Nebūkime vargšai!

Šiandien – gedulo ir vilties diena.

Pažvelkime, apie ką rašo lrytas.lt:

Paslaptingai pradingusi medikė: mane pagrobė

N. Bunkės ir jos vyro santuoka po dvejų metų ėmė braškėti?

Finansų ministrui R. Šadžiui – saviškių dūris į nugarą

T. Venclova prieš 40 metų nuspėjo kompiuterių epochą

13 klaidų, ant kurių gali pasimauti jūsų „Facebook“ puslapis

***

Teisingai!

Nes ten, kur rašoma apie tremtį, aršiai kaunasi komentatoriai. Beviltiškai kaunasi… Kaip ir tada.

*

Reikia suprasti, kad visais laikais buvo visokiausių žmonių: niekšų, dorų, tinginių, darbštuolių, mylinčių, pavydinčių, žiaurių, užjaučiančių…

Reikia suprasti, kad vos tik pradedi gyventi praeitimi, tavo gyvenimas rieda atgal… Gali būti, kad pirmyn taip ir nebepagyvensi.

Reikia suprasti, kad kiti tau niekaip negali padėti pajusti gyvenimo vertę. Tau pačiam čia ir dabar reikia gyventi aukštai, greitai, laimingai, dorai, linksmai…

*

Jau čia rašiau, kad mano Mama, iškentusi tremtį, pagimdžiusi penkis vaikus, persirgusi dviem sunkiomis ligomis, dirbdama dainuodavo. Ar jūs dainuojate?

*

Vakar buvau Vilniuje. Pasimėgavau kalbėdamas verslininkams tema „IT emocijos“. Pasakiau jiems: „Aš jau 30 metų nedirbu. Ir jums nerekomenduoju. Mes ne vergai, kad dirbtume. Mes mėgaujamės savo veikla! Mes gyvename!“

*

Galvas aukštyn, ešelonų broliai! Mes gyvename!

Atsakymai

Burgis, 2013-06-14 08:50:52

Saviems…

Justina, 2013-06-14 13:10:01

O mane labai nudžiugino, kad įsijungus nors ir ne itin mano mylimą nacionalinio transliuotojo televiziją, pamačiau tiesioginę transliaciją iš minėjimo. Nes iki tol po trumpo panaršymo internete pamaniau, kad bent jau jauni žmonės labiau žino, kad šiandien minima Pasaulinė kraujo donoro diena, o ne Gedulo ir vilties diena. Mano akimis šalies praeitį tiesiog reikia žinoti ir tai, greičiausiai, ne tas pats kas “gyventi praeitimi”.

apsnigta šlepetė, 2013-06-14 13:10:25

lrytas.lt vis labiau nuvilia… Beje, ar kas nors žinote gerų ar bent neblogų lietuviškų naujienų portalų? Pasidalinkit prašau.

MariusM, 2013-06-14 14:10:54

Visi naujienų portalai geri, tik reikia mokėti juos skaityti.

apsnigta šlepetė, 2013-06-14 16:16:56

Gal galėtum duoti patarimų, kaip išmokti?

Stud.ktu.lt, 2013-06-14 16:17:49

Aišku geri, jei iš naujienų portalų tikimės, kad jie mus palinksmins. Paskaičius alfa.lt straipsnius išvis norisi nukelti kepurę prieš jų straipsnių beribę fantaziją.

Iš visų panašiausias į kažką normalaus yra delfi.lt.

Beje, ateina į madą skaityti blogus ir “followinti” protingus žmones per facebook’ą. Kažko protingo perskaitau iš A. Kubiliaus, A. Užkalnio, A. Ramanausko… Nes, deja, naujienų portalai jau seniai pajautę lengvų pinigų skonį.

Remigijus, 2013-06-14 19:48:39

Taip, as dirbdamas dainuoju, tiksliau niuniuoju , ir tai jau nestebina protingu mano klientu, sako ir chirurgai be dainu negali 🙂