Neša virš laiko…

*

Kas tas paslaptingas pastatas prie didelio akmens?…

Tai mums labai mielas statinys Stokholmo archipelage, kuriame lygiai prie dešimtį metų mes šventėme Vaivos ir Andreas vestuves. Todėl dabar…

*

Baltija taškosi, žaidžia lyg vaikas,

Žaidžia kaip jūsų vaikai.

Jie mudu pakelia, neša virš laiko,

Laiko laimingus aukštai.

*

Todėl dabar mes visada laimingi, kai skrendame virš Baltijos – ir į savo namus, ir į mūsų jaunosios šeimos namus… Laimingos širdys niekada nesijaučia emigracijoje! Šiandien aplankėme Kauną. Į Stokholmą vykstame su didesniu džiaugsmu…

*

Pasaulis yra ten, kur žydi tavo meilės gėlės, kur iš dangaus leidžiasi tavo meilės snaigės…

Būkite laimingi, mūsų vaikai ir vaikaičiai!

Atsakymai

Auras, 2017-06-02 22:14:58

Taip ir peršasi mintis, – būkit laimingi, tik ne Lietuvoje…

Būsiu senamadiškas. Tik Lietuvoje galiu būti laimingas, nes su svetimom nė nebandžiau…

Burgis, 2017-06-02 22:26:12

Aurui: mūsų kontrolinis akcijų paketas – Lietuvoje. Pasidalijome santykiu 7:4. Nelaimingų nėra!

Dalius, 2017-06-02 22:37:28

Kokie jausmai aplankius Kauną?

Burgis, 2017-06-02 22:43:07

Daliui: vienas klausimas – kodėl? Kodėl nenorėjote būti orūs, drąsūs, laimingi, teisingi? Kodėl nepamatėte savo ateities, savo vaikų ir vaikaičių ateities?

Burgis, 2017-06-02 22:48:02

Dar Daliui – šviežia citata: Alvydas Jokubaitis: Jei žodis okupacija reiškia užėmimą, tai šiandien Lietuva yra lygiai taip pat okupuota. Mus valdo žmonių kvailumas, puikybė ir kiti dalykai. Išsivadavę nuo sovietinės priespaudos, mes nepabuvome laisvi, nepasijautėme gyvu subjektu, net nebandėme to daryti. Puolėme kopijuoti ir taip buvome vėl okupuoti. Laisvas žmogus negali taip elgtis, jam reikia alternatyvų.

*

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/a-jokubaitis-tauta-nyksta-akyse.

Auras, 2017-06-02 23:19:25

–>B.B

Ir kaip keičiasi Jūsų kontrolinis akcijų paketas bėgant laikui? Sakykim, per pastarąjį dešimtmetį.

Burgis, 2017-06-03 09:11:01

Aurui: vienas per dešimtmetį iškeliavo į dangų; dvi per dešimtmetį iš dangaus atvyko į Vilnių, jis ir ji iš dangaus atvyko į Stokholmą. Už mus laimingesnių nebūna!

Sokolovas, 2017-06-03 22:28:50

SAKMĖ APIE MEISTRĄ

Gyveno televizorių meistras kadaise. Duonai su sviestu užtekdavo jam….

Bet…Nepaisydamas pavyduolių kalbų (esą, aš NEMOKAMAI padedu bobutei krepšį parnešt, o štai jis…), pirma jis galvodavo apie DARBĄ ir ŽMOGŲ, kuriam jo darbo reikėdavo, o tik po to apie pinigus. Pastarieji -savaime. Juk valgyt, taip pat ir tobulėt,-reikia.

Meistras ir tobulėjo. Atsirado spalvotų televizorių. Meistrui nebuvo sunku įvaldyt ir šį “meną”. Juolab, kad Meistras sau ir kitiems sakydavo- nesuprasi tų schemų TEORIJOS, nesigilinsi,- daug nenuveiksi, save ir kitus tik kankinsi…

Meistras buvo žmonių gerbiamas. Už protą, gebėjimus, ir už sąžiningumą. Nesakydavo, jog “kondensatoriai nekondensuoja, tad bobule primokėk”, -kaip vis kartodavo tie, kurių prototipai (kitomis temomis) nūdien internete liaupsina save bei “mažas kainas”…

Laimingas Meistriuks buvo. Tol, kol neatsėlino “nūdiena”.

Ji atsėlino. Grupė griovėjų “išrado” “plazminius” TV, kurių pirkt puolė vartotojų gausa…Jie “negenda”. Tiksliau, jei genda, tai TIK keičiami “dar naujesniais”, nes “griovėjai”, nelyginant gauja banditų, vis “kuria” proporcingai oligarchų jiems numetamiems “šlamantiesiems”.

Meistras stebisi politikais-populistais-na kokiam aklam reikia būt, kad skelbtum, neva “žmonės blogai gyvena”? Juk….

Ar netiesa atsispindi Šventraštyje, jog “žmogus jausis aukščiau už Dievą”?

Juk…”Paėmiau telefoną, susimokėjau už prekes…”

Arba…”Panaršiau internete, susiradau žmoną”.

Meistras, saujelės “demono išminčių” likęs “už borto”, tapęs valdžios ir jai vergiškai nuolankių “paprastų žmonių” niekinamu, vis dar mąstė ir mąstė…

O iš tikrųjų, kur link einame?

Juk tas pats laukia ir mūsų Pedagogų ! Nauji okupantai iš ES, dar vakar juokinę žmones dėl “blogų vištoms sudarytų sąlygų vištidėse”, nūdien jau grasina dėl “inovacijų stokos mokyklose”. Ir, aišku, mūsų (jūsų, -nes aš nebalsuoju rinkimuose) išrinktieji stačia galva puls vykdyti “okupantų” įsakymus.

Mūsų valdantieji nemoka būt savimi. Jie-“LYŽĖS”. Kaip “briuselis” ar “vašingtonas” įsakys…

Bus diegiama “robotų pedagogika”. Mokiniai bus mokomi ne logiškai mąstyt, ne spręst uždavinius, o tik “sudarinėti programas”. Net pirmokėliams nebus privaloma daugybos lentelė. O vyresnieji kvadratinę lygtį spręs tik “kompu”.

“Robotus” galės mokyti tik pagal naujus (primestus) standartus iškepti robotai. Ir todėl…

MEISTRAS, dabartinis Pedagogas, kaip ir anas, liks UŽRIBYJE. Nes tam, ką planuojama įdiegt, reikės ne “tobulėjimo”, ne “naujų žinių”,- tam reikės visiškai naujos, -“robotiškos”, pasaulėjautos.

Robotus galės valdyt, ir veist (!), tik “robotai”.

Ir vėl Meistras, nuoširdžiai mylįs savo darbą bei priedermę, liks UŽ BORTO.