Parašėte. Dabar pradėkite galvoti…

HAMLETAS. Tai yra taip pat lengva, kaip ir meluoti (kalba apie grojimą fleita – B.B.).

Spaudykite pirštais ir nykščiu šias skylutes, pūskite per burną, ir jinai prabils iškalbingiausia muzika. Žiūrėkite, štai čia vožtuvėliai.

*

GILDENSTERNAS. Bet aš nemokėčiau išgauti nė vienos darnesnės gaidos. Visai nemoku.

*

HAMLETAS. Tad žiūrėkite, kokiu niekingu daiktu jūs mane laikote! Jūs norėtumėte groti manimi; jūs tariatės žiną mano vožtuvėlius; jūs norėtumėte mano paslapties širdį išrauti ir išbandyti mane nuo žemiausių iki aukščiausių gaidų. Daug muzikos yra čionai; tasai mažytis instrumentas turi puikų balsą, ir vis dėlto jūs nepajėgiate priversti jo prabilti. Tegriebia nelabasis! Nejaugi jūs manote, kad manimi groti lengviau negu šiuo vamzdžiu? Vadinkite mane kokiu tik norite instrumentu, bet groti vis tiek negalėsite.

***

Šiukšlių dėžę (temą „Ateik čia ir pasakyk man…“) išpyliau. Pagyrimai jums, gerbiamieji ir gerbtinieji lankytojai! Visai nedaug šiukšlių pripylėte. Gal pagaliau  daugelis suprato, pajuto, pamatė, kokia tai keista kvailybė ir beprasmybė pilti anonimines šiukšles? Man pasirodė, kad pataikiau pateikti jums indikatorių…

***

Ir vis tik – tulžies buvo išlieta, pamokymų ir nurodymų buvo duota, todėl turiu pakomentuoti.

*

  1. Koks vienišas, koks nelaimingas turi būti žmogus, kuris vis eina ir eina į svetimą svetainę, pyksta, barasi, lieja tulžį… Pagalvokite apie tai.

*

  1. Koks keistai arogantiškas, koks savimyla turi būti žmogus, kuris visus ir visko moko, pats apie save neparašęs nė tiek, kiek rašoma CV.

*

  1. Ne, jums, anoniminiams komentatoriams, nė per nago juodymą nepavyks manęs pakeisti, nepavyks manęs pamokyti! Tik pagalvokite, kas būtų, jei aš pradėčiau klausyti nepažįstamo žmogaus. Gal jis mano priešas? Gal jis man blogo linki? Gal jis pašlemėkas? Gal jis bukagalvis? Gal jis nusikaltėlis? Gal jis pacientas? Gal jis visiškas „lūzeris“?

Dar kartą perskaitykite tą fantastiškai svarbų epizodą iš „Hamleto“!

*

  1. Taip, iš neturėjimo ką veikti, aš kartais pakomentuoju ir anoniminius komentarus, bet darau tai visada visiškai abejingai, atsainiai. Ir jūs taip darykite, jei vis tik neiškenčiate ir komentuojate.

  2. Jūs galėjote pamatyti, kokia dvokiančia atmatų duobe pavirstų mano svetainė, jei aš jos nevalyčiau. Taigi jums teks susitaikyti su tuo, kad viską, kas man nepatiks, trinsiu. Nesusitaikysite? Tai neikite čia, juk niekas varu nevaro!

*

  1. Jūs galėjote pamatyti, kaip žmonės drįsta teisti, kaltinti mane toje byloje, kaltinti ir už ankstesnius metus Gimnazijoje, universitete, neturėdami nė šimtosios dalies tos informacijos, kurią privalėtų turėti. Žmonės drįsta reikalauti, kad aš visą informaciją pateikčiau, į visus klausimus atsakyčiau! To niekada nebus. Niekada, niekada! Nes joks anonimas, joks tik internete su manimi bendraujantis žmogus to nenusipelno.

***

Išvados. Pakartosiu tiesas, kurias jau ne kartą esu skelbęs.

A. Čia – mano svetainė. Aš ją tvarkau taip, kaip noriu, o jūs pasirenkate – ateiti čia ar neateiti.

B. Žiniatinklis nėra mano gyvenimas. Tai tik blankus gyvenimo atspindys.

C. Aš nieko nesiekiu šioje svetainėje. Tiesiog bendrauju su norinčiais bendrauti, smalsauju, pramogauju…

D. Lietuviai pirmauja ES pagal žiniatinklio svetainių, portalų lankymą. Tai tikrai netrukus turi pasikeisti. Žmonės kitur gyvena kitaip…

*

Dabar svetainė kvepia levandomis (ar lavandomis?)

Atsakymai

Burgis, 2015-03-24 16:15:26

Dabar aš jūsų… 🙂

Temidė, 2015-03-24 16:34:27

Burgiui: Mes nepylėme pamazgų todėl, kad mūsų žodžio laisvė toje temoje nebuvo ribojama. Mums nebuvo prieš ką kovoti. Todėl ir nekovojome. Tai turėjote išmokti. Kuo mažiau suvaržymų, tuo mažiau pasipriešinimo.

Aš irgi čia tik pramogauju ir kartais trolinu.

skaitovas, 2015-03-24 16:54:58

Temidei: „Mums nebuvo prieš ką kovoti“???

Kodėl, iš kur toks pašėlęs noras nuolat KOVOTI?

Iš dar tarybinių laikų – kovoti už plano įvykdymą, kovoti už geresnį lankomumą, kovoti už geresnį primilžį iš vienos karvės, …?

Ar apskritai tokia LT žmonių natūra?

Kodėl negalima neKOVOTI – bendrauti, padėti, dirbti, …?

Stebėtoja, 2015-03-24 17:03:02

Taikos malda

Viešpatie, padaryk mane savosios ramybės pasiuntiniu:

leisk man nešti meilę, kur siaučia neapykanta;

santaiką, kur vyrauja barniai;

vienybę, kur yra skilimas;

tikėjimą, kur kankina abejonės;

tiesą, kur viešpatauja klaida;

viltį, kur braunasi nusiminimas;

džiaugsmą, kur slegia liūdesys;

šviesą, kur užgulusios tamsybės.

Mokytojau, padaryk, kad aš trokščiau:

kitus paguosti, o ne pats būti guodžiamas;

kitus suprasti, o ne pats būti suprastas;

kitus mylėti, o ne pats būti mylimas,

nes kas duoda – gauna,

kas atleidžia, tam atleidžiama,

kas miršta, tas gimsta amžinai gyventi.

(Šv. Pranciškus Asyžietis)

Jonas, 2015-03-24 17:09:12

Aš irgi anonimas, tai kam čia rūpi mano nuomonė, tačiau logiškai mąstant koks tikslas komentuoti temoje kuri vėliau ar taip ar taip bus ištrinta. Kam vargintis, nebent tikrai žmogus neturi ką veikti.

Sokolovas, 2015-03-25 07:13:13

AR BUS IŠNEŠIOTI TVIRTOVĖS AKMENYS? AR DAR BUS IŠSAUGOTAS TVIRTOVĖS MŪRAS?

Šiandien matysime…Ar pavyks “vanagų-reformatorių” desantas į KTUG, ar nugalės sveikas protas bei PAŽANGOS TĄSA.

Visuomenei neleidžiama matyti šių rinkimų. Visuomenės nuomonės nepaiso, ji “ciniškai-slaptai” atmetama.

Bet visuomenė tiki- nugalės sveikas protas, ir mes pasveikinsime pažangos tąsą užtikrinsiančią KTUG Direktorę Viliją Dabrišienę, Mokytoją, daugelio knygų autorę, Pedagogę-entuziastę.

Jau greitai…Jau šiandien…

N, 2015-03-25 07:18:43

Turbūt svetainės šeimininkui apmaudžiausia, kad niekas čia nei pylė purvą, nei puolė. Kaip anksčiau to nedarė. Bet juk lengviau susikurti priešus, įdėt jiems į burną nepasakytus žodžius ir su jais kovoti, ar ne? Ir kelti isterijas.

Paprasčiausia kovoti su įsivaizduojamais priešais ir pateikti kaip pavyzdį primityviausius komentarus. Sunkiau į konkrečius klausimus atsakyti – tada prasideda slaptymasis už advokatų ir jų patarimų tylėt.

O dėl to anonimiškumo – anksčiau nuolat čia pasirašinėjau, bet kai svetainės šeimininkas pradeda trint komentarus, neturinčius jokio užgaulaus turino, tuomet ir jis nenusipelno to, kad tie žmonės čia pasirašinėtų.

kipšas, 2015-03-25 08:05:11

Visa kas bloga ar labai gera, visada turi pabaigą…

Temidė, 2015-03-25 09:50:36

Neoficialūs duomenys:

KTUG jau turi naująjį DIREKTORIŲ!

j.m., 2015-03-25 10:03:54

juokingoji (ar juokingasis): kaip juokinga jūsų žodžius skaityti. Ir nuoširdžiai gaila. Jūsų..

Iš šalies, 2015-03-25 10:24:38

Temidei: sprendžiant iš Jūsų komentaro, laimėjo tas, už kurį “sirgote”?

aina na, 2015-03-25 12:44:34

Kokia tamstos nuomonė apie šį naują viršininką:

Naujuoju Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktoriumi taps Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytojas Tomas Kivaras.

Tokas, 2015-03-25 12:48:31

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/studijos/paaiskejo-kas-tapo-naujuoju-ktu-gimnazijos-direktoriumi.htm

Tokas, 2015-03-25 12:49:17

Sokolovas verks visus metus dabar

Random, 2015-03-25 12:53:43

Tokio nusišnekančio populisto tikrai nesitikėjau… O dar kai jaunas – bus galima lengvai palaužt. Kai gyvenime dar nėra tvirto pagrindo, galima užsinorėt daug dalykų…

Temidė, 2015-03-25 13:45:00

Na, kaip matau, jau ir jus pasiekė nuostabioji naujiena.

http://www.delfi.lt/article.php?id=67531420

Sokolovai, kaip jaučiatės? Matot – jaunimas laimi! Žinot, kodėl? Todėl, kad mes – geriausi! Todėl, kad mes – ateitis!

Temidė, 2015-03-25 13:53:32

Sokolovai, laukiam jūsų prisipažinimo klydus ir atsiprašymo už tai, kad nuvertinot jaunimą. Juokinga skaityt vakarykštes jūsų nesąmones apie tai kaip laimės Dabrišienė.

Tai kur jūs dingęs? Gal padedat Dabrišienei ieškotis darbo? Beje, pagal dabartinę madą Vilija galėtų susitrumpinti pavardę. Dabrišė skambėtų labai įdomiai. Čia tik asmeninė mano nuomonė.

Julius, 2015-03-25 14:13:21

Sveikinimai Kivarui, kantrybes bei isminties jam.

Temidei linkiu daugiau meiles gyvenime. Liudna kai issilavine zmones sitaip elgiasi 🙁

Julius, 2015-03-25 14:33:53

Ir dar Temidei:

Kartais yra patogiau priskirti nuli naturaliesiems skaiciams. Tikiu jog skaitydamas algebros vadovelius tikrai pastebejote jog autoriai visuomet turi pastaba sia tema. pvz. N:=N{0}; N:=N U {0}.

Julius, 2015-03-25 14:36:11

@Joukinga:

Noriu Kivaras.lt! 🙂 Puiki mintis!

j.m., 2015-03-25 14:49:41

Burgiui: va čia dabar tai šiukšliadėžė!!! :))

Stebėtoja, 2015-03-25 14:55:53

Mieli vaikučiai: Temide, aina na, juokinga, Adefagija..ir visi kiti Jums filmukas.:)

https://www.youtube.com/watch?v=AzE0Ny6N8Z4

Galite ir padiskutuoti.:)

E, 2015-03-25 14:56:44

Nežinau kaip Jums parašyti asmeniškai – galbūt tiesiog ištrinkit komentarą, kai perskaitysit. Man įsiminė Jūsų žodžiai apie pinigus, kurie mus paverčia įkaitais. Mano tuomet pasiūlytas finansavimo šaltinis per laiką pasirodė visu “gražumu” ir taip, Jūs buvote tuomet teisus – aš klydau. Tik tuomet šiek tiek vėliau mane palaužė kita istorija. Tas kuriamas precedentas, kai manęs buvo prašoma paimti pinigus. Aš atsisakiau, bet atsirado kas paėmė. Tuomet turėjau labai blogą nuojautą ir tuo atveju likau teisus aš. Gaila. Manau, jog sulaukėte daug spaudimo anuomet ir tai sukūrė precedentą, kuriuo vadovaudamiesi tie žmonės dabar ir tampo Jus po teismus. Likote atpirkimo ožiu. Nustebinote savo teisiniu neišprusimu, bet principingiems žmonėms taip dažnai nutinka – jie prisišneka atvirai, nėra tokie rafinuoti… Šiame portale Jūsų jau nebėra – per daug triukšmo. Sukurkite internete ką nors vaikams apie etiką, prasmę, matematiką – įprasminkit – nebešvaistykit laiko… Ačiū už principingumą. Gaila, jog tai bus nuskandinta formose…

Temidė, 2015-03-25 15:04:12

Juliui: patikėk, aš žinau, kad kartais yra patogu nulį priskirt natūraliesiems. Kaip tik tai ir bandžiau prieš kelias dienas įrodyt Sokolovui. Net nuorodą daviau. Bet jis sako, kad griaunu klasiką. Ačiū, kad nors tu man pritari.

Šiandien Sokolovui liūdna diena.

Vilija, 2015-03-25 15:06:52

Mielieji,

Pavardės jau nesikeisiu. Man ir manoji patinka. Ačiū Sokolovui už paramą. Džiaugiuosi, kad Temidei atnešiau tiek laimės. Puiku, kad pasilinksminai.

Dar klausimas veikėjui slapyvardžiu ,,juokinga”. Jūs tikrai tvirtai įsitikinęs, kad žinote motyvus, kurie skatina kitus ką nors daryti? Tvirtai, tvirtai?

Nuoširdžiai siekiau šitos vietos, norėjau daug gerų darbų nuveikti. Bet pasaulis pilnas galimybių. Gerus dalykus daryti galima ir kitur. O Tomas nuostabus vaikinas, didelės sėkmės jam. Jam ir gimnazijai.

Daugiau nediskutuosiu. Mano laikas čia baigėsi. Be to sąlygos nėra lygios – aš nesu anonimas, todėl turiu atsakyti už savo žodžius.

Iš šalies, 2015-03-25 15:32:30

Vilijai: diskutuokite, sąlygos čia lygios, trina visus, ir anonimus, ir ne.

Ir nepykite ant juokinga. Jis greičiausiai geras žmogus, ir nieko prieš jus neturi, tik jo rašymo stilius toks.

Sėkmės jums. Ką gali žinoti, gal būtent tai, kad nelaimėjote, jau ir yra sėkmė…

Temidė, 2015-03-25 15:34:31

Vilijai: Aha. Kaip visada jūs labai užsiėmus. Gal dėl to ir neišrinko – pagalvojo, kad nerasit laiko vadovaut. Sėkmės jums. Gal parašykit kokią knygą? Pvz. iš serijos “Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija”. Dar geriau – grįžkit į mokyklą. Viso gero, docente!

aina na, 2015-03-25 15:48:39

„Labai džiaugiuosi, kad dėl gimnazijos vadovo pareigų varžėsi labai stiprūs, lygiaverčiai varžovai, todėl komisijos, kuri atsižvelgė ir į Universiteto bei gimnazijos bendruomenės nuomonę, laukė nelengvas sprendimas. Naujasis direktorius turi bendruomenės pasitikėjimą, palaikymą ir daug naujų idėjų, kaip, išsaugant tradicijas, atsinaujinti ir gimnaziją pakelti į dar aukštesnį lygį“, – sako KTU rektorius Petras Baršauskas.

Stebėtoja, 2015-03-25 16:03:53

Temidė “kietas”- viską žinojo.:)

Temidė, 2015-03-25 16:30:16

Stebėtoja: Aš kietas, ir mano … kietas. Mes, jauni ir trykštantys energija, visada laimim. Jauni ir su stovinčiais valdo pasaulį!

Stebėtoja, 2015-03-25 16:33:58

Taip Temide, svarbiausia to “stovinčio” pasaulį suvaldyti. 🙂 Pasaulis ir pats susivaldys.:)

Temidė, 2015-03-25 17:13:53

SOKOLOVAI!!! A-ūūū… Parodykit mums savo išmintį. Pamokykit kaip reikia gyvent!

Aš, 2015-03-25 18:40:23

Gimnazija jau turi vadovą. Nuoširdžiausi sveikinimai entuziazmui, jaunystei ir polėkiui. Po poros metų tai, kas buvo Gimnazijoje ir kuo ji gyveno, bus prisiminta tik kaip sapnas.

Temidė, 2015-03-25 19:23:42

Aš: Ane? Ką tu sakai…! Turi vadovą? Jauną, su polėkiu? Nežinojom…

Reikėjo vakar mano komentarus paskaityt, kur buvo pranešta, kas bus vadovu!

Sokolovai, lysk iš krūmų! Pasiaiškink dėl perdėtos paramos pralaimėjusiai kandidatei!

Sokolovas, 2015-03-25 20:03:51

KRŪMUOSE NESĖDŽIU…

Tiesiog buvo įtempta diena. Vizitas pas dantų chirurgą ( taip jau sutapo:)…), po to dėsčiau…

O dėl rinkimų…Na, juk ne visada būna taip, kaip reikia, tiesa? Buvau ir esu tikras, kad Vilija Dabrišienė buvo vienintelė tinkamiausia kandidatė. Na, bet yra kaip yra. Keistoka man KTU rektoriaus pozicija KTUG atžvilgiu, daugiau nei keistoka. Yra kažkokių povandeninių srovių.

Visai tikėtina, kad rektorius sutiko “nacionalizuoti” KTU Gimnaziją. Bet kodėl? KTU nereikia jaunų “kadrų kalvės”?…

Na, yra kaip yra. Toliau svarstys Istorija…Ji ir atsakys, kas buvo teisus. Tik gaila galimai nacionalizuojamos gimnazijos…

tik moteris, 2015-03-25 20:20:59

nu nemėgau Sokolovo dėl ilgų komentarų,bet dabartinėj situacijoj jis daug mandagesnis pasirodė už Temidę…nu ne taip elgiasi kultūringas žmogus…ne taip…

Saula, 2015-03-25 21:06:45

Polėkis ir jaunystė – puiku, bet patirties mažoka. Tik 5 metus mokytojauja. Vadybinės patirties nėra. KTUG – juk gyvas „organizmas“. Priskaldyt malkų galima greitai. Jaunajam vadovui reikės labai daug sėkmės

Arvis, 2015-03-25 21:32:55

taip, KTUG turi nauja, (paskirta) direktoriu.

Bet svarbiau yra tai, kada KTUG tures Direktoriu.

ready, 2015-03-25 21:37:56

Temide, gal tu tas naujasis KTUG vadovas?

Temidė, 2015-03-25 22:06:38

tik moteris: Ypač mandagus Sokolovas buvo vakar, kai reklamavo Viliją ir žadėjo jai neabejotiną pergalę. Aišku, šiandien jis dar mandagesnis, nes pralaimėjo. Pasirodė čia ir net neatsiprašė, nepasveikino. Kažką pasvaigo apie nacionalizavimą ir tiek. Kas nacionalizuos? Gal kokie ateiviai? Nebesvaikit, Sokolovai. Pripažinkit jaunystės pergalę!

Labanakt, seneliai!

Adefagija, 2015-03-25 22:35:49

Trinkit, trikit mane… Pažiūrėsiu, kiek laiko toleruosit temidę.

qwerty, 2015-03-25 23:44:32

…Sokolovas…buvusi kandidatė į direktorienes Vilija…Temidė…juokinga…Adefagija…iš šalies…tik moteris ir kiti šio tinklapio gyventojai – tokie spalvingi personažai. Įvairūs Kiekvienas su savo charakteriu. Juokingi (pvz. tik moteris, kuris ateina ir visuomet taip mielai pasipiktina kolegomis: tai tas kvailas, tai tas neišauklėtas))) Kas sakė, kad anonimai yra nulio vertės, beverčiai, su kuriais diskutuoti ne lygis, nebent atsainiai, nerimtai…? Viskas gerai, tačiau stebina kai kurių piktumas. Kam tą tinklaraštininką taip daužyti, net tyčiotis kartais? Už ką? Juo labiau, prikaišiojant tą absurdišką baudžiamąją bylą, kuri vyksta. O juk tiek nedaug reikia trupučio santūrumo ir empatijos. Tik gramelį geranoriškumo. Ir viskas bus gerai. Juk, jei jau gyvenam šiame tinklapyje, tai gyvenkime draugiškai. Bus maloniau.

Iš šalies, 2015-03-26 00:05:29

qwerty: labai gražiai parašėte. Tikriausiai daugelis čia besilankančių mano taip pat. Tą rodo komentarų reitingas – kuo piktesnis, tuo blogesnis įvertinimas.

miklis, 2015-03-26 06:15:44

Sėdėjom su vienu klajotojiškos sielos pažįstamu ir kalbėjom tris valandas. Vienu momentu priėjom išvadą, kad civilizacijos ir iš viso visos gyvybės egzistencija yra nuolatinė kova su pražūtimi. Paprasčiausios gyvybės formos, kad išgyventų, turi būti tokios atsparios: jos turi turėti stiprų gynybinį mechanizmą, kad jų nesunaikintų virusai, jos turi būti prisitaikiusios prie pakitusios temperatūros, maisto trūkumo. Negana to, vos gimusios, gauti energijos vystytis. Kiek reikia įdėti energijos vien tam kovojimui, o dar reikia ne tik kovoti, bet ir vystytis!..

Negaliu atsistebėti, argi jūs patys nepastebite, kaip visas šitas scenarijus nuolatos atsispindi šito tinklalapio tiek temose, tiek komentaruose? Tinklaraštininkas nuolatos skatina pamatyti grožį natūraliuose iš žmogaus ir gamtos prigimties kylančiose verybėse, dėsniuose, reiškiniuose. Kartais jau atrodo, kad tas skatininimas jau nebe skatinimas, o beviltiškas šaukimasis.

Visa tai pasklis tų žmonių, kas bent kruopelyte atskiria, apie ką aš, sąmonėse. Bet jau sunkiai tepadės tiems (pavadintiems pacientais), kas jau gryžta į gyvulišką pradą. Jeigu aiškiau, tai viską galime susieti:

Kiek aistrų, kiek pavydo scenų, kiek noro pažeminti, kiek pašaipos, ypač iš Temidės. Ar tie visi, norintys įgelti, pasijaučia geriau padarę blogą darbą, palaimingėja? Vedimas į nelaimingą gyvenimą tai tik, tiek savęs, tiek kitų, pasidavimas toms savybėms, kurios tik viską ardo.

Kiek buvo temų apie švietimą ir valstybės požiūrį į jį? Jis turėtų būti pačiu atsakingiausiu darbu, o mokytojai visai negerbiami. Ką jie gali atnešti jaunajai kartai, patys sistemos būdami prispausti ir nuolat programuojami gyventi tik dėl pinigų. Įsivaizduokime kartą, kurioje pagiežingų žmonių dar kelis kartus daugiau…

Pati istorija dėl direktoriaus ir gimnazijos labai simbolinė. Ji priminė man ,,Senį ir jūrą”. Žmogų galima sunaikinti, bet jo idėjų – ne. Kaip ir teismuose įrodyti, kad ne negarbingumas nusipelno bausmės, o kova prieš tą negarbingumą.

Žiniasklaida, kaip esminė civilizacijos priemonė veikia jau nebe taip. Joje irgi daug dalykų, prasilenkiančių su vertybėmis.

Gal parašiau kaip koks senosios kartos atstovas, nusivylęs, kad anksčiau buvo geriau nei dabar. Na, nežinau, nebuvo galimybių man, jaunam pajausti. Tiesiog matau, kad draugų ir pažįstamų tarpe gėris kažkur undergrounde. 10 šaukštų suvaidinto gėrio ir tik vienas tikro. Gaila.

Burgis, 2015-03-26 07:13:55

qwerty: parašėte istorinės svarbos komentarą! Aš netekau žado… O, kad visi Jus išgirstų! Dėkoju iš visos širdies.

Burgis, 2015-03-26 07:15:32

mikliui (mano Simonui): gal čia, gerasis žmogau, ištrauka iš Tavo disertacijos? Labai reikėtų arba tokios disertacijos, arba bent tokios knygos. Ačiū Tau!

skaitovas, 2015-03-26 08:44:02

Mano kandidatė nepraėjo. Nereikia grožio, pasirodo. :)Vyrai ima viršų. Nu ir gerai. taip mums ir reikia. Vienas komisijos narys pasigarsino: http://www.bakonis.lt/2015/03/25/ar-burgio-gimnazija-taps-kivaro-gimnazija/

miklis, 2015-03-26 10:13:26

Burgiui: nepamaniau, kad tai gali būti panašu į disertaciją. Bet tas bičiulis, su kuriuo diskutavome, apsigynė baigiamąjį darbą. Tame darbe jis kvestionavo mokslo trapumą prieš žmogiškąjį faktorių. Tas darbas jau, ko gero, pamirštas. Matomai, dalis minčių ir man persidavė.

Parašiau tiesiog, ką jaučiu. Daug permąstymų šią savaitę. Labai trūksta gėrio iš žmonių. Kartais susirūpinu, ar tas neigiamai neatsiliepia mano asmenybei, nes žmonių neigiamos emocijos nepuošia. Ačiū ir Jums už palaikymą.