Partija dar nebaigta…

… ne ta prasme, kad nepribaigta viena didelė partija, ne. Ta prasme, kad po vakarykščių Seimo pirmininko ir pavaduotojų rinkimų tapo dar aiškiau, kas rengiasi valdyti Lietuvą. Ir valdančiosios daugumos partijos partija su Prezidente dar nebaigta. Nereikia lakios fantazijos, kad suprastum, kodėl iš 70-80 galinčių ir norinčių į pavaduotojus išrenkami tie, kurie išrinkti. (Tiesa, jei kam nors neaišku, jis gali net čia pasiklausti…). Tokiais atvejais sakoma: „demonstruoja raumenis“. Pridėčiau dar tokią poziciją: „mes tai padarėme, dabar pasiimame atlyginimą“.

*

Et, važiuojame į sodą. Nepaisant tų rinkimų, šiandien žada dieną be lietaus. Bet vis tiek man moteriškai smalsu ir gana: tai kaip tas K.Komskis baigė (jis nepaneigė Agnės Bilotaitės prielaidos!) Kaliningrado universitetą? Gal man tą sistemą pritaikyti savo studentams? Iki šiol turėjau tik VU (ot, ir ne Vilniaus universiteto!) pavyzdį…

Atsakymai

Burgis, 2012-11-17 08:51:32

Spragtelkite…

pilypas, 2012-11-17 12:05:22

Žiū, pats dar neblogas ir kaipo politikos apžvalgininkas. Žaviuosi. Tai spragteliu.

Jūratė, 2012-11-18 02:47:24

Mūsų elito pagrindinis poreikis yra paversti postus visaverčiais, tačiau ar jiems nesvarbu skleisti kažkokią “propogandą” piliečiui, formuojant jį kaip sau palankų politinį gyvūną? Turint galios piliečio atžvilgiu. Ta prasme, juk jie tikrai tai daro, ideologine prasme nukirtus galvą, kūnas visdar juda, nes jis yra subjektyvizuotas… Ir pats elitas dar hibridinis, ar ne?