Krepšinis įvyko ir pavyko

Po vakarykčių rungtynių su vokiečiais lengviau atsikvėpiau. Visai lengvai atsikvėpiau! Nenoriu komentuoti žaidimo, rezultatų, žaidėjų – nesu specialistas. Bet tikrai esu savo emocijų specialistas. Emocijų gavau, ačiū jums, žaidėjai, už dosnumą!

*

Pastebėkime, kad mūsų emocijų, patirtų iki šiol, iš mūsų jau niekas atimti negali. Tai ir yra gėris! Kas norėjo, emocijų jau pasisėmė daug. Žinoma, godūs nori daugiau ir daugiau. Gausime! Nes jei poryt pralaimės mūsų komanda – gausime daug neigiamų emocijų. Visos jos – mūsų! Ar ne tuo ir pagrįstas sporto populiarumas, kad yra tiek teigiamų, tiek neigiamų emocijų šaltinis?

*

Mūsų krepšininkai žaidė Panevėžyje, žaidė Vilniuje, dabar žais Kaune. Esminio nuostolio, jei būtų žaidę tik viename mieste arba dviejuose miestuose, jau negalime patirti. Tai ir pasidžiaukime tuo dabar iki trečiadienio! O paskui, jei pavyks, jau džiaugsimės „virš normos“!

*

Nesureikšminu krepšinio. Dabar, kai šalyje didysis krepšinis, visi kiti emocijų šaltiniai atrodo išsekę, bet tik atrodo. Suprantu, kad dabar ne laikas rašyti temomis, kurios patrauktų dėmesį, bet krepšinis „išeis“ ir vėl į areną žengs… Kokios, sakote, temos? Dabar negirdžiu! Dabar galvoju tik apie krepšinį ir… na, dar apie sveikatą.

Atsakymai

Burgis, 2011-09-12 15:53:46

Įvertinkite tokią nuostatą…

Liutauras, 2011-09-13 07:47:32

klausimas ne į temą – vat šiomis dienomis paskelbta žinia apie http://vadoveliai.emokykla.lt/. Kaip vertinate? Gal galėtumėt kaip arčiau dabar esantis paaiškinti, kodėl XXI a. pradžioje vadovėlių duomenų bazė negali būti vieša su pilnu (!) elektroniniu turiniu, pageidautinai pritaikytu elektroninėms skaityklėms? Taigi iš esmės valstybė vis tiek finansuoja tų vadovėlių leidimą, tikrai gali pareikalauti visų autorinių teisių, o naudą moksleiviams nešiojantis ne 3-5 knygas, o tik vieną skaityklę ir sąsiuvinius apskritai sunku būtų ginčytis?

Burgis, 2011-09-13 08:42:35

Liutaurui: ačiū už temą!