Mėnulio šviesos signatarai

Šiandien kalbant su studentais gimė palyginimas: Kovo 11-osios signatarai šviečia kaip Mėnulis – šviečia tik todėl, kad yra apšviesti Vasario 16-osios Saulės šviesos.

*

Neblogai ir mėnesiena… Mūsų šeima neblogai gyveno „prie rusų“, dar geriau gyvena dabar (dabar užpulkite: prisitaikėliai, prisitaikėliai!). Nepriklausomybės atgavimas atvėrė visai naujas erdves veiklai, visišką laisvę kalbėti, rašyti. Bet tai ne signatarų nuopelnas! Tai Lietuvos žmonių nuopelnas! Jiems ir esu dėkingas. Ir Kovo 11-ąją pažymiu kukliai, kaip riboženklį, kaip mūsų pačių naujo pasirinkimo pradžią. Labai džiūgauti negaliu, nes keli milijonai mano šalies gyventojų pernelyg patikėjo Sąjūdžio lozungais („prieš korupciją! prieš privilegijas!…“) ir neišlaikė išbandymo kapitalizmu… Kaip mokėdamas, vis dar kuriu sąžiningų, dorų, darbščių žmonių valstybę. Rytoj visi tarpusavyje kalbėsis, kaip mums sekasi. O jūs čia galite parašyti…

Atsakymai

Burgis, 2011-03-10 12:08:53

Temos reitingams…

Rascallt, 2011-03-10 12:24:54

Manau čia tinka prisiminti, kas puodus lipdo, o kas pamokslus sako.

Lietuva mūsų, mes turime visi jausti atsakomybę už ją arba išvažiuoti mokėti mokesčių kitiems. O išbandymas valdžia (kuo?) sugadina, ir nereikia vynioti į vatą. Neesam mes kažkokie išskirtiniai šiuo klausimu, savotiški, bet ne išskirtiniai.