Leisk jiems, neturintiems, turėti…

Su penktokais kalbėjome apie žmones, rugsėjo 11-ąją lėktuvais atakavusius JAV. „Kodėl jie taip padarė?“- paklausiau vaikų. „Gal kad jų šeimas išžudė?“ – pasakė vienas penktokas. Aš netekau žado. Vaikas pataikė man tiesiai į širdį ir į galvą!

Jau esu čia rašęs: tegu tik koks niekšas pasikėsina į mano anūkėlių gyvybę, sveikatą ar garbę – savo gyvybės kaina nubausiu jį mirtimi! Nė neabejokite! Joks kerštas žemėje nėra per žiaurus, jei kas nors iš bet kurio žmogaus sąmoningai atima, pavyzdžiui, tokį žvilgsnį:

Galioja ir atvirkštinė teorema: niekas pasaulyje nepadarys nieko blogo žmonėms, jei namuose jo lauks štai tokia palaima:

Bet juk ne visi turi vaikučių… Pasimelskime. Likime, nebūk žiaurus, leisk jiems turėti vaikutį! Nėra tokios nuodėmės, už kurią būtų galima nubausti negalėjimo turėti bausme. Gerai dar, kad neturintys kartais net nesuvokia savo netekties – kitaip pasaulyje būtų daugybė labai žiaurių žmonių. Leisk jiems turėti! Kartais tu, Likime, nubaudi turėjusius, atimdamas jų, turėjusių, esybę, kūną ir kraują. Tai labai žiauru, bet tai vis tiek nėra taip žiauru, kaip visai neleisti turėti. Nes tie, kurie turėjo nors mėnesį, nors metus – jau yra ir bus turėję amžinai!

Atimk iš kažkuo pasauliui neįtikusių turtus, sveikatą, draugus, bet leisk jiems turėti vaikutį! Skurde, tremtyje, šaltyje ar dykumoje – leisk jiems turėti vaikutį!

Dabar pasakysiu baisių dalykų. Jei jie negali turėti kartu – tegu turi kiekvienas atskirai. Su bet kuo… Nepasmerksiu! Jeigu negali turėti savų – tegu turi jau atėjusių į šį pasaulį ir dvikojų žvėrių paliktų… Jeigu negalima kitaip – tegu bus poligamija, tegu bus svingas, surogatinės motinos, Sodoma ir Gomora – tegu kiekvienas turi vaikutį! Vis tiek tada jie visi bus geresni už tuos nelaiminguosius, kurie neturi.

Žmonija skiria daugybę lėšų ir darbo kovai su vėžiu. Niekai! Pirma pasirūpinkime, kad jie galėtų turėti vaikutį! Kam lemta numirti – numirs, bet mirs laimigas tas, kuris bus turėjęs vaikutį.

Likime, tu tik pasirūpink, kad jie, neturintieji, tai suprastų laiku. Įsakyk jiems turėti! Po to jų padėkos maldos tikrai pasieks dangų.

Atsakymai

neringa, 2010-09-25 17:30:43

cia taip pompastiskai,o kaip apie tuos,kurie turi po vaikuti,ir ne po viena,bet su jais elgiasi kaip zverys?kiekviena diena perskaitau koki sukrecianti straipsni apie vaiku skriaudima,musima,ar net uzmusima,ir kaip ne keista tai dazniausia padarydavo patys tevai…Ir tokiems po vaikuti???As juos sterilizuociau padugnes tokias!

Kas del rugsejo 11ispuoliu,tai ju kaltininkai ne tie,kuriu artimieji buvo iszudyti,juo labiau samoningai,kalti religijos fanatikai,ispudrintom makaulem,nesugebantys blaiviai mastyt,tokiems taip pat ne vaikus augint,neverti jie tokios palaimos…

Burgis, 2010-09-25 18:10:38

neringa, ar Jūs tikrai moteriškosios lyties? Gal aš pompastiškai, bet Jūs…

Tai juk aš ir sakau, kad vaikas yra gyvenimo centras! Aš neleisiu skriausti, Jūs neleisite skriausti – ir niekas negalės jo skriausti! Sterilizuoti? Aš – už! Nes tas, kuris turi vaikutį ir nesupranta, kad turi savo antrą gyvybę, nėra žmogus…

*

Religiniai fanatikai? Iš kur jie? Iš kur religijos? Sukurtos nelaimingų žmonių. Tai ir sakau – padidinkime laimingų žmonių skaičių!

Neo25, 2010-09-25 20:07:33

O ar tikrai buvo ta rugsėjo 11-oji? Jei net patys amerikiečiai mano, kad ši katastrofa savų darbas. Nuslėpta daugybė faktų. Aš labiau linkęs manyti, kad tai CŽV ar gynybos departamento darbas. Ne vienas dokumentinis filmas jau sukurtas apie tuos įvykius. Ir kažkaip neteko nei viename išgirsti, kad tai teroristai 100 procentų kalti.

Kas liečia vaikus, tai ne visiems jų reikia ar jie jų nori turėti. Pažiūrėkime kas šiandienos daugumai rūpi: karjera, geresnis gyvenimas, o vaikas tik po viso šito pasiekimo.

Nepris, 2010-09-25 20:39:11

Tikrai, kažkuriame lygyje karingumas ir švelnumas susieina į vieną. Bet tai yra aukštai, labai aukštai.

Daugeliui mūsų teisinga, gera ir gražu yra tik tai, kas atitinka žemišką interesą — kita pusė visai nesvarbu.

Visada kovoti Teisingą kovą yra menas, reikalaujantis daug meilės, daug valios, daug išminties…

Nepris, 2010-09-25 20:42:58

_“We share the same biology

Regardless of ideology

What might save us, me, and you

Is if the Russians <muslims, jews, americans, chinese,…>

love their children too…”_

Nepris, 2010-09-25 20:45:53

O, ir ačiū už tokius mielus, šiltus vaizdus…

džiaugiuosi už jūsų džiaugsmą.

sonata, 2010-09-25 21:22:44

Mano tėvelio mama mirė jam gimus. Nuo pat lopšio užaugino kita moteris. Ranka nekyla rašyti – pamotė, nes ne kiekviena biologinė motina sugeba tokią meilę jausti ir tiek šilumos atiduoti, kaip mano šviesios atminties močiutė Elena. Jei rašyčiau, kad savo vaikų neturėjo, būtų dviprasmiška tiesa – tėvelis visą laiką buvo švelniai vadinamas “vaikutėliu”. Aš buvau jai pati tikriausia anūkė, apmegzta raštuotom pirštinytėm, apmūturiuota tempiama rogutėmis, nors pati dusdavo dėl širdies ligos. O šilto pieno puodelis vakare “užsikandant” pasaka, o poterėlis prieš miegą – “Dievulis leidžia mažiems vaikams melstis lovoj”… Man penkeri tebuvo, kai močiutė pavargo gyvent. Pirmas eilėraštis ketvirtoj klasėj – jai. Labai jau “salomėjiškas”, bet -Jai.

Močiute, Tu – žemuogės saujoj.

Močiute, Tu – rugio daina.

Močiute, Tu mano pasauly viena,

Tik viena, tik – viena.

Močiute, Tu pasaką seną

Pasek man, kadais kaip sekei –

Ten laumės, nykštukai gyvena,

Ten pelkėse braido velniai…

Močiute, atmerk akeles,

Močiute, kodėl Tu tyli?

Bet šlamas tik lapai rudens

Ir vysta vainikai žali.

Iki šiol nedrįstu klausti, ką išgyveno tėvelis, jos netekęs, tik kartais paprašo: “Aplankykim Mamą”. Tai gal neverta prakeikti likimo, jei savo kraujo linijos nepavyko pratęst – jei turi širdies šilumą, visada gali atrast, kam jos trūksta.

Giedrius, 2010-09-26 06:05:50

To Neo25 ir kitiems “pompastams”: kai kada nors tokioje tragedijoje žus jūsų draugai ar artimieji, tada pakalbesim apie sąmokslo teorijas ir CŽV darbelius. Bjauru skaityti… tik tiek pasakysiu – niekada nepritariau ir nepritarsiu Amerikos bandymui vaizduoti kiečiausią vaikėzą smėlio dėžėje, kita vertus – įvyksta kokia gamtos katastrofa pasaulyje – visų akys į Ameriką, gal padės?

Gerbiamas Burgi, ar teisingai suprantu – Jūs pateisinate tų tūkstančių niekuo dėtų žmonių žmonių žūtį ir visą tą suirutę kurią sukėlė šis įvykis? Taip tai yra skaudi tema man, nes keli draugai nebegrįžo namo pas savo vaikus – jie žuvo. Ar jūs pateisinate teroristus atėmusius iš vaikų tėvus?

Burgis, 2010-09-26 08:13:49

Giedriui: ne, ne, jokiu būdu nepateisinu! Atsakysiu Jums beveik taip, kaip atsakiau tam prielaidą iškėlusiam penktokui: jokios religijos, jokie turtų, žemių užgrobimai, jokia politika negali pateisinti žmonių žudymo! Pasakiau vaikams, kad tą dieną gimnazijoje žiūrėjau tiesiogiai transliuojamą tragediją ir negalėjau patikėti – tai XXI amžius?! Juk tai 3000 kartų blogiau už inkviziciją!

*

Aš deklaruoju kerštą, taip – aš deklaruoju kerštą už nežmonišką elgesį su vaikais! Bet aš elgiuosi kaip stiprus žvėris, kuris urzgimu, riaumojimu įspėja – nedrįskite liesti mūsų vaikų! Ir keršyčiau aš ne žmonijai, ne miestui, ne valstybei, o konkrečiam niekšui.

*

Beje, gavau jau kelis perspėjimus, kad šioje svetainėje pernelyg atvirai pateikiu duomenų apie savo šeimą. Sako – nežinia kas ir kaip iš interneto paimtus dalykus gali panaudoti prieš jus…

Jau panaudojo prieš mane! Menkystos! Kaip aš gyvenčiau, jei bijočiau menkystų? Teisingai gyvenantys neturi bijoti viešumo, net internete. O vaikus prireikus apginsiu ne tik aš, bet ir jūs, tiesa?

petras, 2010-09-27 09:19:26

giedriui: va todėl ir apsimoka daryt sąmokslus. nes po didelių netekčių, žmonės depresijoj nusiminime, nori keršto. tada valstybei belieka bekstelt pirštu į kitą ir pasakyt, tai jis padarė. ir tada skrenda keršyt ir demokratijos įvedinėt :DD na ir aišku civilius žudyt, bet jų per teliką neparodo, tai ir negaila.

Goosia, 2010-09-27 10:49:35

http://www.youtube.com/watch?v=UHiuaGJ46zo

nuo 00:31:53 dokumentinio filmo dalis apie rugsejo 11-aja JAV isykusia tragedija. nesakau, kad vien tiesa, bet paziureti verta.