Laikai keičiasi…

Didžiosios Britanijos princas rankos ir širdies paprašė vyresnės už save išsiskyrusios afroamerikietės… Prieš šimtą metų jis jau nebebūtų princas. Laikai keičiasi!

Lietuvos žiniasklaida išsamiai pristatė lesbiečių porą, kuri augina dirbtinai pradėtą vaikutį. Lietuva tą žinią prarijo kaip uogą: karčią, bet… uogą. Laikai keičiasi!

TV laidoje Seimo narys Naglis Puteikis pasidžiaugė, kad laikai keičiasi ir pagaliau žmonės galės (tikrai galės?) sužinoti, kaip ir kam išleidžiami biudžeto pinigai (laida buvo apie LRT).

Keli universitetai bus sujungti (tikrai bus?), ir ta žinia pateikiama kaip revoliucija aukštajame moksle. O iki revoliucijos ten dar labai toli… Bet laikai keičiasi!

***

Ir tais permainų laikais tik ir žiūrėkime, kad nenuvairuotume visai į lankas… Pažiūrėkite, kas atsitiko su imigracija iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Pažiūrėkite, kas atsitiko su ES plėtra. „Brexit“. O jūs liksit ar „Lixit“?

Atsakymai

Darius, 2018-01-11 10:17:32

Aš liksiu. Nebent išvarys…

AŠ, 2018-01-11 14:23:02

Direktoriau,

apie karčią uogą

O Jūs džiaugiatės tuo? Kokia Jūsų nuomonė (džiaugiatės ar ne), kad pasaulyje didėja šikninių kiekis?

petras, 2018-01-11 15:23:29

Aš, tikiuosi tu suvoki, kad jų didėja todėl, kad bendrai žmonių populiacija smarkiai didėja ?

Burgis, 2018-01-11 19:01:18

AŠ: aš jau pripratau prie to, kad aplink mane ir ne tik, o ir visose šalyse, yra visokiausių žmonių, kurių gyvenimo aš negyvenčiau už jokius pinigus. Bet čia – kitas atvejis. Mane šiurpina tai, kad jokioms tarnyboms, jokiems žmonių sambūriams nerūpi tas vaikas! Tik visiškas kvailys ir niekšas gali nesuprasti, kad to vaiko gyvenimas NEBUS toks, kaip kitų vaikų. O visos tos tarnybos paskui bėgios ir medžios tuos, kurie kenks tam vaikui ilgus metus…

Dalius, 2018-01-11 21:57:00

Gaila man lito. Kaip tautos identiteto. Lenkai kažkaip stipriau pastovi už tautiškumą. Panašiai kaip prancūzai.

Kartais politikai sako- “O ES daro taip ir taip”. Bet ne viską ir jie gerai daro. Atskirkime grūdus nuo pelų. Pasiimkime tik geriausius pavyzdžius.

qwerty, 2018-01-13 00:39:06

Daliau, kokius rusofasitinius kliedesius cia varite? Kokius “geriausius pavyzdzius” galite pateikti?

Dalius, 2018-01-13 12:47:21

Pvz.? Įlipimas į autobusus pro priekines duris, žiedinės sankryžos miestuose ir t.t. Danijoje tai buvo jau 1997 m., O pas mumis tik prieš kelis metus atsirado. Ir tai ne finansavimo klausimas.

Qwerty, 2018-01-13 13:01:06

Daliau, ziedines sankryzos miestuose Lietuvoje jau keli desimtmeciai kail yra. O dėl to, kad ziediniu sankryzu irengimas mieste yra ne finansavimo klausimas, tai visai nesupratau.

skaitytojas, 2018-01-13 19:51:40

qwerty: Prancūzijoje valstybinėse mokyklose mokoma tik valstybine prancūzų kalba,nors Prancūzijoje gyvena daug įvairių tautinių mažumų kilmės gyventojų. Kritikams nurodoma, kad Prancūzijos Konstitucijoje parašyta: Respublikos kalba-prancūzų (la langue de la République est le français).Kiek man žinoma,dėl tokios kalbinės politikos Prancūzijai priekaišų neturi nei Europos parlamentas,nei Europos tautinių mažumų reikalų komisaras.Įsivaizduokime,kas ištiktų Lietuvą,jei ji pasektų Prancūzijos pavyzdžiu…

Sokolovas, 2018-01-14 08:03:52

SOKOLOVO BANDOMASIS MATEMATIKOS EGZAMINAS.

PIRMOJI DALIS

Ateis pavasarėlis….

Abituriente !

Mokykis, kol nevėlu.

http://www.ematematikas.lt/forumas/bandomasis-matematikos-egzaminas-pirmoji-dalis-testas-t12385.html

Rostanas(Amber), 2018-01-14 14:06:44

Tikra tiesa, kad keičiasi pasaulis. Tik gaila, kad į blogąją pusę. Keičiasi vertybės. Iki šiol buvo vertinamos šeimos bei moralė, o dabar jau atsisakoma šeimų ir moralės. Politikai garsiai kalba apie lyčių lygybę, o ne apie teisių lygybę. Vyksta mutacija pasauliniu lygiu. Seniau moterys labiau dirbdavo namuose ir dėl šeimos, o dabar ateina mada, kad moterys dirba svetimose organizacijose dėl svetimų tikslų. Masiškai daugėja viengungių vyrų ir moterų. Daugėja bedievių, egoistų, karjeristų ir taip toliau.

Dievas sukūrė žmogui pasaulį, bet žmogus ir vėl išsižada to pasaulio vardan dirbtinių dalykų. Dievas sukūrė žmogui žemę, bet žmogus maitinasi dirbtiniu maistu. Dievas sukūrė paukščius, bet žmogus klausosi dirbtinių garsų(muzikos). Dievas sukūrė žmogui žmogų, o žmogus galvoja kaip išnaudoti, apgauti ar įkąsti kitam žmogui. Dievas sukūrė žmogų laisvą, bet žmogus ieško kam parsiduoti. Dievas sukūrė žmogui gyvūnus, o žmogus galvoja kaip juos išnaudoti. Dievas pripildė Žemę gyvybės, o žmonės visais įmanomais būdais naikina ją.

burgis, 2018-01-14 14:50:06

Sokolovui: puikūs uždaviniai! Tik aš galvoju, kiek REALIŲ abiturientų Jūs sutinkate, su jais aptariate uždavinius? Įsivaizduoju, kas būtų, jei Jūsų uždavinius įdėtų į VBE! Jūs nespėtumėte pasprukti nei nuo abiturientų, nei nuo jų tėvų ir net nuo jų senelių… 🙂

Sokolovas, 2018-01-14 19:14:29

Gerb. Burgiui:

Aš nebėgčiau nuo jų :). Mokiniai turi MOKYTIS, o ne “tikėt”, esą “mokykla privalo paruošti”.

Šiais laikais juk niekas niekam neprivalo, tik…nuo jaunystės turi jaust ATSAKOMYBĘ.

Dėkui, Direktoriau. Jūsų teigiama nuomonė įkvepia mane.