Nesiartink prie mūsų moksleivių!

Dar kartą pamačiau “mokytojų” piketą prie ministerijos, dar kartą pamačiau jų “plakatus”, dar kartą pamačiau tašką ant didžiosios “I” raidės…

Vargšai tie “mokytojai”. Metų metus jie gavo stabilias algas, degradavo, degradavo, “autoritetą laikė” griežtumu, o dabar staiga išsigando, kad juos pradės “rūšiuoti”, “reitinguoti”. O kada, mokytojau, tu pats imsi mokytis? Nes gėda man būtų su tavimi stovėti pikete, o juk iš tiesų gali tekti stovėti, nes neteisybės gerų Mokytojų atžvilgiu neskubama mažinti. Kad ir šio vakaro du epizodai iš TV žinių laidos: tas apgailėtinas piketas ir išsipusčiusių diplomatų sueiga. Klausiu tavęs, Valstybe, kas mums dabar svarbiau: Mokytojas ar trečiasis atašė Madagaskare? O atlyginama kaip?

Taigi, mokytojau, tu pasimokyk rašto, kultūros – ir eime mokyti galią ir valią turinčius, paaiškinti jiems apie teisingą vertinimą. Kitaip Didžiosios Spalio revoliucijos neišvengsime ir bolševikai vėl viską iš visų atims jėga.

Bet jei tu, “mokytojau”, nesimokysi, rašysi tašką ant “I” – nesiartink prie moksleivių! Demaskuosiu!

Atsakymai

Rūta, 2009-08-27 22:01:11

Pritariu šimtu procentų.

Aurelija, 2009-08-28 09:35:33

Aš ir….

AŠ, 2009-08-28 10:17:59

Direktoriau,

netikiu, kad tie mokytojai nemoka rašyti.

Aš manau, kad jie norėjo pasakyti kitką pagal posakį “sudėti taškus ant i ” (tame tarpe ir didžiosios I). Tai reiškia: gana tyčiotis, tariamės ir susitariame.

Jūs vis žiūrite iš blogosios pusės į mokytojus, o aš iš gerosios (beje dirbu mokytoju tiek, kiek Jūs direktoriumi KTUG, t.y. nuo 1989 m.). SVARBU POŽIŪRIS.

[], 2009-08-28 12:51:39

Tik nereikia jokių Spalio revoliucijų…