Paskutinis 2009 m. įrašas. Prognozės

Visi spėlioja, kas pasikeis kitais metais, o aš pabandysiu atspėti, kas nepasikeis…

 1. Tu ir vėl eilėse prie gydytojų kabinetų durų nepamatysi Seimo narių, ministrų ir viceministrų, merų ir vicemerų bei didžiulio pulko jų patarėjų ir padėjėjų. Žvėriškai gera mūsų valdžios žmonių sveikata!

 2. Tu ir vėl nesužinosi, kokioje gilioje duobėje yra vidurinis ir aukštasis mokslas. Kaip gera, kad tau niekas tuo žinojimu negadina nervų!

 3. Lieknosios ir vėl liekninsis, kankinsis, o apkūniosios mėgausis gyvenimu. Gera žinoti, kad užtenka atsisakyti puikybės – ir gyvenimas bematant pagerėja!

 4. Tu ir vėl nesužinosi, kokias algas ir priedus gauna biudžetinių įstaigų rinktiniai nomenklatūriniai vadovai. Kaip gerai, kad jie ne tik gauna, bet ir išleidžia – prekybai, statybai tai labai padeda!

 5. Ir šiais metais pagrindinis verslininkų rūpestis bus kaip apgauti valstybę. Kaip gerai, kad valstybė – abstrakcija, o verslininkas – konkretus, kartais visai nemažas rubuilis!

 6. Tu ir vėl nesužinosi, kodėl “viešieji pirkimai” viešai neaptarinėjami, kaip Europos pinigai vieniems tenka, kitiems – ne. Gera žinoti, kad dar yra ką sužinoti!

 7. Ir šiemet ne visi džiaugsis gimusiais, o ne vieną mirusį palydės geru žodžiu vien už paskutinį laiku atliktą veiksmą. Pusiausvyra džiugina!

 8. Ir šiemet paaiškės, kad apsirikai pasirinkdamas – rinkoje yra geresnių. Keisdamas partneres (partnerius), neleidi kraujui atšalti, rinkai apmirti, apyvartai sumažėti!

 9. Ir šiemet visi dūsaus dėl pinigų trūkumo, bet valgys per daug, o gers – visai nesaikingai. Tai rodo dvasios ir kūno darną!

 10. Nepanašu, kad grafomanai nustotų rašyti. Gera žinoti, kad rašyti gali net tie, kurių niekas nespausdina, neskaito!

Atsakymai

Darth Vader, 2009-12-31 15:05:39

“Optimistiška”…

O aš noriu tikėti – kad 2010 bus Revoliucijos metai. Kad bus Seimo šturmas, o metų gale sąvoka “aš priklausiau valdančiosiosi koalicijos partijai’ reikš greitą mirties nuosprendį. Kad Lietuva Nepriklausomybės jubiliejų pasitiks – vėl laisva. O dabartinius ministrus išvysime ant stulpų, kartu su seimūnais, merais, patarėjais…

Burgis, 2009-12-31 16:30:07

Na, Darth, sunkiai įsivaizduoju, kaip Jūs juos kabinate ant stulpų… :-). Norite, kad kiti tai už Jus padarytų? Tada jie ir valdys. O jei Jūs tai padarysite, tai aš turėsiu žmogžudžių valdžią.

Spjaukite! Valdžia yra tik laisvalaikiui…

Matilda, 2009-12-31 18:19:20

Aš ne tokia optimistė, gal greičiau pesimistė, bet taip pat norėčiau, kad :

 1. Nereikėtų galvoti, kaip išgyventi iki algos,

2.Algas gautume laiku,

3.TV mažiau rodytų pornografijos ir debiliškų laidų,

4.Galėčiau ramiai planuoti vasaros atostogų iškylas

5.Seimūnai pagaliau gautų tik minimalią algą,

6.Mokyklose pagaliau išnyktų popierizmas, o algos būtų mokamos PAGAL DARBĄ.

Tai tiek. Gerų ateinančių metų.

Povilas, 2009-12-31 19:32:58

O aš tikiuosi, kad kitais metais žmonės tiesiog nustos lakstyti paskui pinigus ir pradės dirbti tai, ką tikrai mėgsta. Už tokį darbą visada atlyginama.

Netikri statybininkai nustos statyti…

Netikri mokytojai nustos mokyti…

Mano tėtė sako ir sakydavo: pinigų visada yra. Skiriasi tik jų kiekis – kartais daugiau, kartais mažiau. 🙂

P.S.

Beja, mano tėtė gamina lėktuvus :). Tikrus. Per “krizę”…

Tai, kad jis nekeikia valdžios, daugumos lietuvių nuomone reiškia:

a) Jis yra turtingas (1993 m opel’is geras to įrodymas)

b) Jis dirba “turčiam ir vagim” (tas pats opelis – neblogas variantas !)

c) Jis kvailas (well, 9 lėktuvai 1-4 vietų, kai kurie modeliai kopijuojami, tai tikrai įrodo…).

O gal jam tiesiog patinka tai, ką jis daro ? Kad nepaisant universitetinio išsilavinimo(KTU/KPI), jam patinka kažką sukonstruoti mintyse, nubraižyti, tada realizuoti ? Kad “sportinis interesas” svarbiau nei atlyginimas ?..

Tikėkimės, kad kitais metais žmonės tiesiog pakeis savo požiūrį į kai kuriuos dalykus…:)

vv, 2010-01-02 00:13:35

Direktoriau, rašote “Gera žinoti, kad dar yra ką sužinoti!”, bet ar ne su tokia mintim buvo visos kalbos apie Gimnazijai iš tėvų kišenių mokamus pinigus?

Tik neįsižeiskit eilinį kartą, čia tik pastebėjimas. Seniai jau atkreipiau dėmesį, kad visi žmonės daugiau mažiau vienodi, todėl sakant kaip kažkas blogai daro, pradžioj pažiūrim į savo kiemą 🙂

Gerų Naujų metų!

Burgis, 2010-01-02 10:42:35

vv: nieko nesupratau… Frazė “… iš tėvų kišenių…” lyg ir kaltina kažkuo, bet kuo? Labai būtų smagu, kad bent anonimiškai išdrįstumėte kalbėti konkrečiai, o aš galėčiau konkrečiai atsakyti.

Kol kas nematau ir negaliu atspėti, dėl ko galėčiau įsižeisti – “…iš tėvų kišenių…” gaunamus pinigus išleidžiame jų vaikams. Gal norite tai daryti patys? Su malonumu perduotume tą teisę (pareigą)!

Giedrius, 2010-01-04 16:43:26

Gana.

Visi būtume laimingesni, jei mažiau svetimus pinigus ir nuodėmes skaičiuotume.

Ne Lietuvai išlaikyti dabartines nereformuotas medicinos įstaigas bei tokį aukštajį mokslą (kuris ir specialistus ruošia nebe taip gerai kaip prieš 15 metų). Verta pasidairyti kiek žmonių dirba pagal išsilavinimą.

Tie, kas gali gyventi kitaip – tegu ir gydosi privačiai, mokosi užsienyje ar ISM’e. Geras vadovas irgi turi kainą. Kainą, kad jis neišeitų į privačias įmones. Vienintelis ką reikėtų mažinti – valdininkų ir vidutinės grandies biudžetininkų kiekį arba atlyginimą.

Vaidas, 2010-01-05 10:21:25

p. Burgi, labiausiai patiko ši mintis “Tu ir vėl nesužinosi, kokioje gilioje duobėje yra vidurinis ir aukštasis mokslas. Kaip gera, kad tau niekas tuo žinojimu negadina nervų!”

Šiaip liux, kad būdamas direktorium taip drąsiai rašot. Parodot, kad Lietuva tikrai dar truputį demokratinė:)

Sėkmės eiliuojant ir 2010-iais!

Stanislovas, 2010-01-05 21:19:49

Man labai Erlicką primena 🙂

Nostalgija (komentaras Stanislovui), 2010-01-06 03:14:43

Neprimena.

Tekstas nuo pradžios iki galo – autentiškomis B. Burgio frazėmis, vis dar su niekuo nesumaišomomis.

PS Skaitant (klausant) pirmąsyk – galbūt; tą patį atliekant su „stažu“ – nė pro kur.