Pakalbėsime ir apie tai…

Grįžome iš Palangos. Perskaičiau jūsų komentarus. Ačiū!

*

Susikaupė temų, bet vaikaičiai vis dar čia, todėl parašysiu tik tada, kai turėsiu laiko. Štai temos, kuriomis norėčiau parašyti:

***

Pasiūlykite, kokia eilės tvarka tomis temomis turėčiau parašyti, apie ką turėčiau tose temose parašyti.

*

Lekiu dirbti aukle!…

Atsakymai

Burgis, 2012-08-06 19:32:01

Tinka?…

Regina D., 2012-08-06 20:13:45

Parašykite apie darbą aukle 🙂

Burgis, 2012-08-06 20:16:33

Reginai D.: štai šio pusdienio darbai: dukart maudžiausi ne todėl, kad norėjau, o todėl, kad jie norėjo…; supau supynėse; mokiau važinėti triratuku; triskart keičiau, prausiau; pirkau maisto… Palaima taip pavargti!

Aldona, 2012-08-07 04:46:41

Sveikas mielas Broniau!

Stai praejo musu klases susitikimas.Deja l. gaila, kad negalejau leisti laika su savo klases draugais, pabendrauti su jumis….

As prisiekiau sau,kad uz 5 m. as tikrai busiu su jumis kartu…

Gal gali atsiusti nuotrauku is susitikimo,truputi parasyk apiemusu Zmones is klases susitikimo.Lauksiu butinai ir linkiu is visos sirdies gero, prasmingo gyvenimo tau ir tavo seimai, geros sveikatos!!!!!!

Pagarbiai Aldona B.

ST, 2012-08-07 07:51:27

Siūlau temą “Vartojimo skatinimas”.

Kai išgirstu sakant, kad reikia “skatinti vartotojimą” vis iškyla mintis – kas čia per nesąmonė?

Man tai prieštarauja sveikam protui.

Pvz.: Tarkim, ūkininkas nusprendžia, kad reikia ūkyje “skatinti vartotojimą” ir karvėms pradeda duodi dvigubai daugiau šieno. Tai nereiškia, kad karvės pradės duoti dvigubai daugiau pieno, bet garantuotai reiškia, kad šienas pasibaigs dvigubai greičiau ir vėliau karvėms teks badauti.

Kur ta vartojimo skatinimo nauda?

Burgis, 2012-08-07 08:08:48

Aldonai: apie susitikimą tikrai parašysiu, bet pats laukiu nuotraukų. Mano fotikas buvo „miręs“, kai nuvažiavome… „Neprofesionalu, neprofesionalu“, – pasakė Stepas, kuris ir yra mūsų viltis, kad gausime nuotraukų. Stepas teisus.

Marius A., 2012-08-07 09:42:09

„Neprofesionalu, neprofesionalu“, – pasakė Stepas,

[…] Stepas teisus.

Neteisus Stepas 😉

Neprofesionaliai gali pasielgti profesionalas. Tarkim, profesionalus fotografas apšviečia juostelę, profesionalus vairuotojas iki Klaipėdos važiuoja su užtrauktu rankiniu stabdžiu ar prisipila dyzelio į benzininį automobilį… O kad paprastas žmogus nepasiima fotoaparato baterijų ar kortelės – tai tiesiog neapdairumas, žioplumas ar koks kitas žodis.

Iš neprofesionalo tikėtis profesionalių įgūdžių – nėra adekvatu.