Labai skirtingi gyvenimai

Jungtinėse Valstijose politikai nesutarė ir tūkstančiai tarnautojų negali dirbti.

*

Gėlės prie mūsų namelio vis dar gražiai žydi.

*

Nei Lietuva, nei JAV negali rasti Neringos Venckienės.

*

Vakar į oratorystės seminarą atėjo 27 gimnazistai.

*

Stokholmo arbitražo teisme vis dar guli ir nežinia, kiek laiko gulės, Lietuvos ieškinys „Gazpromui“.

*

Ukmergės rajono Balelių kaime įsikūrusi bendrovė „Roris“ prašmatnius kailinius pasiuva per tris savaites.

*

Lietuvos krepšinio federacijos lyderiai palieka postus.

*

Vienai Panevėžio gimnazijai tas pats žmogus vadovauja trisdešimt metų.

*

Keičiasi Lietuvos Seimo vadovybė.

*

Beveik 40 metų išgyvenęs vis su ta pačia, visiškai nenoriu nieko keisti.

*

Ministerijai vadovauti netiko, o Seimui vadovauti tiks.

*

Mūsų kiemo tvorą perdažė statybininkai, nes aš kai ką moku daryti geriau nei statybininkai.

*

Latviai įsives eurą, o švedai – ne.

*

Gera suprasti, kad galiu nesidomėti, kiek kainuoja duona.

***

Jei mano gyvenimas būtų toks, kaip kai kurių valstybių, kaip Seimo, kaip politikų, man būtų liūdna ir pikta. Laimė, jis yra kitoks, todėl mėgaujuosi gyvenimu ir džiūgauju!

Atsakymai

Burgis, 2013-10-03 10:46:55

Įverčiams…

qwerty, 2013-10-03 13:46:52

Toks eklektiškas kratinukas. Tačiau ir jame raudona linija eina įrašuose nuolat deklaruojamas tinklaraštininko skelbimas apie tai, kad jis pasiekė harmoniją tarp savo norų, savo galimybių ir to, kaip gyvena, žinia apie tai, kad ši jo gyvenimo fazė yra ta didžioji wow akimirka, gyvenimas pasisekė!

Shut your mouth, when youre talking to me)

Burgis, 2013-10-03 13:51:07

qwerty: Jūs labai gerai perskaitėte mano mintį! Ir ši svetainė beveik vien tam ir skirta, kad nuolat deklaruočiau tą mintį apie harmoniją, skatinčiau jus siekti jos, skatinčiau džiūgauti, kad gyvenimas yra teisingas teisingai gyvenantiems. O ką dar galėčiau deklaruoti?

Rasa, 2013-10-03 20:49:45

🙂 Tikiu, kad gyvenimas teisingas teisingai gyvenantiems. Tik va tas teisingumas- dalykas ginčytinas 🙂 Kas žino, kaip mūsų vienokia ar kitokia teisybė atrodo padėta ant Temidės svarstyklių 🙂

Jei pajuokaujant ir pasvarstant…

Man irgi gera, kad galiu nesidomėti, kiek kainuoja… Net ne duona, o pav. deimantai… Koks skirtumas, tokia smulkmena- ta jų kaina… Ar naujas BMW. Dievaži, manęs visai nedomina tie keli tūkstančiai į tą ar aną pusę… 😀

Arba tas “kartu”. Na, mano močiutė su seneliu irgi nieko nenorėjo keisti, kur kas daugiau išgyveno… Bet niekam nelinkėčiau taip… 🙂 Žinoma kad nuostabu išgyventi belenkiek metų kartu, tik… Jei tai ne dėl to, kad mes, “tarybiniai” ir dažnai gana vargingai pratę gyventi žmonės buvom taip įpratę- nieko neišmesti, o viską prie savęs laikyti ir taisyti iki “pergalingo galo”: ir kojinėms kulnus adėm, ir suplyšusius megztinius siūlams ardėm, ir visus skudurėlius pašluostėm sunaudodavom, o laikraščiai iš vis daugiafunkciniai buvo- nuo prakurų (nors aš miestietė, bet vis vien žinau 🙂 iki dažno tualeto… Tai kur jau ten gražiuoju žmogaus atsisakysi- ar šioks ar anoks, bet MANO! :))))

Na, gerai, pajuokavau ir gana. Nes Andrių prisiminiau. Jis ir vėl neskaitys! :))))))))))))

Adefagija, 2013-10-03 20:53:15

Iš visų blic žinučių sudomino tik šita:

” Ukmergės rajono Balelių kaime įsikūrusi bendrovė „Roris“ prašmatnius kailinius pasiuva per tris savaites”.

Bet jeigu bus toliau taip šalta kaip šį vakarą ( išėjau pasižvalgyti, kas už tvoros dedasi), tai tris savaites aš tiesiog neišgyvensiu.

Ar norit, kad aš sušalčiau?

qwerty, 2013-10-03 21:42:05

Jei sušalsi, tai aš tave sušildysiu.

A, 2013-10-04 09:20:34

Aš tai galvoju lygiai taip pat, kaip Rasa savo pirmoje pastraipoje parašė. Beveik kiekvienas žmogus galėtų prirodyti daug kitų žmonių, kurie gyvena ne mažiau kilniai už jį patį. Man atrodo, kad net ir dideli nusikaltėliai, ypač teroristai, dažnai galvoja, kad nusikalsta iš pačių kilniausių tikslų.

Pavyzdžiui, šito rašinėlio pagrindinė mintis – kad vienas gyvena teisingai, o kiti – ne. Bet iš kitos pusės:

kol kažkas kasdien skiria laiko viešam dėmesio atkreipimui į kvailius, pacientus, nedorai gyvenančius, kitas žmogus tuo metu darbe užsiima TIK geru ir teisingu doru direktoriavimu, po darbo be jokio atlygio padeda kitiems, kalba apie gėrį, grožį ir kitus pozityvius dalykus. Myli žmones. Tik jau visai vėlai grįžta namo, kur visą dėmesį skiria šeimai. Net sekmadieniais anksti ryte, kol žmona su sūneliu miega, jis tuo metu padeda tiems, kuriems reikia jo pagalbos. Be jokio išdidumo, pasipūtimo, atlygio. Kasdien jis mokosi mylėti, žmonėse mato gera, sąžiningai atlieka pareigas, o ne ieško pacientų ir kvailių. Niekada nemačiau, kad kas kitas gebėtų TAIP gražiai ir išmintingai bendrauti su sūneliu ir taip teisingai išnaudotų savo laiką.

Kitas pavyzdys – matematikos dėstytojas, kuris reikalavo daug, dėstė sudėtingai, bet studentus mylėjo visus, o studentai pas jį po daug metų grįždavo papasakoti, kaip jiems sekasi, padėkoti. Net ir tada, kai dirbti nebegalėjo, pas jį studentai eidavo ir eidavo. Mokytis. Eidavo ir tie, kuriems sekėsi sunkiai, ir kitokie. Ir jam nereikėjo nuolat dievagotis, kaip jis stengiasi, o niekas to neįvertina, niekas neateina, niekas matematika nebesidomi. Jis tiesiog dirbo. Tyliai, bet gerai.

Aš žinau, kad negyvenu labai teisingai, smarkiai neteisingiau nei Jūs, neteisingiau nei dauguma kitų žmonių, bet aš džiaugiuosi, kad aplink mane yra daug išmintingų žmonių, kurie be jokio pasipūtimo, be jokios iškilmingos ir apeigingos meilės sau yra puikūs pavyzdžiai, kaip reikia stengtis gyventi. O kai žmogus išvien tik pasipūtėliškai kartoja, koks jis yra teisingas, geras, gudrus ir kaip visi kvailiai iš jo turėtų mokytis to ir ano… Manęs neįtikina, tik aprovokuoja mano negeras savybes: piktintis, prieštarauti, įrodinėti priešingai. Atsiprašau.

Burgis, 2013-10-04 09:26:15

A: tai ką man dabar daryti? Nieko čia neberašyti? Nubraukti savo 60+ gyvenimą ir viską pradėti iš naujo? Galvoti tai, elgtis taip, kai to norite Jūs?

*

Ne, gerbiamasis, nieko čia padaryti negalima… Nei man, nei Jums. Štai Jūs parašėte ilgiausią komentarą. Kam? Kodėl? Kad mane išmokytumėte gyventi? Bet juk tai dar didesnis pasipūtimas, nei kaltinate mane!

*

Pas mus gimnazijoje šventė. Mokytojų diena. Aš vėl pasijutau esąs savo vietoje…

A, 2013-10-04 09:38:44

Ir toliau gyventi taip, kad būtumėte laimingas! 🙂

Gražios Jums šventės 🙂

Nuoširdžiai.

D., 2013-10-04 10:01:53

Gerb. B.Burgi, sveikinu Jus su Tarptautine mokytojų diena!

http://youtu.be/JnT4KkT9Vbg

Rasa, 2013-10-04 10:03:33

Burgiui:

Priimki, Mokytojau,

Atspindį vilties –

Akių tyrumą.

Tiesą, meilę

Gyvenimu įprasmink.

Na, manau Jūs tai ir darot 😉

Su šventėm Jus ir visus kitus Mokytojus 🙂

Burgis, 2013-10-04 10:10:42

A., D., Rasai: ačiū! Kai nebežinau, kiek esu teisus savo mintyse, imu klausytis, skaityti, kalbėtis… Padeda!

qwerty, 2013-10-05 00:05:53

“Kuklumas -teigiama dorovinė charakterio savybė, išpuikimo priešybė. Kuklus žmogus labiau vertina ir gerbia ne save, o kitus, jis neiškelia ir neapibrėžia savo nuopelnų ir laimėjimų. Kuklumu pasireiškia ne vien žmogaus dorumas, bet ir jo išmintingumas. Kuo išmintingesnis žmogus, tuo jis kuklesnis. Išpuikę ir pasipūtę dažnai yra riboti, menkos dorovinės kultūros individai, kurie demonstruoja savo teigiamybes”.

Čia gal ir ne apie tinklaratininką, kuris “naiviai” klausia: tai ką man dabar daryti? Nieko čia neberašyti? Nubraukti savo 60+ gyvenimą ir viską pradėti iš naujo?

Nors ką čia gali žinoti….

qwerty, 2013-10-05 00:08:21

Išmintingas yra tas, kuris, be viso ko, supranta savo ribotumą. Kuomet tai supranti, tai kuklumas ateina savaime.

qwerty, 2013-10-05 01:01:51

…kaip ir tuomet, kai pamatai savo vietą tų pačių gimnazistų galvelėse- esi senas, žilas seneliukas. O ar senis gali būti laimingas?-bet kuris gimnazistas tuo labai suabejotų…ir ne be pagrindo, o jei dar tas senis giriasi, kad su ta pačia jau 40 metų, tai visai kosmosas su ta laime tam gimnazistui gaunasi…

qwerty, 2013-10-05 01:09:50

P.S. Gimnazistai dar nežino, kad laimė tai akimirkos būsena, o ne pastovi, nuolatinė būsena, kaip jie tai jaučia savo iliuzijose. Jie dar negali suvokti,kad ir senis gali būti laimingas, bent akimirkom, jau nekalbant apie pasipūtusius diedukus, kuriems tokia būsena yra permanentinė, kurie viešai, be jokio gėdos jausmo ir suvokimo, deklaruoja, kad jų gyvenimas tai pasisekė!!!

qwerty, 2013-10-05 01:27:30

Dar vienas patvirtinimas, kad žodžiai yra niekas, o veiksmas yra viskas:

http://www.delfi.lt/news/daily/education/geles-praeityje-mokytojai-padovanojo-klubo-sanari.d?id=62950558

qwerty, 2013-10-05 01:56:35

Omh, tik dabar perskaičiau straipsnį apie mokytoją ir klubo protezą. Kuomet rašiau komentą, tai tik rašinėlio pavadinimą DELFI buvau perskaitęs ir emociškai parašiau komentą. Bet dabar pamačiau, kad straipsnyje tai mūsų tinklarašininkas komentuoja…, bet aš vis tiek manau, kad žodžiai yra niekas, veiksmas yra viskas, o direktorius Burgis pasipūtęs diedukas.

Adefagija, 2013-10-05 08:03:35

Oi, oi, oi, oi, oi, oi,oi,oi,oi,oi,oi,oi,oi…….

Kokie pagiežingi ir mizantropiški komentarai iš po nakties! Ir dar šventės proga!

Qwerty, ar gražu šitaip? Gal tave mokykloje kažkada nuskriaudė kokia šluba senmergė, kad tu šitaip?

Teisingai Direktorius sako, kam tai senai tarkai tas klubo sąnarys,- argi ji eis į šokius ar ant podiumo? Taigi pilna mokytojų, kuriems dar detalių nereikia keisti.

Su Mokytojo Diena Jus, -ŠVĘSKITE ir ŠVIESKITE!

Ir rašykite mums, nekreipdami dėmesio į visokius pavyduolius ir kabliukų ieškotojus.

Darius, 2013-10-05 09:57:19

Na ir pratrūko qwerty naktį. Gal buvo nedagėręs ar žmona nedavė. Kam tiek neapykantos ir tulžies lieti naktį? Greičiausia po savo komentarų iki ryto neužmigo.

Adefagija, 2013-10-05 10:51:29

Nu dar kartą perskaičiau šitą naktinę qwerty kūrybą, ir negaliu savo akimis patikėti 🙁

Aš jį pažinojau kaip švelnų, romantišką, niekada nieko neužgaunantį vyriškį…

Čia tikrai ne jo rašyta! O gal…gal rimtai kas nors, ko nors nedavė?

Qwerty, ar galėčiau aš kaip nors padėt ištaisyt šitą situaciją?

Adegafijai, 2013-10-06 10:59:56

Adegafijai:

“Aš jį pažinojau kaip švelnų, romantišką, niekada nieko neužgaunantį vyriškį…”

Tai kodėl išmainei žmogų, t.y. bendravimą su juo, į p. Burgį? Pabėgai iš ten, kur seniau bendravot?

Tai žmogus dabar pavydi ir pyksta 🙂

Jau tos bobos… Viskas per jas. Šiaip, žinoma, per moteris, bet juk Adegafija- boba? 🙂

,,Cherchez la femme“…

Adefagija, 2013-10-06 14:30:25

Nežinau, kas čia per pridurkas be vardo rašo… bet…

Nu pabėgau,…. nu pasivijo… nu cherchez, cherchez… Tai ką?

Qwerty, BIG WET KISS 😉

Adefagija, 2013-10-06 14:45:11

Ir visumoj, čia yra smulkmenos, kas nuo ko pabėgo, ar kas kažką pavijo.

Kaunieti, ar buvai patriotas ir bėgai už Kauną!?

http://sportas.delfi.lt/kitos-sporto-sakos/begimo-varzybose-kaune-per-tukstantis-dalyviu.d?id=62969812

Man įtartinas tas amžinas laimėtojas Tomas Venckūnas, profesionalus vieno banko remiamas maratonioninkas.

Direktoriau, o ar Jūs bėgote už Kauną?

Adefagija, 2013-10-07 12:43:14

Ko ten mane numinusavot, ar netaisyklingai angliškai parašiau? Tai gal šitaip reikia- MY BIG WET KISS FOR YOU, Qwerty. Aš dar tik pradėjau mokytis angliškai, – pataisykit,- please!