Laiškus man parašė…

sveikinimas

Monika Budrytė

Valentina Černiauskaitė

Eglė Gelšvartaitė

Aistė Frišmantaitė

Eglė Miliūnaitė

Miglė Puikytė

Ugnė Valašinaitė

Gytautas Buivydas

Arnoldas Gritė

Tomas Narbuntas

***

Apžiūrėjau gražią dovanų dėžutę, kurią šiandien man atnešė mano gimnazistai. Pilna dėžutė – ranka rašytų laiškų! Kai kurie laiškai – ilgesni nei puslapio!

Tik pabandžiau skaityti – negaliu… Šiandien nenoriu verkti, bet vis tiek verkiu. Geriau parašysiu.

*

Aš sakiau tiems puikiems žmonėms, kurie mane aplankė, kokia didybė yra tokių žmonių. Kokį fantastiškai tvirtą ir gerą pamatą jie pakloja savo vaikams, savo anūkėliams. O, kaip aš norėčiau, kad kada nors mano anūkėliai taip, neraginami ir neverčiami, pasveikintų savo mokytoją!

*

Kaip aš baltai pavydžiu tų vaikų tėvams ir seneliams, kaip pavydžiu… Net negražu… Šiandien tie tėvai ir seneliai gali džiūgauti, kad jų vaikai ir vaikaičiai yra teisingame gyvenimo kelyje. Šiandien jie gali ramiai atsidusti – tie vaikai niekada nepadarys niekšybės, jie niekada nenuskriaus kito žmogaus.

*

Dabar ilgai ilgai skaitysiu tuos laiškus. Visą gyvenimą…

O jūs įsidėmėkite jų vardus ir pavardes – su tais žmonėmis galima eiti ir į kalnus, ir į žvalgybą.

Ačiū jums, jaunieji mano draugai!

Atsakymai

Virginija, 2015-10-05 15:48:03

Džiaugiuosi, Direktoriau, žaviuosi Jūsų gimnazistais. Pavardes būtinai įsiminsiu; Grynuoliai – lobis…Jie įkops į visas jų vertas viršukalnes.

Švęskit, Jų laiškų ir minčių niekas neįveiks…

Gimnazisto mama, 2015-10-05 19:31:14

O aš baltai pavydžiu tų vaikų jausmo Jums, to noro pasveikinti, padėkoti, pradžiuginti – nedaug Mokytojų tuo gali pasigirti.

Tikrai – Jūs jų mintyse, ačiū už tai, kad ten patekote 🙂

Ona, 2015-10-05 20:28:24

Ačiū, kad buvote ir būsite mums švyturiu: vaikams, vaikaičiams, mums…Su mokytojo diena…Geriausi, sveikiausi, džiaugsmingiausi,, kūrybingiausi, turtingiausi metai laukia Jūsų. Sėkmės…

Artūras, 2015-10-05 23:46:20

Ačiū direktoriau. Už padėką ir baltą pavydą. Tik dėkoti turime mes, kad net ir nebūdamas direktoriumi, toliau randate jėgų ir laiko pagirti, paskatinti, įkvėpti. Juk į fantastiškai tvirtą pasitikėjimo pamatą didelė dalis Jūsų cemento įdėta.