Paukščiai

Jungtinėse valstijose, Švedijoje, Italijoje, … Kodėl įvairiose šalyse iškart žūva būriai paukščių? Skirtingų paukščių. Nesergančių jokiomis ligomis paukščių.

*

Kas pripažins, kad dar vienas informacinių technologijų taikymo būdas pasirodė esąs pražūtingas? Apie tą būdą buvo kalbama jau seniai. Idėja paprasta kaip du centai. Koks yra esminis mobiliųjų telefonų trūkumas? Baterijas reikia įkrauti. Dažnai įkrauti, nes ryšys paprastai nutrūksta būtiniausio pokalbio metu… Tą trūkumą būtina pašalinti. Kaip? Labai paprastai. Reikia padidinti perduodamo signalo galingumą ir pačiu signalu įkrauti bateriją! Juk, šiaip ar taip, informaciją perduodančios bangos „neša“ energiją. Reikia tik ją padidinti, ir baterijų nebereikės įkrauti.

*

Padidino. Išbandė įvairiose šalyse. Paukščiai neišlaikė… Žmonės yra mažiau jautrūs. Jų kūnai seniai „gaudo“ palydovinių TV signalus, radijo stočių signalus, TELE-2, „Bitės“ ir „Omnitel“ signalus, oro uostų lokacijos įrenginių signalus, GPS signalus ir t.t. Žmonės tik praranda plaukus, išretėja žmonių kaulai, jautresni suserga vėžiu – ir nieko… Paukščiai žuvo.

***

Dabar jums pasakos versijas apie klimato išdaigas, apie slapto ginklo bandymus, apie ateivių iš kitų planetų niekšybes, apie paukščių protesto akcijas nusižudant, apie keistą GMO ar dioksino poveikį… Netikėkite! Mano versija teisingiausia…

Atsakymai

Pentium100, 2011-01-09 10:53:17

Radijo bangomis perduodama labai mažai energijos, mobiliam telefonui neužtektų. Signalo galios praradimai erdvėje tarp siųstuvo ir imtuvo yra apie 100dB.

Darth Vader, 2011-01-09 11:47:47

Burgi, na negi Jūs tikite tomis sąmokslo teorijomis? Kažkur ties Taurage irgi liaudis klykavo, kad dėl antenos daugiau serga ir pomidorai neaugo. ATvarė specialistai su spec.įranga, viską išmatavo ir viskas ten gerai. Pasitaiko paukščių žūčių. O Signalu baterijos niekaip neįkrausi. Šių dienų moksle tai fiziškai neįmanoma.

das auto, 2011-01-09 12:21:55

o tai ka netikit,kad kazkokiu chemini , bakteriologini ginkla bande 😉 haha.. su mobiliais telefonais labai idomi situacija, pvz: LT niekur negali patikrinti ar tavo telefonas saugus, t.y ar nevirsija, elektro magnetines spinduliuotes normos, sako: jusu telefonas ir taip saugus:) nes yra lipdukas su EC sertifikatu 🙂

ir tai kad saugus tikrina gamintojas;)

komedijos.

Pentium100, 2011-01-09 16:47:01

das auto: jei rasite kokį nors “nesaugų” modelį, praneškite man, ieškosiu tokio pirkt. “Nesaugus” vadinasi galingesnis siųstuvas, o tai reiškia, kad bus geresnis ryšys rūsiuose ir t.t.

EC kažką irgi tikrina, ar galėčiau iš jų gaut lipduką savo 2kW telefonui?

Darth Vader:

Girdėjau, kad kažkokiam kaime po antenos pastatymo pradėjo žmonės sirgt ir t.t. Susirado operatorių, kuris pastatė tą anteną, o jis pasakė – “tai dar palaukit kas bus kai mes ten sumontuosim įrangą ir į anteną paduosim signalą”.

Povilas_K, 2011-01-09 20:19:58

O gal – atėjo rekordinė žiema ?

Kaip sekasi paukščiams Pietų Amerikoje bei Australijoje ?

sakyčiau, kad įrašas pop-provokacinis, skirtas komentatoriams neturintiems ką pasakyt, bet norintiems kalbėt. 🙂

Baisuoklis, 2011-01-09 20:59:56

Nutikimas su bokštu be įrangos išties tikras. Galiu nurodyti kur jis stovi ar net nufotografuoti…

D., 2011-01-10 00:42:18

p. Burgi, neįsižeiskit, bet tikriausiai mob. telefoną jau labai seniai naudojat 😉

Baisuokliui: placebo efektas veikia.

D., 2011-01-10 01:01:26

o jei kalbant apie paukščius, gal kiek ir perdėta visa ši istorija. Krisdavo ir ankščiau tie paukščiai. Pvz. beveik lygiai prieš metus jau buvo pasirodę tokių pranešimų – http://www.youtube.com/watch?v=Y5lzwfOIqZQ ir kiti – http://www.youtube.com/watch?v=rVDEH9wdgZc

http://www.themercury.com.au/article/2009/07/31/88011_tasmania-news.html

bostik, 2011-01-10 05:36:34

Kažkaip pasigedau savo teisių … o kas, jei aš nenoriu, kad mane veiktų “nekenksmingos” spinduliuotės? su “bliūdu” ant galvos vaikščiot nenoriu.

O čia, tai, manau, spėliojimai nuo ko tie paukščiai mirė… netikiu, kad skrodimas tegali pateikt skurdžius duomenis (neaiškus deguonies trūkumas ar išoriniai sužeidimai … ir tai neaišku). Bet greičiausiai, kad kažkokie bandymai vyko su valstybės ar be jos žinios bandant viską nuslėpt.

rokas, 2011-01-10 10:01:33

Na nezinau kiek cia tiesos kiek melo ir panasiai, bet paziurekite ka Tele2 daro. vilniaus rajone zmonem ant galvos stato antenas su teikiamu rysiu:D tai cia garantuotos ligos. ir niekas nieko negali padaryti

petras, 2011-01-10 13:12:35

jo truputi ne į temą. Tesla buvo sugalvojęs kaip perduot elektrą per orą. tik neįgyvendino projekto. įsivaizduojat kas būtų, jei būtų pavykę :DDD bet šiaip ateity gyvensim tarp įvairiausių bangų, tikiuosi žmonių organizmai spės prisitaikyt, nes šitie pokyčiai labai greiti, o žmogus vystėsi meleonus metų.

Baisuoklis, 2011-01-10 13:59:12

Rokui:

Kai bokštas toli – telefono aparatas ima spinduliuoti maksimaliu galingumu. Kai bazinė stotis arčiau (tai ir signalas stipresnis) – galingumą mažina (ne tik del vartotojo sveikaltos, bet ir del akumuliatoriaus ilgesnio “laikymo”). Atstumas tarp galvos ir telefono bei galvos ir bazinės stoties skiriasi ne 10 kartų…

O jei turite reikalų su radija, tai žinote kas yra stiklo paketas (“plastiniai langai”) ir kodel, bei kiek, jis slopina aukšto dažnio bangas…

Ignas, 2011-01-11 08:46:41

Radau kazkada seniai skaityta straipsni apie mobilaus rysio telefonu galima poveiki sveikatai: http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=can-you-hear-me-now

Anot straipsnio autoriu, telefonu skleidziama elektromagnetine radiacijos energija yra nepalyginamai mazesne nei regimos sviesos. “In fact, if the bonds holding the key mole­cules of life together could be broken at the energy levels of cell phones, there would be no life at all because the various natural sources of energy from the environment would prevent such bonds from ever forming in the first place.”

Burgis, 2011-01-11 09:25:34

Gana, eksperimentą baigiu… Mažai kas pastebėjo žodį „antys“. Žinoma, tai lyg žurnalistinė antis, kurią panaudojau norėdamas sužinoti, kokias tikras to reiškinio priežastis jūs nurodysite. Telefonų signalai – mitas! Bet nesulaukiau, kad kas nors įtaigiau nurodytų tikras priežastis. Neįtikina, kad „taip būdavo ir anksčiau“. Tai kodėl būdavo? Matys, tai ateivių darbas… 🙂

laisvamanis, 2011-01-11 11:01:35

ANTYS – deja, jų nėra diskusiją (pliurpalizmą) paskatinančiame B.B. pasisakyme… verčiant iš rusų k. – visas garas – švilpukui … 🙁 kam reikėjo pradėti? jei žinoma iš pat karto, kad nesulauksit Jums įtaigių atsakymų?

laisvamanis, 2011-01-11 11:02:18

manau, atsakymai neturi būt įtaigūs – jie turi būti protingi 😉

D., 2011-01-11 12:01:43

Burgiui: žinoma jog kažkas vyksta neįprasto, bet tiek metų mokslininkai aiškinasi tokių reiškinių priežastis (analogiška situacija su bitėmis), bet aiškaus atsakymo neranda. Tai mes galime tik prikurti sąmokslų teorijų, o ne atskleisti tikras priežastis :).

D., 2011-01-11 12:05:08

Beje man būtų įdomu sužinoti ką šiuo klausimu mano Ventės rago ornitologinės stoties darbuotojai. Kažkaip per žiniasklaidą neteko girdėti jų versijos.