Pleištą pleištu išmuša

Manau, kad ir jums gyvenime taip būna: bėda bėdą vejasi; nesėkmė po nesėkmės; darbų daug, tai dar porą šefas prideda; o tada ir kraną virtuvėje keisti būtina; dar ir padanga sprogo; bet dantį vis tiek skauda; ir pinigai baigėsi; su žmona susipykęs, bet ir vaikai neužjaučia…

*

Mokausi iš savo šeimos senolių. Reikia suktis dar sparčiau. Reikia dirbtinai sukurti dar didesnę gyvenimo srovę, kuri išneša visas gyvenimo šiukšles. Reikia optimistiškai galvoti, kad patogiausia atsispirti nuo dugno. Reikia save patikinti, kad bulvės vėl žydės. Reikia sau priminti, kad draugų neturi tas, kas neturi priešų. Reikia save paguosti, kad nebūtinai jos visos turi tave mylėti, užtenka, kad myli (todėl ir muša) viena. Reikia prisiminti, kad Kalėdų Senelis labiausiai rūpinasi skriaudžiamaisiais. O svarbiausia – kad dauguma „negandų“ yra tik darbo dalis. Tik darbo, o ne viso gyvenimo!

*

Libijos sukilėliai vis dar nepasiekia pergalės. Romoje nuostolių – už du milijonus eurų. „Žalgiris“ šįvakar gal net pralaimės. Benzinas nepinga. Bet pastebėjote, kad pirmoje pastraipoje išvardytos bėdos mums atrodo didesnės už šias. Tai va, dabar pagalvokime, kaip juokingai niekingai mūsų bėdos atrodo kitiems, net šalia gyvenantiems. Net šios svetainės lankytojams – šeimininko bėdos. Bet ar aš jų turiu?

*

Dabar daugeliui – rudens depresija. O man – tik sloga. Tik gerklę peršti. Pakosčiu. Dar šen ten skauda, bet tai – įprasta dozė. Todėl vėl nupjoviau plotelį žolės. Pakeičiau perdegusią lemputę garaže. Šen ten paskambinau. Užvalgiau mano mielosios iškepto tokio skanaus pyrago! Todėl dabar galiu čia lengvai padiskutuoti, tingiai pasibarti, parašinėti ir patarti. Taigi ir patariu – paskaitykime visi šįvakar po porą puslapių (knygos ar žiniatinklio) naudingų ir po porą puslapių linksmų. Nemigos nervai neišlaikys – atsitrauks.

Atsakymai

Burgis, 2011-10-17 19:44:43

Reitinguokite, reitinguokite…

D., 2011-10-17 22:36:04

Pora nuorodų atsipalaidavimui 🙂 – http://www.donothingfor2minutes.com/

http://www.rainymood.com/

Burgis, 2011-10-18 08:30:11

D.: taip, tai gėris tiems, kurie ieško, kur ir kaip atsipalaiduoti, nusiraminti, pailsėti… O aš prisimenu V.Šekspyrą: „Pūsk, vėjau, pūsk, kad plyštų tau žandai…“. Prisimenu M.Lermontovą: „А он, мятежный, просит бури,

Как будто в бурях есть покой!“

*

Kiekvienam – savo.

sonata, 2011-10-18 13:56:06

Oi, kaip suprantu svetainės šeimininką… man neramu, kai man ramu:) laukiu rytdienai užsakovų audito, lyg ir tuėčiau šiandien tvarkyti “galiukus” – tam dieną paskyriau, kad viskas būtų “perfect”. Bjauriausia, kad nėr ką tvarkyt. Diena veltui. Nors ne visai – radau galimybę vėl čia visus aplankyt:) Aha, dar pasisveikint rumuniškai reik išmokt – viena ponia iš ten. Maža egzamino imitacija, o egzaminai man patikdavo:))

Burgis, 2011-10-18 14:19:40

Gerb. Sonata, adrenalinas padidina moters grožį! Viskas bus gerai!

Ema, 2011-10-19 16:01:43

mums kartais žemė pilka atrodo,

ir dulkių bijom, ir purvo bijom,

o žemė žydi gražiausias sodais,

o žemė puošias baltom lelijom…(M.A.)

Nida, 2011-10-20 23:32:08

antros pastraipos trecias sakinys. tiesiai i desimtuka.