Noriu, noriu, noriu…

Senamiesčio galerijos „Kauno langas“ šeimininkai yra labai paslaugūs ir išmanantys savo darbą žmonės. Šį tą retkarčiais mes ten nusiperkame ar kam nors nuperkame, bet šiaip vengiame dažnai lankytis, nes vos užeini – ir nori! To nori ir ano nori… Todėl man šiek tiek nesmagu prieš poną Povilą, kuris vis atsiunčia naujų paveikslų anonsus. Padarysiu tai galerijai reklamą! Autorės mums jau žinomos ir mėgiamos, o S. Skrabulis man patiko vien paveikslo pavadinimu. Dabar šifruoju tą pavadinimą.

*

Š. Bartašiūtė, Dviese 2010 dr al  80x90cm 1 590-Lt

Tai mano meilė eina su mūsų dukrele… Paryžiuje. Eina – lyg plaukia. Pusbalsiu kalbasi. Tokios protingos, tokios gražios! Netrukus jos grįš. Dukrelė nueis pamiegoti. Ir mudu nueisime pagulėti…

*

A.Juškaitė, Lygumai 09 dr al  67x83cm 1 190-Lt

Tai laiko stichija. Tai – kaip inkliuzas gintare: prieš tris šimtus metų taip buvo, dabar yra  ir dar šimtus metų bus. Nes tai ir džiunglių, lietuviškų džiunglių stichija – laikas prieš ją bejėgis. O kiek tokių Lygumų mūsų šalyje!

*

S. Skrabulis, Meilės žaidimai 2007 dr al 100x100cm 2 200-Lt

Aš taip nemokėjau ir nemoku: mėlyna, šalta gi… Meilės žaidimai tik todėl, kad pati meilė jau atvėso, sustingo, aistros gėlės – lede? Paslaptis…

Atsakymai

sonata, 2010-05-12 22:19:29

oje, kaip skirtingai mes matom… Net po “Prozeko” taurės man į galvą nešautų lyginti gimtuosius Lygumus su džiunglėmis. Mielas švarus bažnytkaimis. Taip, provincija. Bet kad lūšnynai ir šabakštynai… reiks nuvažiavus pabandyt pamatyt dailininkės impresiją.

Burgis, 2010-05-12 22:32:05

Gerb. Sonata, Jūs ne taip mane supratote! Džiunglės, natūrali gamta dabar yra vertingiausia, ką mes turime pasaulyje! Pamenu, kai pasistatėme namelį, norėjau iškirsti krūmus, nupjauti meldus už tvoros. Ačiū marčiai Dovilei, kuri sulaikė nuo tokio žingsnio! Mes dabar rytas vakaras gėrimės laukine gamta: skraido vanagai, plaukioja laukys, antys, vandens žiurkės rausia urvus… Todėl ir dailininkei ačiū!