Liepos medus širdžiai. Nuo kuklumo nemirsiu…

Mielas Direktoriau,

visada būsite mano širdyje. Palieku Gimnaziją ir suprantu, kad ji niekada nebebus tokia, kokia buvo. Nebebus tiek žodžio laisvės, meilės, demokratijos ir kūrybos!  Gimnazija vos tik atėjus naujajam direktoriui pasidarė kažkokia tylesnė, mažiau jauki ir artima. Su klasiokėm juokėmės su ašaromis akyse ir vadinom savo kartą „pusburgiais“. Geriausia švenčių ir MLT dalis buvo Jūsų viešosios kalbos. Jos padidindavo smalsumą, sukeldavo nenorą būti pilka mase ir leisdavo patikėti savo karščiausiomis svajonėmis. Aš mačiau, kiek Jūs meilės ir darbo įdėjot rūpindamasis mumis!

*

Ši Gimnazija – geriausias man gyvenime nutikęs dalykas. Čia ne tik daug sužinojau, bet ir suradau savo geriausius draugus. Pamenu, kai pirmais metais neįstojau per vieną vietą. Bandžiau dar kartą ir įstojau. Jei būtų reikėję, būčiau bandžius ir dar kartą, nes iš visų žinojau, kad čia GERIAUSIA. Net netikėjau, kad čia įstosiu, galvojau būsiu per prasta. Bet įstojus supratau, kad Gimnazijoje nėra per prastų. Čia visi gabūs ir įdomūs. Visi skirtingi, bet tolerantiški. Tolerancija, laisvė, meilė (Gimnazijos bruožai) – Jūsų nuopelnas. Ačiū, kad tai davėt, kai man labiausiai to reikėjo atėjus iš tokios mokyklos, kur mokytis, reikšti savo nuomonę buvo gėda, kur buvo tyčiojamasi iš manęs dėl to, kad noriu daugiau, kad esu kitokia.

*

Ačiū, ačiū, ačiū!!! Siunčiu Jums toną sveikatos, stiprybės ir meilės! Mano visa šeima su Jumis ir už Jus.

*

Pagarbiai, abiturientė MMM

Atsakymai

Virginija, 2015-07-15 14:20:31

DIREKTORIAU, Jūsų mokinių laiškai – Didžiausias įvertinimas, kurio galia – NESUNAIKINAMA…

Jūsų gimnazijoj,matyt, buvo auginamas “Žmogus sau” (Vydūnas). Žmogus, kuris negali daryti nieko tokio, kas suardytų…

sonata, 2015-07-15 14:54:30

Vis pasigėriu tomis medaus puodynėlėmis:) Jei visi, kurie Jums dėkingi, vis va po vieną tokią – gimnazistai, jų tėvų šeimos, jų pačių šeimos, galu gale jų darbdaviai ir kolegos – visą cisterną pripildytumėt.

mama R, 2015-07-16 01:02:43

Gera skaityti padėkos laiškus p.B.Burgiui. Žinojau, kad KTUG – puiki mokykla. Bet kaip ten atsirado ta netikusi merga? (Ne turgaus slengas, o folklioras…)