Nelimpa!

HolidayMudPit

Rinkimai artėja…

Jūs matote – tas su anais, kitas – su kitais. Juk jums nepatinka, kad tas – su anais? O ar pagalvojote, kad jis ne su anais, o tiesiog nori ką nors pakeisti toje valdžioje?

*

Prisimenate – „ėjau“ į politiką… Iškart pasigirdo kuždesiai ir šauksmai – kodėl su anais? Tai aš ir sakiau – aš ne su anais! Aš einu vienas pats, bet nebijau, kad su manimi eina kiti. Nelimpa prie manęs kitų nuodėmės, nelimpa!

*

Po to – ta istorija… Kiek buvo (ir tebėra…) pilančių ant manęs purvą! Kaip stengėsi prokuroras, teisėja… Iš pradžių buvau sutrikęs – niekada gyvenime to nebuvau patyręs. O paskui stebėjau ir džiūgavau – nelimpa prie manęs tas purvas, nelimpa!

*

Kalbame apie rinkimus. Pastebėjote – vienas kitas prieš ką nors pasakydamas apsižvalgo, pasitikrina, kaip reaguos aplinkiniai. Nebijok! Tavo nuomonė yra tavo nuomonė. Man patinka meras Remigijus Šimašius, tai gal mane „priskirsite“ liberalų „ėmėjams“? Konservatorius Mykolas Majauskas buvo su manimi, kai „ėjau“ į valdžią, bet buvo mano teismuose ir tada, kai jau nebuvau su jais. Tai gal aš konservatorius? Ne! Tiesiog gerbiu Mykolą ir jo principingą poziciją.

*

Nepriklausomai nuo partijos, visur yra dorų, teisingų žmonių, bet visur yra ir šunsnukių, niekšelių, sukčių. Jūs žinote, matote, kiek yra pakeitusių kelias partijas. Dar daugiau – pakeitusių kailį… Ir vis tik laisvai ir drąsiai bendraukite su bet kuriuo iš jų – nelimpa prie jūsų tai, nuo ko turite imunitetą. Ar turite? Žinau, žinau: su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi. Ne, netapsi! Netapsi, jei turi stuburą, gerai suderintą protą ir paklysti neleidžiančią širdį. Tada gali būti tikras, kad ne tave patrauks iš teisingo kelio, o kad tu patrauksi į teisingą kelią.

Atsakymai

Auras, 2016-08-27 21:52:18

Respect.

Paskutinė pastraipa gili ir prasminga.

Juozas P., 2016-08-28 07:56:50

“Politikai visur vienodi: jie žada pastatyti tiltą ten, kur upės net nėra”

Taip pasakė toksai Nikita Sergejevič Chruščiov. Taikliai pasakė. Pašiurpino amerikonus pažadėjęs parodyti jiems Kuzkinu matj.

Gal dar 1963 metais ir Vilniuje kabėjo jo šūkis apie tai, kad ši karta NEIŠVENGIAMAI gyvens komunizme.

Kad politikai dažnai visiškai susimauna, va tik dabar radau jo žodžius tik suaugusiems, taigi, mokantiems rusų kalbą:

«Мы никогда не примем Аденауэра как представителя Германии. Если снять с него штаны и посмотреть на его задницу, то можно убедиться, что Германия разделена. А если взглянуть на него спереди, то можно убедиться в том, что Германия никогда не поднимется»

Anonimas, 2016-08-28 22:22:50

Čia šiaip:

Tolkien’as ar Martin’as? Kodėl?

Juozas P., 2016-08-29 10:28:34

Ir Vakarų politikai ne šventieji, net mūsų draugai.

Taip, taip – centre Merkel:

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/11/114/442/114442772_SKULPTURA_.jpg

Juozas P., 2016-08-29 10:30:46

Pasauliniai žaidėjai:

http://ais.badische-zeitung.de/piece/00/4b/c2/30/4964912.jpg