Laimė džiuginti

*

– Seneli, mano pinigai baigiasi, – sako Mildutė (jokios užuominos, kad senelis turi papildyti biudžetą, tiesa?). – Vakar šiek tiek pinigų paskolinau mamytei (?), o šiandien paaukojau du eurus mergaitei, kuri prižiūri benamius kačiukus.

*

Aš, žinoma, pamokiau, kad rizikinga aukoti visiems, kurie to prašo, bet širdyje džiūgavau – mano anūkėliai jau moka teikti džiaugsmo kitiems!

*

Parėjęs atsiverčiau mūsų (jūsų!) paramos fondo sąskaitas ir vėl džiūgavau – yra geros širdies žmonių, yra!

„Gabių vaikų ugdymui“, – parašė net du aukotojai.

Žinoma, tuos pinigus panaudosime tik gabių, darbščių, smalsių, motyvuotų vaikų ugdymui, gerų geros ateities kūrėjų ugdymui.

Gaila, kad negaliu čia parašyti, kas tie laimės dalintojai, ne visus ir aš pažįstu, bet juk tai nesvarbu – jie yra!

Ir aš suku galvą, kaip čia efektyviau panaudoti tą paramą. Netrukus turėčiau parašyti apie vieną naują akciją. Palaukite…

*

O dabar dėkoju už man ir vaikams suteiktą džiaugsmą!

Atsakymai

Random, 2017-09-13 02:20:21

Nu va, štai jums ir Baršauskas 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=GzVrHL8UTdU

Minėjote, kad dar parašysite apie situacijos dalyvius (įskaitant rektorių), bet įdomu: ar ir apie šitą žinojot?

Burgis, 2017-09-13 08:39:02

Random: Na, žinoma, tiek, kiek iškapstė Donatas, aš nežinojau, bet tikrai žinojau: menkysta yra menkysta. Pažįstu daug tokių nemokšų, kurie tapo daktarais, profesoriais, docentais, pamynę bet kokią moralę, teisę, garbę.

*

Kaip tik todėl ir tada, kai mane užpuolė banditai, Baršauskiukas pamynė moralę, teisę, garbę, pasielgė išdavikiškai, veidmainiškai, klastingai. Menkysta yra menkysta.

Dalius, 2017-09-13 10:41:00

Ar davėte anūkei eur?:) kokia Jūsų nuomonė apie vaikų skatinimą pinigais šeimoje? Kiti duoda eur už gerą mokslą, namų tvarkymą ir pan.

Burgis, 2017-09-13 10:43:57

Daliui: dar nedaviau, bet duosiu… Skatinti reikia, bet negalima sukurti sistemos: aš tau – tu man. Skatinimas neturi būti atlyginimas, skatinimas turi būti premija ir džiaugsmo išraiška.