, nes cenzūra uždarys tokią malonią svetainę…

petras, 2009-12-17 12:04:39

Na “demokratinėj” valstybėj gal neturėtų uždaryt :DDD, nes jis tik svajoja o ne siūlo imtis tokių priemonių. beja gal galit man, nesimokiusiam nieko apie valstybę, jos valdymą ar šiaip politologijos, paaiškinti kas tai yra demokratija ???? nes kaip aš įsivaizduoju, tai yra tautos (piliečių) valdžia :))?? tai tokiu atveju nei vienoj pasaulio valstybėj nėra demokratijos 100%, na geriausiu atveju 50%. nes realiai kiekvieną pronblemą spręst, kiekvieną naują įstatymą išleist, būtų galima tik po referendumo :DD o čia jau utopija. todėl galėtų kaipnors demokratija vadintis pvz. daugumos piliečių išrinktųjų valdžia ir pan. galima gi prigalvot pavadinimų.

Ronaldas, 2009-12-17 12:39:33

Petrai, demokratija yra skirstoma į tiesioginę ir netiesioginę. Tiesioginė buvo tada, jei neklystu, pačios demokratijos gimtinėje – Graikijoje. Žmonės susirinkdavo ir balsuodavo. Tačiau laikui bėgant, kai daugėjo žmonių, jau tapo nebeįmanoma turėti vien tiesioginę demokratiją, todėl pereita prie netiesioginės, kur mažesnis žmonių ratas atstovauja visuomenei.

Manfredas, 2009-12-17 13:22:58

Konstitucinės teisės žinovui iš žvaigždžių karų (o ir svetainės savininkui) siūlyčiau žvilgtelt į Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo III skyriaus 19 straipsnio 1 dalį – gali sutaupyt šiek tiek priverstinės kontempliacijos laiko.

Bet už provokaciją – dešimt. Tipažas sukurtas kaip reikiant, nuo “Viešpaties, Izraelio Dievo, pelus nuo grūdų apvalančio” iki “klano paskandinimo jo paties kraujyje”… Tik pačiam nesusimaišyt svarbu.

petras, 2009-12-17 14:33:12

Ronaldai, aš suprantu, todėl sakau turėtų sąvoka pasikeist, kaip kad pati valdymo forma per tiek metų pasikeitė. nes pavadinimas dalyko nebeatspindi. koks gali būt daugumos piliečių valdymas, kai balsuot ateina 20% ir o laimi tik pusė iš jų :)) tai realiai 10% piliečių :DD gal truputi perdėjau, bet tiekto. beja pvz. šveicarai, opesniais klausimais daro referendumus ir gan dažnai 🙂 aišku tai nepigu ir pvz. Lietuvoj būtų nelabai naudinga valdžiai 🙂 todėl to čia greit nebus ir toliau nepasitenkinimas valdžia augs 🙂 tada ateis pvz. darkas veideris su pakalikais ir nuvers visus nuo sosto ir įsigalės autoritarinis režimas 🙂 valstybės jėga vėl išaugs, o piliečiai bus laimingi. kažkas panašaus į kiniją 🙂 tik su trim meleonais.

Ramune, 2009-12-17 15:05:30

Darth Vader: profsąjungų nėra? Tai stokit, kurkit, agituokit kitus. Kur Jūsų veiksmas?

Kažkokie apokaliptiški Jūsų kraujo upių aprašymai. Specialiai provokuojat?

Saula, 2009-12-17 15:31:32

Ar tik provokuojate, ar kurstote smurtauti? Jūs balansuojate ant pavojingos ribos (susidomės teisėsaugos institucijos).

Stanislovas, 2009-12-17 15:36:31

Gerb.Petrai, ar piliečiai (dauguma jų) Kinijoje laimingi. Ar būtume laimingi, jei į naują Kauno areną atvažiuoja žaisti JAV rinktinė prieš Lietuvos rinktinę ir Kauną aptveria tvora, kad neatvyktų koks neaiškus tipelis (tas kuris nepatenkintas santvarka) ir nepradėtų piketuoti. Juk taip jau gyvenome, o paskui stojome nuogi prieš tankus ir šaukėm pasauliui, kad gelbėtų.

ude, 2009-12-17 20:13:02

vieniem yra dievas, kitiem tik dievulis.

lt, 2009-12-17 20:33:46

man atrodo valdžia yra visuomenės atspindys. juk buvo paskelbti tokių veikėjų kaip vidžiūnas, andriukaitis telefoninių pokalbių įrašai su “rubicon”. ir nieko – juos išrinko netgi vienmandatėse apygardose. reiškia žmonėms patinka tokie dalykai. dzūkijoje jau kelintą kadenciją renka visokius karosus. irgi patinka. tie išrinktieji pasistato jiems reikalingus prokurorus, ambasadorius – gaunasi visa jiems patogi sistema.

Ronaldas, 2009-12-23 10:30:16

Iškilo matematinis klausimas, p. Burgi, tai gal jūs galėsit atsakyti.

Sprendžiau uždavinius ir pateko vienas uždavinys su koordinatėmis. Pateiktos koordinatės, duoti keturi taškai A, B, C, D ir pasakyta, kad yra penkiakampis. Taškas E – atkarpų AC ir BD susikirtimo taškas. Tai štai klausimas iškilo dėl to E taško suradimo. Koks būdas tinkamas per egzaminą: ar tinka, jei koordinatė surandama grafiku, ar reikia susidaryti funkcijas AC ir BD, jas prisilyginti ir t.t.

Visgi egzamine laiko stoka gali pakišti koją, tai svarbu žinoti visus niuansus 🙂

Burgis, 2009-12-23 12:15:00

Ronaldui: ne, grafikas niekada nėra įrodymas; Jūs rašote tiesių AC ir BD lygtis, sprendžiate gautų lygčių sistemą ir randate tiesių susikirtimo tašką E. Tik nesupratau, kam ir paie kokį penkiakampį kas pasakyta?

Ronaldas, 2009-12-23 16:22:41

Dėkui už atsakymą.

Na, o uždavinys buvo toks, kad yra penkiakampis ABCDE, reikia rasti jo plotą, kai žinomos A, B, C, D taškų koordinatės, o taškas E, kaip jau minėjau, — AC ir BD atkarpų susikirtimo taškas.

povilas, 2009-12-26 19:19:15

Dabartiniai politiniai veikėjai pažįstami iki skausmo. Tad kartais pavartau knygas apie anksčiau gyvenusius žmones. Pirma šiuo metu pasitaikė apie B.Paskalį. Štai kelios jo mintys: “Žmogaus gyvenimas yra ne kas kita, kaip nuolatinė iliuzija; žmonės daugiau nieko ir neveikia, tik apgaudinėja vienas kitą ir pataikauja vienas kitam…”. “Mes esame ne kas kita, kaip melas, veidmainystė, prieštaringumas, mes slepiamės patys nuo savęs, persirenginėjame patiems sau…”.”Visa žmogaus didybė ir yra tai, kad jis žino savo menkystę. Medis nesuvokia esąs menkas. Suvokti save menką, reiškia būti menkam, o suvokti, kad esi menkas, reiškia būti didžiam. Tos menkystės suvokimas ir įrodo didybę”. Šios ir panašios mintys man pasiutusiai siejasi su šiandiena. Beje, Paskalis jau šešiolikos paskelbė darbą “Kūgio pjūvių teorijos tyrimai”.

povilas, 2009-12-26 19:28:00

Dar noriu pridurti, kad B.Paskalis gyveno XVII a.

povilas, 2009-12-26 20:04:09

Šiandienos politikams: manau, kad žmonės daugiausia apie jus sprendžia ne pagal jūsų pažiūras, o pagal tai, kuo jūs pavirstate, “kovodami” už tas pažiūras.