Mitas sugriautas!

Mes turime nuostabų talkininką Rimą! Jis kasmet stropiai parengia po mokslinę studiją apie KTU gimnaziją baigusius abiturientus. Skubu pateikti negalutinę šiemetinės studijos versijos ištrauką, kad visi nustotų verkšlenti – geriausi išvyksta iš Lietuvos… Pažiūrėkite!

Žinoma, net trys studijuos Kembridže – koks nuostolis Lietuvai, tiesa? Gal jums įdomus ir toks faktas: mažiausią valstybinių egzaminų vidurkį (40) turintis vyrukas studijuos mediciną Anglijoje! Mažiausią (10) įvertį iš valstybinio egzamino gavusi mergina studijuos teisę Mykolo Riomerio universitete!

Atsakymai

Paulius, 2010-08-02 15:42:38

Ir nei vienas – į JAV?

petras, 2010-08-02 16:15:23

o tai visi įstojo, nei vienas už borto neliko ?

ir ar visi stojo, nebuvo koks vienas, katras pailsėt metus sugalvojo ?

ir šiaip pastebėjimaspastebėjimas: 71 vienas gimnazistas, pas mani tai mokykloj dvigubai daugiau buvo 🙂

kartais, 2010-08-03 00:17:26

Jus buvote suklaidintas, direktoriau. Bellerbys College Oxford – tai ne universitetas ir ne kolegija – tai privati institucija tiems anglams (priima tuos, kurie gerai moka), kuriems neuztenka 11 metu mokyklos ir reikia dar vienu papildomu metu pasiruosti stojant i universiteta. Medicina ten yra tik profilis. Is tikruju i medicina uzsienyje istoti yra beprotiskai sunku, netgi sakyciau – neimanoma. Moksleiviai dazniausiai stoja i medical science ir po triju metu perstoja i medicina.

O JAV yra sudetingas reikalas. Siemet is nemazai stojusiu labai geru moksleiviu, kurie turejo ir nemazai tarptautiniu apdovanojimu, mano ziniomis istojo tik du. Vienas licejistas mokes per metus 60 tukst. doleriu uz galimybe mokytis geram koledze (gera tureti teva, kuris yra maximos direktorius:), o kitas vaikinas is Juozo Balcikonio gimnazijos istojo i Harvarda. Be to, kad yra protingas, jis metus mokesi amerikoj, turi broli, kuris yra isleides knyga apie mokslus Amerikoj ir t.t.

I uzsienio universitetas priima arba nepaprastai protingus, aktyvius, kurybingus, arba tuos, kurie moka, zinoma, pinigus:)

Burgis, 2010-08-03 08:22:02

kartais: Bellerbys manęs nedomina… Pijus, Vladimiras ir Lukas įstojo į University of Cambridge – tai domina!

O dėl JAV – tuoj čia kas nors iš ankstesnių laidų parašys, tikiuosi…

Burgis-AŠ, 2010-08-03 11:10:42

Atsiprašau, Gerb. profesoriau, bet aš šį tą ištryniau… Manau, kad netinka atėjus į svečius peikti šeimininką, jo darbą, jo ir Jūsų buvusių bendradarbių darbovietę. Gal aš klystu, bet čia mano svetainė…

Paulius, 2010-08-03 12:15:21

kartais,

noriu pataisyti, jog vaikinas, įstojęs į Harvardą (Lukas), yra ne iš Balčikonio, o iš Šiaulių Didždvario gimnazijos.

Rasa, 2010-08-05 15:16:39

noriu pataisyti, i Vokietijos universitetus stojamuju egzaminu nera. I prestizinius fakultetus: kaip medicina, formacija ir t.t. priimami studentai pagal numerus clausus.

Jacobs Bremen universitetas – yra privati ir mokama istaiga.Pvz. bakalauro studijos metams kainuoja 18.000 €. Tai tiek.