Panevėžio gimnazistai mokosi Kaune

Šis viešbutis Norvegijos kurorte Trysil mums jau visai kitoks nei kiti. Savas, mielas. Nes mes čia gerai pagyvenome…

(Andreas Eriksson nuotraukos)

*

Tikiuosi, kad mūsų gimnazija pulkeliui moksleivių iš Panevėžio J.Balčikonio gimnazijos nuo šiandien bus mielesnė. Nes jie šiandien pradeda trijų dienų stažuotę mūsų gimnazijoje. Ką tik su jais pakalbėjau. Įdomūs, protingi! Daug ir gerai klausinėja.

*

Mainų programas KTUG realizuoja jau ne pirmi metai. Manau, kad tai labai naudinga ir atvykstantiems, ir priimantiems. Manau, kad tai galėtų būti materialiai paremta aukščiausių švietimo tarnybų. Manau, kad taip moksleiviai pratinami bendrauti, pratinami prie greito ir įvairaus gyvenimo, pratinami mokytis įvairiose vietose, iš įvairių žmonių.

*

Tikiuosi, kad šią temą komentuos ir mūsų mieli svečiai. Tikiuosi, kad jie čia paklaus to, ko drąsu klausti tik anonimiškai. Geros viešnagės!

Atsakymai

Burgis, 2012-03-14 10:55:25

Gera idėja?…

Arvydas, 2012-03-14 11:17:38

Jūs turite tris „taip“! 🙂 Aš taip pat manau, kad pakeisti aplinką, o kai kuriais atvejais net ir stovyklą, yra labai naudinga. Taip galima ištrūkti iš „užburto rato“ ir į situaciją pažiūrėti kitu kampu, iš kitų pozicijų. Ir tai tinka ne tik moksleiviams, bet ir daugeliui kitų situacijų.

Ice, 2012-03-14 15:54:16

Labai malonios moksleivės atvyko. Joms čia patinka:)

mediana, 2012-03-17 20:37:27

Ir mes buvome Trysilyje. Patirties iš norvegų pedagogų pasisemt. Nuostabiai pagyvenom savaitę.Ir daug įdomaus mokykloje pamatėm.