Pasaka apie baimę

Sekmadienį mažoji Sigutė žaidė kieme. Jos mama virė valgyti ir vis pažvelgdavo pro langą, ką veikia jos penkiametė dukrelė. Tėtis buvo išvažiavęs į parduotuvę.

Prie kiemo tvoros sustojo juodas prabangus automobilis. Matyt, kažkas sugedo, nes du vyrai išlipo, atidarė variklio dangtį, iš bagažinės išsiėmė kažkokių instrumentų ir ėmė remontuoti mašiną.

Iš automobilio išlipo ir šiek tiek už Sigutę vyresnė mergaitė su šuniuku. Koks gražus šuniukas! Ne tik gražus, bet ir labai protingas. Mergaitė sako:

– Gulėk!

Šuniukas atsigula.

Mergaitė sako:

– Saulutė teka.

Šuniukas ritasi žeme į vieną pusę.

Mergaitė sako:

– Saulutė leidžiasi.

Šuniukas ritasi žeme į kitą pusę.

Sigutė net išsižiojusi žiūrėjo į šuniuką, kuris tikriausiai buvo iš cirko. Tai pamačiusi šuniuko šeimininkė pakvietė Sigutę prieiti arčiau. Ir Sigutė pro vartelius išėjo prie mašinos…

*

Po kurio laiko Sigutės mamytė pažvelgė pro langą ir nustėro: nei mašinos, nei Sigutės! Išbėgusi į lauką ėmė šaukti Sigutę vardu – nė garso. Kelis kartus apibėgo namą, nubėgo iki vienų kaimynų, iki kitų – nėra Sigutės…

Išsigando mamytė, verkia ir skambina tėčiui. Neatsiliepia tėtis, matyt, jo telefono baterija išsikrovusi… Tas tėtis! Vis užmiršta ir užmiršta laiku įkrauti bateriją.

Susirinko kaimynai, bet ne tiek guodė Sigutės mamytę, kiek gąsdino.

– Gal tai buvo ištvirkėliai, kurie tyčia surengė spektaklį prie jūsų namų, kad priviliotų mažylę?

– Girdėjau, kad dabar grobia vaikus, išveža į užsienį ir jų organus persodina ten sergantiems vaikams, kurių tėvai už tai užmoka labai labai daug pinigų…

– Yra labai daug norinčių įsivaikinti mažylius, bet tenka laukti ilgus metus, sunku gauti norimą vaiką, tai jie ir vagia jiems patikusius vaikus…

*

Vos gyva iš baimės mama jau spaudė telefono mygtukus, skambindama į policiją, bet tuo metu prie vartų savo automobiliu privažiavo Sigutės tėtis ir išlipo iš mašinos… kartu su Sigute! Visi neteko žado, o tėtis nieko nesuprasdamas žiūrėjo į žmonių sambūrį. Staiga Sigutė linksmai sušuko:

– Va, žiūrėkite, ką man tėtis nupirko!

Ji džiūgaudama aukštai iškėlė batų dėžutę, ir visi suprato, kas įvyko. Parduotuvėje tėtis aptiko Sigutei tinkamus batukus ir grįžo namo paimti Sigutės, kad ji galėtų pasimatuoti batukus. Parduotuvė buvo visai netoli, todėl tėtis nė nepagalvojo įspėti mamos, kad trumpam išsiveža dukrelę. Blogai, kad nepagalvojo, labai blogai!

O automobilis, kuris buvo sustojęs prie namų, kaip sustojo, taip ir nuvažiavo… Jokių piktų kėslų tie žmonės neturėjo. Baimės akys didelės.

***

Pirmadienį pavakare 5 metų April Jones važinėjo kieme dviračiu, o vėliau dingo. Netrukus paaiškėjo, kad mergaitė įlipo sustojusį automobilį. Keturias paras siaubo išgyvenusiai April mamai penktadienį pranešta, jog mergaitės nebesitikima rasti gyvos.

(lrytas.lt)

Atsakymai

Burgis, 2012-10-07 11:46:24

Įvertinkite mano pastangas apsaugoti vaikučius… 🙂

pasaka, 2015-04-20 15:55:38

Labai grazi pasaka!