Vestuvių diena

Peržvelgiau savo svetainės temas – brr… Galima pagalvoti, kad jau lapkritis. Galima pagalvoti, kad gyvenimas niūrus.

*

Ne, gyvenimas kupinas džiaugsmo! Šiandien mūsų sūnaus ir marčios santuokos metinės! Sūnus jaunesnis už dukrą, bet susituokė anksčiau už ją. Nieko keisto – aš esu vidurinysis iš brolių, bet susituokiau pirmasis. Nebegalėjau iškęsti…

*

Prisimenu tas pirmąsias vestuves – savo ir sūnaus, mudviem paskutiniąsias – specifinio jausmo fone. Visi mano artimieji labai stengėsi man padėti, patarti. O aš labai norėjau pasakyti sūnui kažką tokio, kas labai svarbu vestuvių dieną, labai svarbu… O kas svarbu?

*

Nei aš abejojau savo pasirinkimu, nei sūnus abejojo. Tai ir viskas! Ceremonija, įspūdžiai, nuotraukos? Taip, tai svarbu, bet ne tiek, kad užgoštų svarbiausią jausmą: tai jau vyksta!

*

Labai įstrigo vos ne biblijinis aktas: vestuvių rytą aš ploviau sūnaus automobilį „Renault Mégane“ (jaunavedžiai tą dieną niekam neturi laiko!) ir žinojau, kad tai šviesiai prisiminsiu visą gyvenimą! Sūnus pats nuvežė savo išrinktąją į santuokų rūmus Kaune.

*

Ruduo – vestuvių metas. Konsultuoju visus, kurie nori patirti neišdildomą jausmą.

Atsakymai

Burgis, 2013-09-25 12:19:25

Galite sveikinti!…

jelena, 2013-09-25 14:34:04

Sveikinu !

chemikas Rimas, 2013-09-25 19:44:35

sveikinu 🙂 tikiuosi, rytoj pasisveikinsime Kaune

Agnė, 2013-09-26 23:06:32

Man pats įsimintiniausias momentas vestuvių dieną buvo, kai aš slaptai susitariau su savo tada dar būsimu vyru susitikti kirpykloje, kur man darė šukuoseną ir makiažą (planas buvo visą dieną nesimatyti ir susitikti tik bažnyčioje prie altoriaus). Žodžiu, aš su gėlėm plaukuose, vestuviškai išdažyta, mūvinti džinsus, sakau būsimam vyrui, kad nenoriu eiti namo, nes be jo neištversiu. Tad mes nusprendėm išgerti kavos prieš išsiskiriant. Ir mes sėdim terasoje, geriam kavą, aplinkiniai, aišku, nužiūrinėja mano neįprastą išvaizdą, o aš tokia laiminga, ir man taip visiškai nusispjaut, kas ką apie mane galvoja, nes šalia mylimiausias žmogus pasaulyje. Neprimenu jokių patarimų vestuvių dieną nei iš mamos, nei iš tėčio, nei iš draugių. O svarbiausias dalykas? Tai MEILĖ. Galbūt ir banalu, bet kas tikrai myli, tas žino.