Palyginimo teorija pavasariui

„Mokslininkas padarė išvadą, kad vyrai, kurie miega su daugybe moterų ir yra linkę išduoti mylimąją, pasižymi žemesniu intelekto lygiu.“ (alfa.lt)

Čia kiti ir kitos ginčijasi dėl daugelio partnerių (sekso, meilės, šeimos,…) leistinumo. Gerb. Lina kitoje diskusijoje pametėjo šią puikią citatą ir alfa.lt. Dabar aš galiu moksliškai papildyti seniai savo skelbiamą palyginimo teoriją!

Kodėl aš galiu mylėti tik vieną, gyventi tik su viena? Todėl, kad esu intelektualus! (žr. citatą). Jei būčiau bukas, už buką bukesnis – tai man vienodai šviestų, kas šiąnakt mano lovoje, su kuo aš valgau prie stalo. Dabar – ne vis vien…

Palyginimo teorija teigia: kai tu pakeisi ja kita, tai nori ar nenori labai dažnai lyginsi buvusią su esama. Net ne protu, mintimis lyginsi, o jausmu, lytėjimu, kvėpavimu… Kol švies naujosios meilės saulė, degs naujosios aistros ugnis, palyginimas bus naujosios naudai. Bet štai užslinks debesėlis… Ir tau galas! Tu nori ar nenori prisiminsi geriausius epizodus iš praeities, blogiausi nublanks, todėl staiga atsipeikėsi, kad gerą pakeitei į blogesnę. Toliau – E.M. Remarko kelias: keisk ir keisk… Arba to Jonaičio iš Petrališkės kelias…

Kas kita bukiems: Holivudo aktorius paguli su viena, paguli su kita, gal net užrašų knygelėje pasideda pliusiukus, nes jo smegenų raukšlėse (jų nedaug…) niekas nenusėda, jam reikia įrodymų, kuo daugiau įrodymų, koks jis šaunuolis, žavus, patrauklus, pajėgus…

Tu taip negalėsi, nes protas, palyginimo receptoriaisi ir analizatoriai tave pražudys. Todėl mylėk vieną, gyvenk su viena!

Atsakymai

Ramunė, 2010-03-04 13:22:33

Detalė, kuri nepatiko: tiesmukas apibendrinimas. Holivudo aktorius=bukas. Čia panašu, kai moterys sako: jūs, vyrai, visi tokie.

Darth Vader, 2010-03-04 13:58:21

Teisingos mintys.O iš holivudinių aktorių – raskite išminčių, Kantą ir Kafką skaitantį, Tarkovskį žiūrintį…

nv, 2010-03-04 14:03:00

Bukas Holivudo aktorius Reiganas ameriką valdė,sovietiją ardyti pradėjo..

Aktoriaus gabumai gyvenime labai praverčia:jei laiku ir vietoj.

Ingrida, 2010-03-04 14:15:06

Čia net galima sujungti dvi p. Burgio temas – teoriją pavasariui ir esmės ieškojimą. Žmonės elgiasi visose gyvenimo srityse kaip vartotojai, o vartojimo kultūra pas visus yra skirtinga. Kadangi dauguma nesigilina į esmę, tik gaudo detales (progas), todėl ir tas sąrašas užrašų knygutėje ilgėja … . Pasirodo padorumas – intelektualų bruožas. O intelektas gi seksualu, toks žmogus su savo gyvenimo partneriu mylisi visom savo organizmo ląstelėm …. ir nereikia jam deginti savo smegenų saugiklių palyginimo receptoriais ir analizatoriais.

petras, 2010-03-04 14:17:29

ardė jis su laužtuvu ir pjūklu ar su kirviu ir drožtuku ?

Rasa, 2010-03-04 14:35:15

Iš vienos pusės Burgis teisus. Aš už ištikimybę santykiuose. Viskas čia gerai.

Dėl lyginimo… O jei pav. žmogus liko našliu būdamas 25-erių? Gal jis mylėjo buvusį (-ią), bet jei jis normalus žmogus, jis mokės mylėti ir kitą žmogų, nelygins su buvusiu. Negalima lyginti, tai nesąžininga naujo partnerio atžvilgiu.Tiesiog mylės ir kitą tokį, kokį pamilo.

O šiap tai pav. anoj temoj aš kalbėjau ne apie leistinumą, o apie tai, kad žmogus gali mylėti du, nes tai atsitinka. Leidžia jis tai sau ar neleidžia, kitas klausimas. Ištikimas neleidžia, bet negalime sakyti, kad jis nieko nejautė. Perverčia tai į “buvau viena (-u)susižavėjęs” ar pan.

MariusM, 2010-03-04 15:01:24

Mokslininkai padarė išvadą…, teorija… net jei alfa ir ne primalė ko nors, tai nėra įrodymai, nėra faktai, o ir psichologija tai ne matematika. Straipsnelyje kalbama apie išdavystes ir apgaudinėjimus, tai, mano supratimu kas kita, nei anksčiau minėtas Remarko atvejis, jis neapgaudinėjo, nemelavo, su daugybe moterų nemiegojo… jis tik mylėjo ne vieną moterį… O be to ar jis buvo bukas? Ar buvo nelaimingas?

Sutinku, kad ištvirkavimas, neatsakingas požiūris į santykius, nepagarba antrai pusei gal susiję su intelektu, bet tikrai nemanau, kad negalima mylėti ne vieną žmogų Tikra Meile…

Ingrida, 2010-03-04 15:04:18

Rasai: argi jūs neprieštaraujate sau? Taip kaip sakote, kad “Ištikimas neleidžia, bet negalime sakyti, kad jis nieko nejautė. Perverčia tai į „buvau viena (-u)susižavėjęs“ ar pan.” Tai lygiai tas pats ir su lyginimu – tu lyg suvokiam, kad gal nederėtų, ar nereikėtų lyginti, bet visa tai darom nesąmoningai – tikrai lyginam, nes mūsų smegenys analizuoja viską, taip kaip lyginam vakarykščią dieną su šia, taip ir kiekvieną sutiktą savo gyvenime žmogų mes gi “skenuojame”. Ir nuo to lyginimo manau nepabėgsim. Čia tik meksikietiškuose serialuose staiga įvykui amnezijai galima pradėt gyvenimą iš naujo.

Burgis, 2010-03-04 15:07:01

100 balų Ingridai.

Kitiems: ar turite įrodymų, kad našliai yra laimingi? Va, taip laimingi, kaip su savo pirmąja ir tikrąja meile gyvendami? Neturite! Kas sako priešingai – guodžia arba guodžiasi…

Ramunei: Holivudo aktorių įrašiau tik kad Jums nekliūtų kokia Iva ar Niva, nes tada tai jau užpultumėte… Neapibendrinu. Tik tuo sakau, kad tarp tokio stiliaus žmonių yra daugiau taip nelaimingų.

MariusM, 2010-03-04 15:10:25

Burgi: o ar turite įrodymų, kad našliai, po to vedę yra nelaimingi? Kad žmonės vedę vienintelį kartą yra laimingesni, ar apskritai laimingi, o vedę antrą, ar trečią kartą- nelaimingi?

Ingrida, 2010-03-04 15:45:13

Mariui : niekas nesako, kad su kitu žmogum negalima gyventi laimingai (čia klausimas:ar laimingiau nei prieš tai), nes po artimo praradimo iš esmės pasikeičia požiūris ir vertinimas daugelio gyvenimo situacijų. Visos buvusios problemos, dėl kurių kildavo konfliktai pasidaro juokingi ir nieko verti (nors kažkada taip neatrodė). Todėl jei būtų galimybė ir …. su tuo jau kitu požiūriu galėtum vėl sugrįžti į pradžią santykių su pirmuoju mylimu žmogum, tai galbūt kiekviena diena būtų euforija … Na kaip kas ką besakytų, bet lazerio sielos randams dar niekas neišrado (čia tik mano nuomonė).

Rasa, 2010-03-04 16:03:37

Mačiau našlių laimingų.

Ponas Burgi, nesiginčysiu ir nieko neįrodinėsiu tik todėl, kad sužaisite žodžiais ir tiek. Juk galima sakyti, kad jei mačiau našlių laimingų antroj santuokoj, tai jie nebuvo pilnai laimingi pirmoj. Čia jei perimtume Burgio teoriją.

Ponas Burgi, Jūs nugyvenot nuostabų gyvenimą (ir tebegyvenat), bet kodėl Jūs tokį gyvenimą vertinat kaip vienintelį teisingą variantą? Akivaizdžiai spinduliuoja nepakantumas kitokioms nuomonėms 🙂 Todėl nėra apie ką kalbėti, vis vien negirdėsite.

Ingridai: aš neprieštarauju sau, tik daug kalbėjau apie tai kitoj temoj, nenoriu kartotis. O lazeris sielos randams yra- tai MEILĖ!

MariusM, 2010-03-04 16:05:51

Rasa, pritariu 🙂

Burgis, 2010-03-04 16:06:53

Fantastiška – mus aplankė mano antrininkė! Pažiūrėkite, kaip tiksliai, mano žodžiais (apie lazerį sielos randams…), Ingrida atsakė MariuiM! Ačiū!

Bet dar kartą pabrėšiu: nesiūlau žudytis kaip gulbėms (tai, manau, legenda..) praradus mylimą žmogų; tikrai manau, kad reikia gyventi laimingai ir antroje, ir trečioje santuokoje, jei taip likimas lėmė… Ką padarysi, kad jau nebe TAIP laimingai…

giedrius m, 2010-03-04 16:19:22

Pritariu Rasai.

Pirmoje eilėje todėl, kad tai yra baime paremti argumentai – aš nebūsiu laimingas su kitu žmogum, aš nepajėgsiu susikurti savo laimės. Aš žinau ne vieną antrą santuoką, trunkančia po 30 metų, kurioje žmonės yra laimingesni.

Kas liečia mokslinius tyrimus, senas anekdotas sako, kad nėra didesnio melo už statistiką. Reikia skaityti ir vertinti originalų tiriamąjį darbą, žinoma. Bet perrašytame variante niekur neminimi šalutiniai faktoriai, kaip pvz didesnis laiko kiekis kurį išsilavinę žmonės skiria darbui negu laisvalaikiui (kartu ar atskirai).

D., 2010-03-04 16:34:26

Burgiui: ar tą patį siūlytumėte ir moteriai, kuri kas antrą vakarą nuo vyro gauna į kaulus?

Sutinku su Jumis, bet su viena sąlyga jog tarp poros yra meilė. O jei nėra, ką ten tas vyras palygins, kuri geresnė lovoje? 🙂

nesvarbu, 2010-03-04 16:36:07

Sita diskusija, kas laimingas, o kas ne, turi viena didele problema, del kurios niekaip neprieisit bendros nuomones: kai kurie diskusijos dalyviai daro prielaida, kad “nelaimingas” reiskia “esantis ne su pirmaja” – tokia prielaida, su kuria, manau, nesutiktu kiti dalyviai, naudojama atmusti visiem argumentam, kodel su antraja taip pat gali buti laimingas (toks pat laimingas, ar netgi laimingesnis). Visa beda, kad prielaida nera argumentas…

nv, 2010-03-04 16:54:24

susitiko skirtingos patirtys,pažiūros ir bendro vardiklio nebus.Šia tema panašiai kaip su skoniu, dėl kurio nesiginčijama….

Ingrida, 2010-03-04 16:58:19

p.Burgiui: Pirma – ačiū už komplimentus. Antra – aš šį jūsų puslapį atradau visai neseniai ir skaičiau tik keletą temų, todėl kai pasakėte “Pažiūrėkite, kaip tiksliai, mano žodžiais (apie lazerį sielos randams…)”, aš labai nustebau – nes rašiau kaip ir savo mintis 🙂 – gražus sutapimas. Trečia – su visa pagarba dėstytojo Vėterio atminimui apgailestauju, kad buvau ne tame kurso pogrupyje, kuriam dėstėte jūs.

Ingrida, 2010-03-04 17:00:54

NV: visiškai sutinku.

Evaldas, 2010-03-04 17:58:56

O Omegatšklt, atsikirsdama Alfaitšklt, galėjo parašyti:

„Mokslininkas padarė išvadą, kad pasižymintys žemesniu intelekto lygiu vyrai turi daugiau laiko nei aukšto intelekto ir todėl labai įvairiais darbais užsiėmę vyrai. Tad jiems yra daugiau galimybių miegoti su daugybe moterų ir išduoti mylimąją.“ (alfa.lt)

O Rasai 100 balų:)

Rasa, 2010-03-04 18:04:53

nv: “susitiko skirtingos patirtys,pažiūros ir bendro vardiklio nebus” – a) ginčai apskritai neturi prasmės, jie niekada nieko neįrodo; b) pokalbis turėtų visuomet vykti su nuostata “Aš turiu savo nuomonę, žinau, kas man teisinga, bet tai ne vienintelė tiesa ir esu pasiruošęs priimti kito žmogaus požiūrį ir pabandyti jį suprasti, net kai tai neatitinka mano požiūrio”; c) reikėtų naudoti daugiau ne “žinau”, o “manau”, net jei mums visiems atrodo, kad mes asmeniškai viską žinom geriausiai :))

O ponas Burgis apie meilę ŽINO viską ir geriausiai, todėl su juo ginčytis neverta. Bet, dėl to mes jį labai ir mylim… :))))) Kokia čia meilė skaitosi? Virtuali, bendražmogiška ar iškrypėliška? :))))))

vvv, 2010-03-04 18:12:46

Rasai 100 balų ir nuo manęs

V.R., 2010-03-04 19:13:58

Pardon, aš Burgio tikrai nemyliu.Net nelabai mėgstu, nors pripažįstu kai kuriuos jo pliusus ir talentus.

Dėl tos didesnės intelektualų ištikimybės. Pažiūrėkim iš kitos pusės.

Dažniausiai intelektualai fiziškai yra kur kas silpnesni už fizinio darbo atstovus. Taigi dažniausiai ir kūniški jų poreikiai (potencija) kur kas menkesnė. Tai jei nėra poreikio, polėkio ar paprasčiausiai menkai stovi (labai atsiprašau damų už gruboką posakį)kokio galo dar lakstyti paskui sijonus? Ir ištikimybę deklaruoti kur kas paprasčiau, intelektas čia niekuo dėtas.

Daiva, 2010-03-04 20:31:21

Hm, na, neturiu vilčių ne tik kad atversti B.Burgio į savo pasaulėžiūrą, bet ir įtikinti jos vertingumu. Žinau, kad moterys jam yra pasyvūs veikėjai, kurių vienintelė aktyvi galia – tam tikru metu ištarti lemtingą “taip”, kad jo pasaulyje jos gali būti tik mūzos, o ne kūrėjos. Tačiau visgi norėčiau užduoti jam klausimą.

Per mūsų paskutinį skambutį Jūs dalį laiko kalbėjote moteriškai auditorijai a la kaip būna gyvenime. Tikslių žodžių nebeatkartosiu, bet esmė buvo, kad kai sekioja koks [intelektualus] entuziastingas gerbėjas, šiaip gal nežiūrėtum į tokį paprastą ir truputį keistoką berniūkštį, bet jis taip nuoširdžiai rodo dėmesį, kad ilgainiui duodi jam galimybę. Tuomet apie tai nekalbėjote kaip apie kažką blogo.

Taigi mano klausimas: ką daryti, jei ne patys aktyviai pasirinkome, o leidome kažkam mus nukabinti, užsiliūliavę mintimi, jog svarbu geras charakteris, ramus mielumas būti kartu… o paskui sutinkame didžiąją lauktąją gyvenimo meilę? Ką daryti, jei nepavyko nukabinti pamilto, o čia lyg tyčia sukiojasi tas jūsų berniūkštis – intelektualus, nuoširdus, entuziastingas, įsimylėjęs… Kaip vertinate tokias situacijas, kai bent jau mintyse ištariamas ne dramatiškas “taip”, o realistiškas “na, gerai…”

Jums gyvenime labai pasisekė. “Taip” gavote iš malonės – pats pripažinote kažkur, kad ne už nuopelnus. Bet romantiškos meilės visam gyvenimui nėra pamatinių žmogaus teisių sąraše.

jei nepavyko nukabinti didžiosios gyvenimo meilės, arb

sonata, 2010-03-04 21:10:44

stiprios asmenybės daugumoj linkę i poligamiškus santykius- matyt Motulė Gamta užkoduoja, kad stiprūs turi išlikti. Gerbiamieji turbūt žinot pavyzdžių daugiau už mane – pradedant Kleopatra, Jekaterina, “napoleoniene” Žozefina ir pan. P. Burgis (kaip ir karaliene Elžbieta II) yra išskirtinė asmenybė, o išimtis patvirtina taisyklę:)

O., 2010-03-04 21:31:40

Norėjau parašyt tą patį kaip Sonata – atsiminkit pasaulio didžiuosius – stiprios, kūrybingos, talentingos asmenybės dažniausiai turi daug partnerių.

O., 2010-03-04 21:32:10

Daivai nuo manęs 100 balų.

šaltukas, 2010-03-05 10:03:48

V.R. – nors ir grubokai, bet į dešimtuką!

Burgis, 2010-03-05 10:18:17

Visiems: pripažinkite, nuostabu, kai diskusijose išryškėja įvairūs argumentai. Man labai patinka šie:

  1. Intelektualai yra beveik impotentai…

  2. Gamta nori pratęsti iškirtinių asmenybių gyvenimą, leisdama jiems kurti daugiau palikuonių. Nors yra ir toks posakis: sukūrusi genijų, gamta ilsisi…

  3. Prieštaravimas, kad ne tik B.B. laimės modelis įmanomas – priimtas!

Daivai: aš jau daug metų klausiu (matyt, ir jūsų laidos klausiau…): 1) kas geriau: kai tu myli ar kai tave myli? 2) kas geriau: kai poroje vyrukas labai myli ar kai mergina labai myli?

Mano atsakymai kol kas nepakito: 1) geriau, kai tu myli (gal net be jokio atsako…), nes tai tavo jausmas – visam gyvenimui; 2) geriau, kai vyrukas stipriai myli – nes vyrai labiau linkę „pasukti į kairę“.

Recepto nepateiksiu, bet nesmerkiu tų merginų, kurios pasako “na, gerai…”, nes gal jau nesitiki sutikti to, kuriam galėtų pasakyti “taip!” Bet tuo atveju jis turi labai labai mylėti!

zore, 2010-03-05 11:08:28

Kartą su drauge kalbėjom, kaip gerai, kad į mus nežiūrėjo “Ereliukai”, nes dabar turim tikrus Erelius!

Ingrida, 2010-03-05 11:10:28

V.R.: O jūs čia apie tą intelektualų impotenciją kalbat iš savo asmeninės patirties (aš taip suprantų), nes taip drąsiai deklaruojate tokį faktą …. Aš neįsivaizduoju, kiek jum metų ir ar esate žiūrėjęs multiplikacinį filmuką apie Mauglį (jei ne, tai pažiūrėkite :)… ). Šiame filmukyje rodo situaciją, kai subrendęs Mauglis, drąskomas vidinių prieštaravimų (čia kaip tik pavasario tema) grįžta pas žmones, rodoma tokia scena: Lokys priglaudęs Mauglį jam sako – taip gali plakti TIK ŽMOGAUS ŠIRDIS. Manau jūs suprantate, kuo žmogus skiriasi nuo …..

Ingrida, 2010-03-05 11:35:48

Dėl stiprių asmenybių poligamiškų santykių. Aš asmeniškai manau, kad tai vyksta dar ir todėl, kad gyventi su stipria asmenybe nėra paprasta – tu arba pats turi būti pakankamai išmintingas, arba visiškas “asilas” ar “višta” (čia su gyvūnais neturi nieko bendra, čia tik apibūdinimas). Tik va kaip pasiseka tai stipriai asmenybei iškart rasti tokią išmintingą antrą pusę, su kuria norėtum pasenti, kuri jį suprastų, jei nesuprastų, tai priimtų tokį, koks jis yra, ir dar sugebėtų pilnai realizuoti save šiam gyvenime? O kitu atveju – jei partneris “a”, arba “v” , kiek “asmenybei” bus įdomu gyventi su tokiu partneriu? Mainai turi būti abipusiai – gaudamas turi ir duot (beje ir atvirkščiai). O jei tie mainai neįvyksta, tada ir sakoma banaliausia frazė – “nesutapo charakteriai”, ir tada ilgėja tas sąrašas knygutėje …

Aurelija, 2010-03-05 13:00:38

Ach idealistai 🙂 ar skaitėte “ilga kaip šimtmečiai diena” knygą? Na štai ten mano nuomone viskas labai gerai paaiškinta. Tiesiog kaip yra ir kaip turėtų būti – kaip norėtum gyventi ir kaip turėtum gyventi. Ir abi išeitys teisingos.

petras, 2010-03-05 13:00:41

geriau daugiau merginų, mažiau intelekto :DD juk kam tas labai aukštas intelekto lygis reikalingas ? pirmiausia tai reiktų dar susitart, ką reiškia žodis intelektas ir intelektualas, gal mes apie skirtingus dalykus visi kalbam 😀 tai va, aš tai asmeniškai, už bet kokius santykius, kad tik žmonės laimingi būtų 🙂 ir neskriaustų vieni kitų. gaila, kad dažnu atveju tai būna neįmanoma. (o apskritai, tai to mokslininko išvados juokingos atrodo man, ir kažin ar apksritai pagrįstos, nes jei tarkim jo apklausoj kokioj tai dalyvavo 100 žmonių, tai man visai neįrodo jo išvadų teisingumo).

nesvarbu, 2010-03-05 14:40:31

keista, kaip zmones daro nepagristas prielaidas apie darba, kuri net tingi susirasti ir perzvelgti – ir tomis prielaidomis remdamiesi padaro isvada: “tai man visai neirodo jo isvadu teisingumo”… apklausose dalyvavo 15000-20000 zmoniu (priklausomai nuo metu; tyrimas darytas ne per viena karta)

visas straipsnio tekstas pateikiamas autoriaus internetineje svetaineje: http://personal.lse.ac.uk/Kanazawa/pdfs/SPQ2010.pdf

butu saunu, jeigu pries teigdami, kad del vienokiu ar kitokiu priezasciu autorius klysta, bent jau pasidometumete kas is tikro ten rasoma

petras, 2010-03-08 13:05:57

aš nesakiau, kad klysta. aš tik suabejojau. bet abejonės dabar išsklaidytos 🙂 bet svarbiausia, koks tikslas tokio tyrimo ? kam tiek vargt 🙂 čia panašiai, kas ištirt, kurie daugiau cukraus valgo, mėlynakiai ar rudaakiai. kokia nauda tai žinot ?

nesvarbu, 2010-03-08 15:15:20

ir vel tenka grizti prie to paties patarimo – RTFA:

“Where do individual values and preferences come from? Why do people want what they want? A theory of revealed preferences, which is often used in microeconomics, only measures individuals’ preferences empirically but does not explain where they come from or why actors have them. Despite many attempts and some promising starts (Hechter et al. 1999; Schwartz 1992; Wildavsky 1987), there currently is no satisfactory general theory of values. In this paper I discuss recent theoretical developments in evolutionary psychology

and offer one possible explanation of individual values and preferences that I call the Savanna-IQ Interaction Hypothesis. It explains how the level of general intelligence affects the acquisition of certain evolutionarily novel values and preferences.

va toks ir tikslas tokio tyrimo.

Vainius, 2010-03-08 18:41:25

Bet tam pačiam tyrime buvo nustatyta, kad tarp moterų ištikimybės ir jų IQ nėra jokio ryšio. Tai reiškia, kad jūsų palyginimų teorija moterims negalioja? 🙂 Be to ištikimybė ir kelių parnerių turėjimas (ne vienu metu žinoma) yra du visai skirtingi dalykai.

O., 2010-03-08 18:46:44

taigi moterys ne žmonės, o tik jų draugai, seniai įrodyta…

sonata, 2010-03-09 08:32:11

O: be žodžių… tokie posakiai liečia ir Jūsų Mamą… nepagalvojote?

Gita, 2010-03-09 17:11:59

Taip..ir pasakykit Jūs tokius žodžius 18-mečiui..tik nusijuoktų, manau, tai brandaus žmogaus požiūris, o kol męs subręstame ir priimame tokį sprendimą dar daug kelio turime nueiti. Taip tai galėtų būti graži taisyklė, kurios turėtume laikytis, graži mintis pamastymui, ..aš už mąstančius žmones.

Ir kita vertus, jei myli, tai niekur žmogus ir nesiblaško..Nereikia jam ir nieko sakyti..Aš asmeniškai šitam teiginiui prieštaraučiau būdama 18os, stengciausi jo laikytis 25-30, o kai sukaktu 40 sventai jo laikyciausi, tokia ta žmogaus branda:)

O., 2010-03-09 21:30:12

sonatai

Aš pati moteris. Ironizuoju, žinoma, -todėl, kad gyvenime teko su tuo susidurti.

(Net B.B. leidžia moterims būti mūzomis, o kūrėjomis -nelabai…)

sonata, 2010-03-10 07:40:53

O: net balsu nusijuokiau, kaip “prašoviau pro šikšnelę”;) dabar belieka atsiprašymo vardan pasveikinti su praėjusia kovo aštuntąją:))) na Kauno “Ad Astra” damos sugalvojo gi ta proga sveikint Prezidentę:)) ir šiaip tą dieną moterys moteris sveikino… gal aš kažko jau nebesuprantu:D

O., 2010-03-10 08:45:08

Ne, kai vyrai sveikina, visai nieko, bet kai moteris moterį-kažkaip ‘neskanu”.

Burgis, 2010-03-10 10:47:17

O.: man jos mūzos, o sau – gal ir kūrėjos…