Lik sveikas, universitete!

Vakar pasirašiau atleidimo dokumentus. Formaliai dar dirbsiu iki sausio pabaigos, bet realiai jau nebeturiu nieko bendro su KTU… Visai nieko bendro! Tikiuosi, kad niekada nebeteks užsukti ir į KTU centrinius rūmus. Ir į jokius KTU rūmus nebeteks užsukti?

*

Pamatuokite: nuo 1967 iki 2015. Beveik pusė šimtmečio! Kadaise tuose centriniuose rūmuose praleisdavau dienas ir ilgus vakarus – buvau studentų statybinių būrių štabo vadas. Dabar manęs į tuos rūmus netraukia…

*

Prie lifto sutikau savo rektorių. Reikia sakyti – buvusį rektorių. Ir kažkodėl šiąnakt blogai miegojau… Norėdamas nurimti, parašiau ilgiausią savo gyvenime laišką rektoriui. Beveik valandą rašiau! Apie ką? Asmeniniai laiškai ir yra asmeniniai… Dar neatėjo laikas viešai kalbėti, dėl ko man skauda. Bet ateis!

*

O kol kas sakau visiems, kurie man patiko universitete, – būkite laimingi! Kada nors ir jūs suprasite, kaip greitai pralekia pusė šimtmečio…

*

O tuos, kurie man kenkė, įspėju:

Viską, ką tau moteris atleido, ji tau dar primins…

Atsakymai

Burgis, 2015-01-20 10:40:28

Į archyvą…

Marius, 2015-01-20 12:37:00

Rašote kaip senelis, išmestas iš senelių prieglaudos. Kas žvalgosi savo arklo atgal, tas netinka dangaus karalystei ( Jėzus Kristus). Tad eikit ir darykit ką turit padaryti!

Burgis, 2015-01-20 12:57:10

Mariui: rašau kaip senelis, bet einu ir padarysiu! Vienas kitam netrukdo. Bet jūs nesuprasite…

Marius, 2015-01-20 13:11:53

Burgi, tik nereikia taip susireikšminti lyg būtumėt pirmasis kosmonautas, kuris mėnulyje tiek daug matė, tiek suprato ir išgyveno ir t.t.

Aš skaičiau jūsų švietimo programą tad balsuosiu už jus, nes mano sūnus dar tik pradinukas, tikiuosi, kad jus iki abitūros egzaminų suspėsite padaryti, kad jis juos laikytų be streso ir t.t. Jus tik eikit, gana tos sentimentalios beletristikos. HI!

Burgis, 2015-01-20 13:46:53

Mariui: Jūs suskaičiuokite pastarųjų dienų savo komentarus šioje svetainėje (o kiek dar kitose, tiesa?), dar kartą perskaitykite tuos komentarus ir sužinosite, kuris iš mudviejų susireikšmina…

*

Vien Jūsų el. p. adresas ko vertas: mariusintelektas…

*

O už tai, kad už mane balsuosite, ačiū! Tik daugiau manęs nebemokykite, gerai?

Marius, 2015-01-20 14:47:27

Burgiui,

Jus rašote, kad aš jūsų daugiau nebemokyčiau? O tai gal jus kaip mokytojas, buvęs gimnazijos direktorius galite atsakyti, kodėl beveik visi pradinukai, (ne tik mano sūnus) protestuoja prieš namų darbus, nenori daryti namų darbų – nenori, kad juos mokytų? Jiems tai prievarta, bet tik skirtumas, kad jie negali pasipriešinti, o jus gi direktorius, galite pasiųsti ,,pailsėti”” jei jums neįtinka mokytojas.

Dėl to, kad aš susireikšminęs tai jus mane prajuokinot. ( O dėl el. pašto tai jus čia prašovėt visiškai, nes jums pačiam ir yra jūsų intelektas didi vertybė, todėl net žodį intelektas suvokiate kaip kažką reikšmingo).

Kad rašau nemažai, tas tiesa, bet abejoju ar daugiau nei jus. Rašymas man iš dalies yra proto treniruotė, bet neretai ir provokacija, bet tai kontakto paieška su alternatyviai mąstančiais.

Kitas reikalas, kad virtualioje erdvėje dažnai aptinkamas tipiškas, linijinis, hierarchinis. Argi šio fakto konstatavimą galima pavadinti susireikšminimu?

Priešingai šio hierarchinio proto nešėjai ir sureikšmina savo intelektą iki privilegijuoto, panašiai kaip jus sureikšminot savo gimnaziją iki geriausios, prestižiškiausios ir t.t.

Tai ką paskui tokiam geriausios gimnazijos direktoriui gali pasakyti? Tu manęs nemokyk jis atsikirs, nors faktas, kad pats prašė: pamokykit mane, pamokykit kol dar yra laiko, čia gi jūsų prašymas, o dabar nebenori.

Aš jūsų ir nemokau, o išsakau savo poziciją, ar jus norite, kad čia visi stengtųsi įtikti jūsų intelektui?

Gal jus kažkurioje vietoje įsižeidėte? Beje, čia be jūsų gi yra ir kitų skaitytojų.

Andrius, 2015-01-20 15:44:06

Mariau, ne “jus”, o “jūs”.

Lik sveikas!

skaitytojas, 2015-01-20 19:36:28

“….Į jokius KTU rūmus nebeteks užsukti….” manau,rūstūs žodžiai po ,kaip rašote,beveik penkiasdešimtmečio,praleisto ten…

Virginija, 2015-01-20 20:35:49

Ne taip lengva pasakyti – VISAI NIEKO BENDRO! Labai gerai suprantu šitą būseną, jau mintyse sau sakau- išeisiu ir negrįšiu…liaudies išmintis”Nei vienas geras darbas nelieka nenubaustas…” pasitvirtina.

Marius, 2015-01-20 21:04:13

Mokytojams,

Pavyzdžiui, Virginija rašo: ,,Nei vienas geras darbas nelieka nenubaustas…“

Tikiuosi, kad Virginija nėra mokytoja.

Mokytojas žinantis, kad jis daro gerus darbus ir dar laukiantis dėkingumo yra jau prievartautojas! Savaime suprantama, kad prievartautojas nelieka nenubaustas. Būna ir tėvai prikaišo savo vaikams, kad tiek daug jiems gero padarė, pinigų davė, butą nupirko ir t.t.; o jie nedėkingi kiaulės! Deja, deja…

tegaida, 2015-01-22 04:46:49

Virginija neteisi. Mes matom neteisybe mokykloje, kai draugas tau smeigia i nugara drebedamas del savo kruvio. Bet visa tai niekai. Mylekim mokinius, ir jie mus prisimins. Tai patikrinta . Kas yra institutas- sienos? Rektorius? Ne velnio. Neprisiminsiu nei tu sienu, nuo kuriu bloga ir vasara aplenki ta gatve is tolo, nei kolegu…

Vaikai, stai apie ka galvoju. Ir jie galvoja apie mane retkarciais.ir to man uztenka.