KTUG miškas

Rytoj mūsų abiturientų „Paskutinis skambutis“… Ar pavyks man nepravirkti per paskutinę pamoką jiems? Abejoju… Toks gražus pulkas tokių šaunių abiturientų išeina! Daugelis jų paliko ryšius pėdsakus teisingame kelyje į šviesą ir tiesą.

Šį kartą – apie Daliaus Slavicko pėdsaką.

Pasodinęs medį žmogus jaučiasi gerai. O pasodinęs mišką? Ne pažaidęs medelio sodinimo akcija (ak, tie politikai, menininkai…), o tiesiog realiai, sunkiai, tikrai pasodinęs mišką.

Rašiau apie Daliaus iniciatyvą pernai, rašau ir dabar, Daliui baigiant gimnaziją. Jo ir jo draugų sodintas miškas – – vienas puikiausių akcentų gimnazijos gyvenime. Jūs nežinote, kur yra KTUG miškas, bet jį sodinusieji to nepamirš visą gyvenimą. Baltai pavydžiu jiems… Pavydėčiau dar labiau, jei neturėčiau savo sodinto miško prie Drukių kaimo. Tai mūsų Mamos ir mūsų, trijų brolių ir sesutės, miškas. Gera turėti savo mišką!

*

Pažiūrėkite, jiedu taip sodina savo medelį, lyg savo vaikutį kelionėn rengtų…

Atsakymai

Burgis, 2013-05-28 09:14:01

Ačiū!

Darius, 2013-05-28 10:24:15

Dalius, kaip tikras vyras, jau atliko pirmą darbą iš trijų privalomų vyriškų darbų (medis, namas, sūnus)… Gera pradžia – pusė darbo :-)))

Darius, 2013-05-28 14:10:40

Kilo dar viena mintis: kadangi Dalius pasodino ne vieną medį, o visą mišką, tai dabar turi pastatyti daugiabutį ir Kaune turi atsirasti nauja šeimyninė futbolo komanda (na bent jau krepšinio penketas)… 🙂