Lemtingas susitikimas

Meilės lauk visada,

Bet labiausiai – pavasarį…

*

Buvo laikas, kai rašiau tokius eilėraščius, atėjo laikas pamokyti jus proza. Juk žadėjau anoje temoje… Rašysiu vyrukams, bet subalansuota ir merginoms.

*

Taigi dabar visur tyko lemtis: gatvėje, kino salėje, parduotuvėje, troleibuse, klasėje, auditorijoje… Nesvarbu, kad tu ją daugybę kartų matei – šiandien gali pamatyti kitaip, gali pamatyti širdimi. Nesvarbu, kad tu jos niekada nematei – šiandien gali ją pamatyti visam gyvenimui. Būk pasiruošęs! Kaip pasiruošti?

*

  1. Gyvenimas yra tolydus, o ne diskretus. Negalima sakyti – kai baigsiu mokyklą, kai baigsiu universitetą, kai užsidirbsiu pinigų… Amžiaus tarpsnyje nuo 18 iki 35 turi būti tobulas kiekvieną akimirką. Tiek tobulas, kiek tos tobulybės jau esi sukaupęs. O kaupti reikia visą laiką, sparčiai!

*

  1. Ką pirmiausia ji pamato? Išvaizdą, manieras, išgirsta kalbą. Man patinka toks pokštas: šviesa sklinda greičiau už garsą, todėl jis buvo patrauklus, kol nepradėjo kalbėti… Ar taisyklingai kirčiuoji? Ar nesikeiki? Ar tavo batai nuvalyti? Prisimenate iš rusų filmo „Maskva netiki ašaromis“, kaip nedelsdamas vyras panaikino kliūtį meilei, pasiteisindamas dėl nešvarių batų?

*

  1. Sunkiausia akimirka – būk toks, koks esi, ir būk kitoks nei kiti. Jei pirmosiomis minutėmis suvaidinsi gerietį, šaunuolį, o paskui pradės aiškėti tikrasis paveikslas, tai nusivylimas gali iškreipti vaizdą tiek, kad nebebūsi patrauklus nė tiek, kiek nusipelnei. Kita vertus, kada jei ne pirmąsias sekundes turi patikti jai? Sportininkai žino, kiek daug lemia teisingas startas… Turi parengęs standartinių starto frazių, pokštų, gestų?… Nebijok, kad bus matyti dirbtinumas – tuo parodysi, kad nori įtikti ir patikti. Tik nepersistenk, nes pamatys, kad esi pažinčių profesionalas. Daugelis mėgsta naujokus… Gal moki prisiversti parausti?

*

  1. Rašiau apie selekciją, bet pirmosioms akimirkoms ta teorija netinka. Gamta verčia repetuoti, tai ir parepetuok. Juk nepasirašai, kad sutarties nenutrauksi… Žinoma, neverta „kabinti“ neperspektyvių, bet nuoširdžiai, gražiai bendrauti verta – gal pamatys, išgirs ta lemtingoji?

*

  1. Cha-cha-cha… Aš jus apgavau! Niekas niekaip tam pasiruošti negali! Tokie patarimai primena patarimus apsisaugoti nuo žaibo: nuo žaibo gal ir apsisaugosi, bet besistengdamas koją nusilauši… Čia meilė tyko! Leisk jai tave užklupti nepasirengusį. Kokia jai (merginai) bus palaima matyti, kad tu nepasirengęs, kad nieko toje srityje neišmanai, kad rausti ir net mikčioti pradėjai, kad atsakinėji nei į tvorą, nei į mietą…

***

Ir vis tik: burnos higiena pasirūpinti būtina, marškinėliai ir kelnaitės turi būti idealiai švarūs, prakaito kvapas nėra geriausias feromonas… O gal vis tik yra?

Atsakymai

Burgis, 2013-04-22 13:56:32

Įverčiams…

Stud.ktu.lt, 2013-04-22 17:40:56

Noriu paklausti, tikit likimu?:)

Burgis, 2013-04-22 19:43:09

Stud.ktu: viskas ir yra likimas – nieko daugiau! Bet mes toje likimo srovėje esame ne šapeliai, o vairininkai.

Rasa, 2013-04-22 22:38:37

Kai ateina pavasaris… Hmmm…

Posakį “Taigi dabar visur tyko lemtis: gatvėje, kino salėje, parduotuvėje, troleibuse…” aš perfrazuočiau truputį kitaip: “tavęs visur ima tykoti nelemti, manantys, kad jie tavo lemtis” 🙂 Man visada kelia nuostabą tai, kaip gerai vyrai apie save galvoja! Mums, moterims mokytis mokytis ir mokytis!

Vos tik pavasariškai pasiruoši sutikti savo “lemtį”, t.y. pasipuoši ir nusiteiki, kad vis tik esi moteris, ima rastis visokių įdomybių, pateikiančių tau keistus pasiūlymus ir kalbančių tokių keistų dalykų! :)))))))

Iš juokingiausių (man):

“Aš esu turtingas… dvasiškai… Ir tu tikrai turėtum man duoti savo telefono numerį. Nes kiekvienam žmogui reikia sielos draugo. Kas jei turi vyrą? Nieko tokio, vyras ne giminė, jis kasdienybė. O atsigultum man ant krūtinės ir…” Aš imu kvatotis neištvėrus: “Ir pamatysiu tavo dvasingumą?” Šitas buvo labai įkyrus, tada, jei būtinai reikia atsikratyti ir skubiai, o įžeisti žmogaus nenoriu, aš pareiškiu, kad “gaila, bet matot aš nemyliu vyrų, aš lebietė…” Paprastai po tokio pasakymo veido išraiška pas vyrus būna labai įdomi :)))))

Arba kitas, nusprendęs būti lemtingu. Na, pasakai žmogui gražiai: “tu esi puikus vyras, tau nieko netrūksta, bet šiuo metu aš nenoriu turėti jokių santykių” Juk tikrai nesinori tų vyrų įžeidinėti ir menkinti jų savivertės! Bet jis vis vien klausia: “O kiek tu išleidi per mėnesį drabužiams? Aš galiu būti tavo paguodos prizas…”

Na, žinot, mano kultūringumas tikrai ribotas ir aš neturiu noro nuolat apsimetinėti lesbiete, tada aš jau sakau: “paguodos prize, blyn, tau niekada nereikės nei manęs nurenginėti, nei aprenginėti, nesirūpink” 🙂

Bet vis tik kartais…:))))))) kai kam tai atsitinka kartą gyvenime, kai kam kelis, imi ir sutinki tokį vyrą, nuo kurio užgniaužia kvapą. Net jei matai, kad tu jam visai ne “lemtis” ir žinai, kad nieko nebus, net jei negali nieko net tikėtis, pamatai ir… Manot ką nors pagalvoji? Nei velnio! Visos mintys, ir protingos ir sąmojingos, kažkur išskrenda kosminiu greičiu ir lieki tokia idiotiška būtybe, kuri nežino ką pasakyti, kuri bijo, kad tik jis nepamatytų, kaip gali imti virpėti jos rankos ir kurios galvoje lieka tik keturios Jesenino eilutės:

„Tik žiūrėt į akis iš arti

Ir akių sūkury paskęsti…

Ir kad jau po manęs kiti

Negalėtų tavęs nusivesti…“

“Мне бы только смотреть на тебя,

Видеть глаз златокарий омут,

И чтоб, прошлое не любя,

Ты уйти не смогла к другому.”

Tada grįžti namo, atgauni kvapą ir normalų širdies plakimą, ir jauti dėkingumą pasauliui už tai, kad jis sukūrė tokį žmogų, tokį vyrą (su skaudžiu smigtelėjimu širdy palinki: “duok Dieve, sutikti Jam Jo vertą Moterį” ir nusijuoki iš savęs, iš to, kokia juokinga tu gali būti, iš pavasario ir iš to, kad gal būt mes turėtume būti likimo vairininkai, bet kad mokėtum vairuoti, reikia būti išsilaikiusiam teises. Ir tai ne visada pavyksta, va dviratininko teises nuo vaikystės turiu, bet dviračiu važiuoti vis dar nemoku… 😉

Gyvenimas toks linksmas dalykas! 🙂 Ir žmonės- jie tokie gražūs! Ypač pavasarį… 🙂

Na ką, pabaigsiu “svaigimus” irgi Jeseninu:

“…Я б навеки пошел за тобой

Хоть в свои, хоть в чужие дали…

В первый раз я запел про любовь,

В первый раз отрекаюсь скандалить.”

Arvydas, 2013-04-23 06:10:10

Kai sutinki savo Gyvenimo Moterį ,pažiūrėk atidžiau ir pagalvok-gal tai tavo Mirties Moteris…..Pasakė Puškinas prieš ….

Burgis, 2013-04-23 08:39:37

Rasai: o, ačiū, cituojate vieną iš mano mėgstamiausių eilėraščių!

Stud.ktu.lt, 2013-04-23 20:58:45

Ta proga noriu pasidalinti šiuo bei tuo, vienos muzikos grupės priedainis, bet kažkoks labai teisingas:)

Don’t try to look so wise

Don’t cry ’cause you’re so right

Don’t dry with fakes or fears

‘Cause you will hate yourself in the end

Gal reikšmingas tuo, kad darosi madinga nepasitikėti savimi, bijoti kažko ir graužtis tyliai kampe.