Neapsimesk!

Čia tebus kitų temų suvestinė… Nepriimkite pažodžiui to, ką pasakė kiti, bet mintys tai mano…

***

Fransua Vijonas (1431-1489)

Laiškas draugams

Posmuotojai, pajodžargos jauni,

Kurių išdaigoms ir juokams nėr galo,

Seni gudruoliai, sąmojo pilni,

Jūs girdit? Giltinė man grabą kala.

***

Džodžas Baironas (1788-1824)

Pirmasis meilės bučinys

Šalin, kliedesiai skystapročių pamaivų,

Rimuotų kvailysčių ir melo pilni!

Svaiginančios laimės alsavimą gaivų

Pajusiu tik meilės pirmam bučiny.

***

Dabar supranti:

***

Paskaityk skaitančio, besimokančio ir mokančio komentarą:

„Mano sprendimas ir siūlymas kadaise buvo sukurti Picasa accountą ir ktug.lt nuotraukas rodyti naudojant Picasa API.

Tokiu būdu:

– Žmonių tag’inimas – išsprendžiama su Picasa application’ų Facebook’ui, nors tampa kiek keblesnis nei dabar.

– Įkėlus didelį kiekį nuotraukų, gali tekti pirkti papildomos vietos už apie $20-$50 metams (kas šiaip jau nėra daug, žiūrint į alternatyvas 🙂

***

O jūs – atviri ir uždari, anonimai ir pusiau? Kam mums ta kaukė? Kad palaidotų kaip faraonus – su kaukėmis?  Eikit jūs /pypt, pypt, pypt/!

Atsakymai

sonata, 2010-06-03 09:14:03

Neapsimetinėti sau leidžia tik asmenybės. (Pirštais nerodysim, mama sakė, kad negražu;). Vis prisimenu vieną epizodą iš Miltinio gyvenimo: naujai statomame Panevėžio dramos teatre buvo suprojektuotos ažuolinių panelių sienos. O Miltiniui negražu, slegia. Bet jo niekas neklausia. Tai naktį perėjo teptuku per sienas, į žalius aliejinius dažus pamirkydamas – nei nuvalyt, nei nuskust. Svarstymas partkome. Iš režisieriaus lūpų pasigirsta:” Eikit jūs visi š..kt”. Nuostaba, pasibaisėjimas veiduose – mat yra “svečių iš Vilniaus”. Staiga vėl: “Na, jeigu nenorit, galit ir neit š..kt”. Šiems laikams gal ir nebekeltų nuostabos (Prezidentę gi visaip šoumenai vadina), bet aniems laikams… daugiau negu drąsu:)

Burgis, 2010-06-03 09:20:52

Sonatai: ir aš prisiminiau epizodą su J. Miltiniu…

Vyksta spektaklo repeticija. Scenoje D. Banionis ir kitos žvaigždės. O J. Miltinis kažkodėl nervinasi, laksto ir šaukia: „Gal jūs manote, kad aš repeticiją žlugdysiu tik dėl to, kad čia tie filmininkai atvažiavo?!”

D., 2010-06-03 11:30:31

taip, komentaras tai neblogas 🙂 taip būna kai vienas iš tėvų lietuvis, o kitas anglas.

Kažin ar tie veikėjai kurie lenda į žurnalų viršelius ar TV be kaukių, nors viešai skalbia baltinius?

Burgis, 2010-06-03 20:04:48

Į temą: šiandien turguje greta mano mašiniuko sustojo toks prabangus mersas. Atsidaro langas, sveikinasi mano katedros kolega. Nespėjau nieko doro paklausti, o jis linksmai sako: „Nuo vasario nebedirbu!“

Tai aš žado netekau ir tik banaliai paklausiau, kaip gyvena anūkėliai…

Gyvename kaip žuvys! Vieną ištraukia – kitos plaukioja kaip niekur nieko. Pusę metų žmogus su manimi nedirba – aš nežinau. Daugiau kaip prieš metus susirgo kita kolegė – dabar apie ją – nė žodžio. Gal taip reikia?

Bet juk žmonės dar nė nemirė!

Grįžtu prie kitos temos. Va, jei visi čia susitinkantys dar susitartų šeštadienio pavakare (o gal penktadienio) susitikti konkrečiame „Akropolio“ restoranėlyje… Tik tie, kurie gali. Tik tada, kai gali. Kiekvienas moka už save. Gali net neprisėsti. Gal tada mes pastebėtume, kad dar yra gyvų?

Anglai seniai taip daro! Žr. filmus. Buvau pats. Po darbo dėstytojas važiuoja namo 60 km, persirengia ir eina į kaimo aludę. Tokia tvarka – amžina. Eina vienas, be žmonos, bet kiti ateina ir su žmonomis. Išgeria alaus, persimeta vienu kitu sakiniu ir eina namo.

Jūs pradėkite. Mano amžius nelabai tinkamas: esu per senas tūsintis ir per jaunas – dar dirbu. Bet kodėl man atrodo, kad mes prisijungtume?

sonata, 2010-06-03 20:54:02

aš už! va ką tik grįžau iš susitikimo su sena pažįstama nuo irc (mirc-o) laikų (vienam iš “Akropolio” restoranėlių:D) Susitinkam gal kartą per du metus, bet pakalbėt yra apie ką… ne tik prisimint, kaip 35+ kanalo senbuviai palydėjom 2003-iuosius – visi su pionieriškais kaklaraiščiais ir “Siauskit virš laužo…” – nieko antipolitiško, tik nostalgija saviem -niolikai metelių. “Sueigoj” išsteko mokytojos, vairuotojai, fotografai, stomatologai ir pats tikriausias milijonierius buvo:)) Aš per tą mirc-ą valgyt išmokau gamint – anksčiau baisiausiai nekenčiau virtuvės, o dabar vienas malonumas:) taigi – aš už, nes dar daug ko nemoku:))

Žydrūnas, 2010-06-03 22:06:12

Aš ir mielai 🙂

V., 2010-06-04 01:30:41

Sonatai

9Neapsimetinėti sau leidžia tik asmenybės).

O man atrodo, ne drąsu, o nepraustaburniška. “Aš didis, aš galiu sau leisti viską”.

Indrė, 2010-06-04 01:52:12

malonu Jus skaityti ir Delfyje

sonata, 2010-06-04 07:02:08

V: o kaip kitaip kalbėti su biurokratais, kurie yra “pasaulio bambos”? Deja, aš taip tesugebu “pasiųsti” mintyse, nors kartais labai ir labai reikėtų “įgarsinti”.

Andrius, 2010-06-04 08:49:19

Regis sakėte, kad interviu žurnalistams daugiau neduosite. Bet Delfio vedamasis kaip niekad įdomus 🙂

Burgis, 2010-06-04 09:19:25

Andriui: čia ir visas fokusas! “Delfininkė” paskambino, paklausinėjo šio bei to ir kitą dieną aš radau “delfyje” kelias eilutes, ką aš sakiau, ką sakė mano kolega Licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius. Maniau, kad tai ir viskas. Dabar, matai, padarė atskirą interviu!

„Jazyk moj – vrag moj.“ (Mano liežuvis – mano priešas.) Bet kai kalbu tai, ką galvoju, ir galvoju apie tai, ką kalbu – koks skirtumas, kas tai skaito, girdi?

Greta, 2010-06-04 09:58:22

ačiū už Jūsų minčių srautus. Ir ‘delfyje’, ir čia, ir kitur… Dažnai su savo mokiniais savo “kambarėlyje’ diskutuoju Jūsų pateiktomis temomis. Ačiū už galimybę mokytis. Linkejimai visai Jūsų šeimai.

Rasa, 2010-06-04 10:06:24

O, kiek visko prirašyta! Aš jau atsibudau! Akis prasikrapščiau ir internetas atsigaivelėjo, žiūriu, nes vakar buvo nuskendęs, turbūt 🙂 O, buvo gražu žiūrėt vakar pro langą, kaip pas mus svečiukai kai kurie brenda iki kelių per vandenį. Būtume parsivežę kai kuriuos, bet ir telefonai buvo “nusmigę”. Gražu buvo…

Nu ir ką čia turim? Puikių minčių turim! Tai kur ir kada? Sonata galėtų parinkti kavinukę, ji geriausiai žinotų, kuri tiktų. Laikas. Hm. Planuokim taip, kad kažkada ir aš spėčiau, šiokiom dienom dirbu iki 19val. Iki akropolio, jei iškart po darbo, truktų pusvalandį atvažiuot. Taigi, jei planuojam ankstesnį laiką, norėčiau dar ką nors rasti. Šeštadienį dirbu iki 15-os, bet kiti normalūs žmonės gali būt išvažinėję, ypač su šeimom.

V.: prisijungsit kartais irgi, ar ne? Juk smagu susitikt, o jei susitinkam darbe, amžinai babučių prieina ir neišeina normaliai paplepėt.

Ir kaip mes žinosim, kur “MES” 😀 Aš tai nesugalvoju šito, tai pasiūlykit, kaip čia mums padaryt? 😀 Barmenam pasakyt?

Rimvydas, 2010-06-04 14:15:49

O ką daryt tiems kas tolokai nuo Lietuvos ,,centrų” gyvena? 🙂

Papavydėt? 🙁

Rasa, 2010-06-04 14:47:39

Tai gal reikėtų kažkuriais šeštadieniais planuot? 🙂

Kas ne kauniečiai, gal norėtų dar papramogaut akropoly ir tuo pačiu pleptelt, jei nori 🙂

D., 2010-06-04 14:47:45

man taip pat tolokai iki to centro. Atvažiavus jau alaus neužtektų 🙂

aušra, 2010-06-04 14:59:16

Ir aš labai norėčiau sutikti Rasą. Ji tokia nuoširdi atrodo. Kitais čia rašančiais irgi žaviuosi (aišku ne visais), bet kai kurie jau žiauriai protingi atrodo, tai net nežinau ar nebūtų sunku kalbėti susitikus. Kiekvienas rytas mano prasideda tuo, kad bandau čia surasti įdomių minčių. Tiesiog man čia patinka ir viskas, bet rašau aš labai retai, nes man kalbėti sekasi lengviau negu rašyti.

Rasa, 2010-06-04 17:32:22

Aušrai: ačiū 🙂 Na aš irgi tikrai ne visada labai kalbi, visi mes tokie. Burgis tai žino, kad kartais vos galiu žodį išmekent :))) Tik jis niekam nesako, šaunuolis 🙂 Man sunku įsivaizduot apie ką gali kalbėtis daug skirtingų nepažįstamų žmonių susirinkę ir didelė tikimybė, kad daug daugiau nusišnekėsim, nes kalbam iškart, o rašant galima dar ir pagalvoti 😀 Bet tikriausiai tai todėl ir smagu. Juk ne konferencija kokia čia.

Pokalbiuose turi būti nusikalbama. Šiandieninis mano pokalbis su sūnumi:

– Žinai, bandom susitikimą susiorganizuot iš Burgio svetainės, kaip manai, kaip mums atpažint vieniem kitus?

– Susitarkit susitikt kokioj vietoj. Tai kurie būsit pasišiaušusiais plaukais, klaikiom nuo mokslų akim, ačkarikai, panašūs į bepročius, tai ten bus savi…

– Nu baik, o kaip tu ėjai?

– Tai ir sakau, kai ėjau į Laneidžo (aš, t.y. Rasa, neištariu, kokio jis ten, nežinau ar gerai parašiau 🙂 meetą, tai panašiai ir buvo: žiūriu tokie debiliški veidai išnešioti, tai visi “mes” ten buvom 😀

Paskui su juo Vilnių prisiminėm, jis dar ten į meetą važiavo, tai jau juokiausi paskui! Užtaikė mano rimtas sūnus ant skinų, dauguma ten tokie buvo. Kas tie skinai neaiškinsiu, patys susižinokit 🙂

Tai belieka, kad Sonata ar kas kitas pasiūlytų kavinukę, nes aš Akropoly daugiau kaip pusę metų nebuvau, tiesą sakant 🙂 Nepamenu, kokių ten yra.

V., 2010-06-04 18:46:56

Žalias vėliavėles reikia atsinešti. 🙂

Rasa, 2010-06-04 20:40:01

Tai pasigalvokim per savaitgalį, o aš išvarau į kaimuką, pas lakštingalas, volunges, bites, vištukus ir t.t. Pas bulvių kaupimą ir pasėdėjimą savo vietelėj pievoje, kur palydžiu besileidžiančią saulę 🙂

sonata, 2010-06-04 20:49:35

Gal tiktų “Bernelių užeiga? Berods trečiam aukšte.

Dabar neiškęsiu ir truputį “ne į temą”. Kaip visad savaitgaliui grįžo mano “sakramentas”. Pakrypo kalba apie gimnaziją, neatsiejamai – apie B.B. (nekaito ausys?:)), neatsiejamai – apie “burgialapį”. teko atsinešt “lapsių” ir prie barščių lėkštės perskaityt visus “Aš noriu vaikų!” temos komentarus. Savaime aišku, vyro panegirikos Nepriui:). O aš vistiek “pasikėliau”- išaiškinau inžinieriui apie variklio hidrosmūgį ir užsilankstančius švaistiklius (geras dalykas internetas):)))

Lina L., 2010-06-04 21:57:02

Sonata, ir aš prie to ‘ne į temą’. Neišeina man iš galvos citata iš S.Maugham ‘Skustuvo ašmenys’, labai patiko:

‘Mūsų, vargšių moterų, gyvenimas būtų dar sunkesnis, negu yra, jei ne ta neįtikėtina vyrų tuštybė.’

🙂

Nepris, 2010-06-05 07:30:49

Įdėjus į apsukrios senstančios Montmartro paukštytės lūpas, skamba mažne giliamintiškai. Bet tas Maugham nei feministas, nei kaip kitaip gilus rašytojas. Būdamas požydris, moteris vaizdavo neišvaizdžias ir lengvabūdes.

Gerai, kad bent turėjo savikritiškumo paskirti save prie “pirmųjų iš antraeilių”; ir pakankamai neapdairumo pripažinti, kad, būnant gėjum, dalis žmogiškos patirties spektro lieka nepasiekiama.

Plinijus, 2010-06-05 08:04:06

Po pusvalandžio išvažiuoju į Kauna. Pazonduosiu, kur čia Jūs galite susitikti, nes taip ir nesusitarsite, kol Rasa įsakymo tvarka to nepadarys. O susitikti būtina: reikia pamatyti Neprį ir jungtinėmis pajėgomis “nukauti”. Žinoma, dėl Neprio juokauju.

Sonata, o gal tau reikėjo ne “pasikelti”, o pademonstruoti už visą moterišką giminę kokia dabar nelaiminga, gal net graudžią ašarą išspausti. Užprogramavai dabar nauja ambicijos žingsnį ir tiek: vyrai gi nenusileidžia.

Šaunios, Jūs, MOTERYS!

Dumiu į Kauną, nuotaika puiki!

sonata, 2010-06-05 14:48:22

Plinijau, būk pasveikintas Kaune:) Tik hidrosmūgis ne mano, o “sakramento” mašinai- aš moku per balas važiuot:D

Žydrūnas, 2010-06-06 01:44:09

Tai labai paprasta atpažint, susitari čia kokį ženklą sutartinį ir pirmyn 🙂